Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj Icarnaceast » 27 Mar 2023, 01:54

mukkubi yazd─▒:unipay ya da mir kart─▒n─▒z yoksa rus al─▒┼čveri┼č sitelerinden al─▒┼čveri┼č yapman─▒z imkans─▒z. baz─▒ siteler cripto para kullanabiliyor ama o da ├žok nadir.

Merhabalar hocam. ├ľdeme y├Ântemlerine bakmak i├žin komandirskie.com'a bakt─▒m az ├Ânce de dedi─činiz gibi unipay'dan se├žim yap─▒l─▒yor. Ancak ├Âdemeye bast─▒─č─▒m─▒zda resimdeki gibi visa se├žene─či olan normal kart bilgilerinin girildi─či bir sayfaya y├Ânlendiriyor. Ne dersiniz bu sayfadan normal banka kart─▒ ile ├Âdeme yap─▒labilir mi? Bu yolu deneyen var m─▒d─▒r?
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Icarnaceast

Kay─▒t: 14 A─ču 2018, 23:21

Mesaj azizduzgun23 » 25 Nis 2023, 23:27

├ľncelikle merhaba. Benim bu sorun ile alakal─▒ bir fikrim yok. Rus arkada┼č─▒m vard─▒ onun kart─▒ ile ├Âdeme yapt─▒m bug├╝n sipari┼č verdim. 850 ruble fazla ├Âdedim T├╝rkiye'ye g├Ânderme se├žene─čini se├žti─čim i├žin. Ancak ┼čunu merak ediyorum, bu ├Âdemenin haricinde saat T├╝rkiye' ye geldi─činde g├╝mr├╝k vs gibi herhangi bir ┼čey i├žin bir ├╝cret ├Âdeyecek miyim? Bu konuda bilgisi olan birisi varsa ├žok sevinirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizduzgun23

Kay─▒t: 25 Nis 2023, 23:22

Mesaj ardanadam » 10 Tem 2023, 13:31

Karde┼čim 3 g├╝nl├╝─č├╝ne st.petersburgÔÇÖda. G├Âz├╝n├╝ d├Ârt a├ž, vostok ya da raketa satan bir ma─čaza bulursan hemen dal i├žeri dedim. Hadi bakal─▒m hay─▒rl─▒s─▒:)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ardanadam

Kay─▒t: 03 Haz 2018, 17:31

Mesaj mubeac » 17 Oca 2024, 11:50

Merhabalar. Ge├žti─čimiz g├╝nlerde g├╝venli oldu─čunu d├╝┼č├╝nerek Meranom dan saat sipari┼či verdim.Yak─▒n zamanda Meranom.com dan saat alan arkada┼člar varsa kargo ve g├╝mr├╝k s├╝recinde herhangi bir problem ya┼čad─▒lar m─▒ acaba ?
K─▒lavuzun daima y├╝re─čin olsun, omzun ├╝st├╝ndeki kafan de─čil.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mubeac

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 10 Oca 2017, 20:59

Mesaj ronin47 » 12 ┼×ub 2024, 12:13

Resim

Selamlar forum ahalisi. Komandirskie ve Vostok tutkunlar─▒n─▒n en ├žok merak etti─či ┼čeylerden biri, Meranom sipari┼člerinde s─▒k─▒nt─▒ olup olmad─▒─č─▒ olsa gerek diye d├╝┼č├╝n├╝yorum :) Daha ├Ânce forumda bir arkada┼č─▒m─▒z─▒n sorun ya┼čamadan Meranom'dan ├╝r├╝n tedarik etti─čini g├Âr├╝nce, ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒ndan beri g├Âz├╝me kestirdi─čim Komandirskie 95060B2 i├žin bi ┼čans─▒m─▒ deneyeyim dedim. Ama ├Âncesinde online.vostokinc.com'u bi denedim. Malum daha ucuz oldu─ču ├ž├╝nk├╝. Ancak vostokinc.com'dan hala visa ile ├Âdeme yapam─▒yorsunuz. Bu saati 26.01 tarihinde sipari┼č ettim, 10.02 tarihinde elime ula┼čt─▒. Kargo dahil 137 dolar ├Âdedim art─▒ 163 lira g├╝mr├╝k vergisi ├ž─▒kt─▒. G├╝mr├╝k vergisinin d├╝┼č├╝k olmas─▒n─▒n sebebi, benim herhangi bir talebim olmamas─▒na ra─čmen saatin 15 dolar olarak fatura edilmi┼č olmas─▒. Merakl─▒s─▒na duyurulur.
Mobilis in Mobili
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ronin47

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Mar 2022, 19:56

Mesaj tt59 » 12 ┼×ub 2024, 12:28

Hay─▒rl─▒ olsun, iyi g├╝nlerde kullan─▒n :thumbup: Ben de 2 ┼čubatta sipari┼č verdim meronom dan beklemedeyim 10 ┼čubat itibariyle Ruayadan ├ž─▒kamad─▒ daha kargo
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tt59

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 30 A─ču 2015, 17:43

Mesaj ronin47 » 12 ┼×ub 2024, 12:56

Te┼čekk├╝rler. Ben Rusya'dan iki kere saat ald─▒m. ─░kisinde de ayn─▒s─▒ oldu. Kargo iki hafta kadar Rusya'da dolanmad─▒k yer b─▒rakmad─▒, sonra T├╝rkiye'ye giri┼č yapt─▒ ve 2-3 g├╝nde elime ula┼čt─▒. Ptt k├Ât├╝ diyoruz ama Ruslar yava┼č hizmetin kitab─▒n─▒ yazm─▒┼člar resmen :)
Mobilis in Mobili
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ronin47

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Mar 2022, 19:56

Mesaj syndrome23 » 20 ┼×ub 2024, 13:49

Yorumlardan sonra ben de uzun s├╝redir stokta denk getiremedi─čim Neptune SE saati ald─▒m meranom'dan, geldi─činde yazar─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
syndrome23

Kay─▒t: 07 Eki 2019, 22:47

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners