Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj hknmtn » 20 Nis 2022, 15:18

ak覺nccbp yazd覺:
CptOz yazd覺:ak覺nccbp kardeim tavsiyem ileride sorun 癟覺kma olas覺l覺覺 daha az olan yeni bir saat bakmand覺r. Uygun fiyatl覺 otomatik bir saat d羹羹n羹yorsan Vostok, Seiko 5, Orient ve Citizen markalar覺 繹n plana 癟覺kar. Forumda 2. el ilanlardan da bakabilirsin...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
ok teekk羹r ederim uzun zamand覺r hem raketa hem seiko citizen bak覺yorum ruslara i癟im gitse dahi tavsiyenize uymak daha uygun olur en az覺ndan tamir ve par癟a bulunurluu oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Asl覺nda forumda sat覺l覺k bir tane Amphibian Classic var g羹zel bir model. O arkadala bir iletiime ge癟in bence. Bu g繹sterdiiniz saatler de ucuz denemez zaten. Bir ka癟 100 fazla verip memnun kal覺nacak bir saat almak daha mant覺kl覺.
Vintage saatler iyi g羹zel ama mekanie yeni balayacak birini mekanikten soutabilir. M羹mk羹nse s覺f覺r ya da yeni ve 癟ok temiz bir saat bak覺n. 襤lerde vintage merak覺n覺z olursa gene al覺rs覺n覺z zaten vintage saatlerden. nemli olan bata mekanik saatleri sevmek, ilgi duymak.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Mesaj ak覺nccbp » 29 May 2022, 18:58

Merhabalar Raketa big zero ald覺m ama orijinalliinden emin olamad覺m ve ilk kurmal覺 saatim oldu kendisi nas覺l kullanmal覺y覺m bak覺m覺 olsun ileri geri gitme durumlar覺 olsun kurmas覺 olsun yard覺mlar覺n覺z i癟in imdiden teekk羹r ederim Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ak覺nccbp

Kay覺t: 18 Nis 2022, 20:02

Mesaj kordonman » 07 Haz 2022, 19:44

Rus saatlerinin genelinde g繹rd羹羹m kadar覺yla paslanma sorunu var. Bu 癟eliin kalitesiz olmas覺ndan m覺 kaynakl覺? Rus saati uzmanlar覺n覺n yorumlar覺n覺 merak ediyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
kordonman

Ya: 27
Kay覺t: 19 Au 2020, 18:16

Mesaj snowreis » 08 Haz 2022, 14:00

kordonman yazd覺:Rus saatlerinin genelinde g繹rd羹羹m kadar覺yla paslanma sorunu var. Bu 癟eliin kalitesiz olmas覺ndan m覺 kaynakl覺? Rus saati uzmanlar覺n覺n yorumlar覺n覺 merak ediyorum.
eliin kalitesiz olmas覺ndan deil 羹stad 癟羹nk羹 rus saatlerinin 癟ounun kasa materyali 癟elik deil. Genelde kaplama oluyorlar. Sizdeki big zero da kaplama bir saat. Bu sebeple kullan覺rken dikkatli olmak gerekebiliyor.

M2007J20CG cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
snowreis

Kay覺t: 03 Eyl 2021, 05:15

Mesaj snowreis » 08 Haz 2022, 14:03

kordonman yazd覺:Rus saatlerinin genelinde g繹rd羹羹m kadar覺yla paslanma sorunu var. Bu 癟eliin kalitesiz olmas覺ndan m覺 kaynakl覺? Rus saati uzmanlar覺n覺n yorumlar覺n覺 merak ediyorum.
eliin kalitesiz olmas覺ndan deil 羹stad 癟羹nk羹 rus saatlerinin 癟ounun kasa materyali 癟elik deil. Genelde kaplama oluyorlar. Sizdeki big zero da kaplama bir saat. Bu sebeple kullan覺rken dikkatli olmak gerekebiliyor.

Kullan覺c覺 avatar覺
snowreis

Kay覺t: 03 Eyl 2021, 05:15

Mesaj kordonman » 10 Haz 2022, 01:17

snowreis yazd覺:

Teekk羹r ederim.
Kullan覺c覺 avatar覺
kordonman

Ya: 27
Kay覺t: 19 Au 2020, 18:16

Mesaj delimustafa » 29 Haz 2022, 17:03

Beyler aalar bir saat almak 羹zereyim siz iyi bilen dostlara dan覺mak istedim. Saat epey temiz ve fiyat覺 uygun g繹r羹n羹yor. Otomatik scuba dude i癟in iyi fiyat(1000 tl) bulduumu d羹羹n羹yorum. Bu saatin kasa modeli tam olarak nedir ? Saat otomatik midir ? Bir de bir forumda bana bu saatin kay覺覺 癟覺kmaz baka kay覺 kullanamazs覺n bunda dedi. Bunun doruluu var m覺d覺r ? bu 3 sorumun cevab覺n覺 istiyorum sizlerden :D

https://prnt.sc/4y2J-YDT-Qal

https://prnt.sc/mq1XQh8LxyGC
Kullan覺c覺 avatar覺
delimustafa

Ya: 28
Kay覺t: 11 Au 2017, 23:19

Mesaj Kakefe » 30 Haz 2022, 16:36

delimustafa yazd覺:Beyler aalar bir saat almak 羹zereyim siz iyi bilen dostlara dan覺mak istedim. Saat epey temiz ve fiyat覺 uygun g繹r羹n羹yor. Otomatik scuba dude i癟in iyi fiyat(1000 tl) bulduumu d羹羹n羹yorum. Bu saatin kasa modeli tam olarak nedir ? Saat otomatik midir ? Bir de bir forumda bana bu saatin kay覺覺 癟覺kmaz baka kay覺 kullanamazs覺n bunda dedi. Bunun doruluu var m覺d覺r ? bu 3 sorumun cevab覺n覺 istiyorum sizlerden :D

https://prnt.sc/4y2J-YDT-Qal

https://prnt.sc/mq1XQh8LxyGC

amphibia 960 kasa .. otomatik . bilezik cikar.. ama kayisla kullanmak icin ozel bir ara bakla alinmasi gerekir. linki asagida.

https://meranom.com/ru/amphibian-classic/bracelets/first-strap-links-on-96-case-18mm-neptune.html
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 33 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners