Gözlük Tercihleriniz

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Gözlük Tercihleriniz

Mesaj Skywalker34tr » 02 Haz 2022, 10:33

prx yazdı:
Skywalker34tr yazdı:Resim

P’8610

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

:thumbup: masa saati bomba gmt,gözlük :thumbup:

Teşekkür ederim Ege. Foto yüklerken çözünürlüğünü yüksek tut çok net çıkmıyor paylaşımların.

Every legend has a beginning of
Kullanıcı avatarı
Skywalker34tr

Mesaj prx » 06 Haz 2022, 19:46

:thumbup:
Prx; Battı balık yan going.
Kullanıcı avatarı
prx

Mesaj solea » 12 Haz 2022, 05:23

Tommy kullanıyordum 9 yıldır. Gerçekten dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Hatta 9 yıl olduğunu da, güneşte bıraktıktan sonra camının hafif bombe yapmasından mütevellit aldığım yere götürdüğümde öğrendim. Adam, ne garantisi abi 9 sene olmuş alalı dedi ve güldük epey. Sonra dunlop'un titanyum gözlüğünden aldım bir tane. Gerçekten beğenerek aldım ve müthiş hafif. Tavsiyedir bunlar.

Dunlop DG3578
Resim
Resim

bu da tommy
Resim
Kullanıcı avatarı
solea

Mesaj castilla » 22 Haz 2022, 08:47

Prada gözlüğümde bir tane çizik var ve tırnağa takılıyor, burdaki çiziklerin zararlı olduğu yorumunuda okuyunca kafaya taktım biraz.Diş macunu sürüp bezle silin tarzı öneriler var çizikleri yok etmek için deneyen var mıdır? Ya da yeni cam taktırmak için aldığım yere sorsam mı ? 2-3 sene oluyor alalı aynı modele ait cam bulunur mu onu da bilemiyorum.
Kullanıcı avatarı
castilla

Mesaj prx » 22 Haz 2022, 10:30

castilla yazdı:Prada gözlüğümde bir tane çizik var ve tırnağa takılıyor, burdaki çiziklerin zararlı olduğu yorumunuda okuyunca kafaya taktım biraz.Diş macunu sürüp bezle silin tarzı öneriler var çizikleri yok etmek için deneyen var mıdır? Ya da yeni cam taktırmak için aldığım yere sorsam mı ? 2-3 sene oluyor alalı aynı modele ait cam bulunur mu onu da bilemiyorum.

Yazıyı ben yazdim evet bir göz doktoru bu çiziklerden içeri güneş ışınları giriyormuş 3 senede bi yenilemenizde fayda var diye nette yazı okumuştum.ben rayban kullaniyorum genelde daha yeni sordum orjinal camı 450 tl ye değiştiriyorlar 2 sini birden bende değiştirmeyi düşünüyorum.prada gözlüğü bilmiyorum rayban kadar yaygın agi varmidir?netten almadiysaniz aldığınız bir yere danışın derim.orjinal takabiliyorlar mi?
Kullanıcı avatarı
prx

Mesaj castilla » 22 Haz 2022, 10:52

prx yazdı:
castilla yazdı:Prada gözlüğümde bir tane çizik var ve tırnağa takılıyor, burdaki çiziklerin zararlı olduğu yorumunuda okuyunca kafaya taktım biraz.Diş macunu sürüp bezle silin tarzı öneriler var çizikleri yok etmek için deneyen var mıdır? Ya da yeni cam taktırmak için aldığım yere sorsam mı ? 2-3 sene oluyor alalı aynı modele ait cam bulunur mu onu da bilemiyorum.

Yazıyı ben yazdim evet bir göz doktoru bu çiziklerden içeri güneş ışınları giriyormuş 3 senede bi yenilemenizde fayda var diye nette yazı okumuştum.ben rayban kullaniyorum genelde daha yeni sordum orjinal camı 450 tl ye değiştiriyorlar 2 sini birden bende değiştirmeyi düşünüyorum.prada gözlüğü bilmiyorum rayban kadar yaygın agi varmidir?netten almadiysaniz aldığınız bir yere danışın derim.orjinal takabiliyorlar mi?

sunglass hut magazasından almıstım bir soracağım aynı camı bulmak mümkün olur mu diye.rayban olsa dediğiniz gibi yedek cam bulma konusu çok daha rahat olurdu sanırım.
Kullanıcı avatarı
castilla

Mesaj prx » 26 Haz 2022, 13:44

castilla yazdı:
prx yazdı:

sunglass hut magazasından almıstım bir soracağım aynı camı bulmak mümkün olur mu diye.rayban olsa dediğiniz gibi yedek cam bulma konusu çok daha rahat olurdu sanırım.

Neticeyi paylaşırsanız sevinirim bi arkadaşımda değiştirmek istiyor camlarini
Kullanıcı avatarı
prx

Gözlük Tercihleriniz

Mesaj Moccstudio » 03 Tem 2022, 17:23

Resim

Cartier C Decor Acetate

Kullanıcı avatarı
Moccstudio

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 86 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners