Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj justaguy » 24 ub 2021, 15:26

Infinitum yazd覺:
Kakefe yazd覺:tamamen sizin estetik anlay覺iniza kalmis durumda ama Bileiniz 17cm den kucukse bilezik tavsiye ederim.. buyuk ise aparat ile kayis bence guzel suruyor..

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Bilgi i癟in teekk羹rler.

Saatim d羹n geldi, ancak bezeli deitirmeye 癟al覺覺rken sa 羹st k繹eye zarar verdim :(

https://i.ibb.co/Cv6s9yp/110750.jpg

Bunu herhangi bir saat癟ide onarmam m羹mk羹n m羹?

ok dikkat 癟ekilmiyor, emin olun siz yerini bildiiniz i癟in g繹z羹n羹ze 癟arp覺yordur.

襤lla d羹zeltmek isterseniz, 癟ok benzer bir durumdaki saate ge癟enlerde yapt覺覺m ilem:

Dremel, pamuklu u癟 + polywatch (veya herhangi bir araba boyas覺 parlat覺c覺)

Dremel 10-15 aras覺 h覺z ideal fakat 15de kadran 覺s覺nmaya balad覺覺 i癟in dikkatli olmak ve arada soutmak gerekiyor. Ben de ayn覺 zamanda dremel station olduu i癟in dremel sabitti, saati dremele yaklat覺rd覺m. 襤kisi de hareketli olursa (bir elde dremel, bir elde saat) daha zor olabilir. Dikkat edin saat elinizden f覺rlamas覺n.

Benim fikrim, siz yine de b繹yle kullan覺n bence, 癟ok dikkat cekmiyor :champ:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj baymesut » 02 Mar 2021, 12:43

merhaba say覺n 羹stadlar覺m. ben bir crono saat almak istiyorum. 3133 mekanizmal覺 bir poljot ararken yeni nesil olanlar覺ndan novet yaz覺l覺 olan 3133 aviat繹r saat denk geldi. almak istiyorum. ne dersiniz. deerli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isterim. 2bin fiyat ortalama ile. komple 癟elik kasa saat. asl覺nda biraz da merak ettiim husus bu yeni nesil aviat繹rler mi yoksa strumanskier olanlar m覺 tercih edilmeli.

http://www.polmax3133.com/gallery0112.html

bahsettiim saat u linkteki olan saatlerden.

teekk羹rler. sayg覺lar覺mla..
Kullan覺c覺 avatar覺
baymesut

Kay覺t: 16 Mar 2018, 18:28

Mesaj Eterna » 17 May 2021, 13:43

Arkadalar Rus saatler salam m覺d覺r? Daha dorusu uzun 繹m羹rl羹 m羹d羹r?

Mesela gen癟 arkadal-lar hat覺rlamayabilir ama Seiko 5 klasikleri bir d繹nem insanlar 25 sene kolunda 癟覺karmad覺. Bozuldu etti diyen 癟ok azd覺r, ta gibi saatler. Benim bir tane Seiko 5 im var senelerdir kolumda. Beton gibi salam.

Rus saatlerinin hani u kurma kolu 癟ekince d羹ecekmi gibi sallan覺yor ya 癟ok huylan覺yorum. :) Kasa, cam, mekanizm a,tepe normal kullan覺m artlar覺nda salam ve uzun 繹m羹rl羹 m羹d羹r?
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj scorpus » 21 May 2021, 23:39

Eterna yazd覺:Arkadalar Rus saatler salam m覺d覺r? Daha dorusu uzun 繹m羹rl羹 m羹d羹r?

Mesela gen癟 arkadal-lar hat覺rlamayabilir ama Seiko 5 klasikleri bir d繹nem insanlar 25 sene kolunda 癟覺karmad覺. Bozuldu etti diyen 癟ok azd覺r, ta gibi saatler. Benim bir tane Seiko 5 im var senelerdir kolumda. Beton gibi salam.

Rus saatlerinin hani u kurma kolu 癟ekince d羹ecekmi gibi sallan覺yor ya 癟ok huylan覺yorum. :) Kasa, cam, mekanizm a,tepe normal kullan覺m artlar覺nda salam ve uzun 繹m羹rl羹 m羹d羹r?

bence firmalar art覺k dayan覺kl覺 saat 羹retme peinde deiller.(planl覺 eskitme)rus saatleri yinede kendi fiyat s覺n覺f覺na g繹re daha dayan覺kl覺 gibi.vostok 650541 kullan覺yorum 1 2 kere sert d羹羹 yaamas覺na ramen fazla sorun 癟覺karmad覺.kurma kolu sallan覺yor ama kolay 癟覺kacak gibi de deil.yani sallanmas覺 dandik olduu anlam覺na gelmiyor.bir yerde y羹ksek bas覺n癟 alt覺nda sorun 癟覺karmamas覺 i癟in 繹yle dizayn edildiini okumutumcam safir deil dikkat etmezsen 癟iziliyor.mekanizma ve kasas覺 sorun deil.vostoklar覺n tek sorunu kordonunun kalitesiz oluu ama zaten saat alanlar覺n 癟ou muhtemelen kordonu deitiriyordur.mekanizma olarak fiyat覺na g繹re gayet iyi.0,5 1 sn civar覺 g羹nl羹k sapma deerleri g繹rd羹m.f/p olarak vostoklardan daha iyi saat bulmak zor.zaten fiyat olarak aliexpreste sat覺lan 癟in mal覺 saatlerden bile daha uygun
Kullan覺c覺 avatar覺
scorpus

Kay覺t: 27 Tem 2019, 19:48

Mesaj Kralfaaruk » 29 Au 2021, 23:05

Ufkynl yazd覺:Selamlar.
Meranomda u an satista olan resimdeki bezelden elinde olan varm覺d覺r acaba?
Ya da sipari vermeyi d羹羹nen var mi bu ara meranomdan?Resim

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Bu bezelden bende almak istiyorum, varsa elinde olan talibim.

Cam parlatmada di macunu mu ( hangi di macunu?) yoksa u 羹nl羹 poly ile balayan ciladan alal覺m m覺?

Tapatalk kullanarak iPad arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Kralfaaruk

Kay覺t: 03 Tem 2020, 18:35

Mesaj hknmtn » 30 Au 2021, 02:07

Kralfaaruk yazd覺:

Cam parlatmada di macunu mu ( hangi di macunu?) yoksa u 羹nl羹 poly ile balayan ciladan alal覺m m覺?

Cam parlatmada ben Polywatch kulland覺m ve Vostok cam覺nda baar覺l覺 sonu癟 ald覺m. Yaln覺z bendeki 癟izikler y羹zeyseldi. Daha derin 癟izikler i癟in 繹nce z覺mpara sonra maden cilas覺 ile yap覺lan bir y繹ntem var youtube'de bir ka癟 video bulabilirsiniz bu konuda.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Mesaj Kralfaaruk » 19 Ara 2021, 13:16

hknmtn yazd覺:
Kralfaaruk yazd覺:

Cam parlatmada ben Polywatch kulland覺m ve Vostok cam覺nda baar覺l覺 sonu癟 ald覺m. Yaln覺z bendeki 癟izikler y羹zeyseldi. Daha derin 癟izikler i癟in 繹nce z覺mpara sonra maden cilas覺 ile yap覺lan bir y繹ntem var youtube'de bir ka癟 video bulabilirsiniz bu konuda.
Yan覺t i癟in teekk羹rler

CLT-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Kralfaaruk

Kay覺t: 03 Tem 2020, 18:35

Mesaj ErsinGS » 29 Ara 2021, 20:48

baymesut yazd覺:merhaba say覺n 羹stadlar覺m. ben bir crono saat almak istiyorum. 3133 mekanizmal覺 bir poljot ararken yeni nesil olanlar覺ndan novet yaz覺l覺 olan 3133 aviat繹r saat denk geldi. almak istiyorum. ne dersiniz. deerli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isterim. 2bin fiyat ortalama ile. komple 癟elik kasa saat. asl覺nda biraz da merak ettiim husus bu yeni nesil aviat繹rler mi yoksa strumanskier olanlar m覺 tercih edilmeli.

http://www.polmax3133.com/gallery0112.html

bahsettiim saat u linkteki olan saatlerden.

teekk羹rler. sayg覺lar覺mla..

3133 mekanizmal覺 bir saat alacaksan覺z cam arka kapakl覺 olmas覺n覺 tavsiye ederim. mekanizman覺n g繹rseli 癟ok g羹zel. Ben poljot24.de sitesinden sturmanskie alm覺t覺m hatta mesajla biraz pazarl覺k yapt覺m. fiyat覺n i癟ine ilave bir kordon ve cam arka kapak ilave etmiti sat覺c覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
ErsinGS

Ya: 59
Kay覺t: 10 Ara 2011, 00:05

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners