TSF Ne Okuyor?

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Ne Okuyor?

Mesaj Oblomov » 06 Ara 2023, 00:05

mecako52 yazdı:
manil yazdı:
fsinan yazdı:Zeytindağı - Falih Rıfkı Atay.

Arap coğrafyasında uğradığımız ihaneti ve imparatorluğun nasıl çürüyerek yıkıldığını anlatan nefis bir kitap.

Bugünlerde özellikle herkese tavsiye ederim. İçiniz acıyacak ama gerçekler acıdır.
arap coğrafyasında yaşayan arapların ihaneti. Özellikle bedevi araplar tarafından karnı deşilen Mehmetçiklerle ilgili kısımları iç acıtır.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Bu kitabı okuduktan sonra peşine mutlaka medine müdafaası (feridun kandemir) kitabını da okumanızı tavsiye ederim. İhanetin daha da detaylarını, mehmetçiğimizin çektiği zulmü daha da derinden hissedeceksiniz.

SM-S906U1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kitabı da okuduktan sonra T. E. Lawrence (Arabistanlı lawrence) tarafından yazılan bilgeliğin yedi sütunu adlı kitabı da okumanızı öneririm.. çeviri çok kötü olmakla beraber uğranılan ihanetin boyutu ile o dönem idarecilerin saflığını okurken şaşkına döneceksiniz
Kullanıcı avatarı
Oblomov

Mesaj mturann » 07 Ara 2023, 10:50

Oblomov yazdı:
mecako52 yazdı:
manil yazdı:

Arap coğrafyasında uğradığımız ihaneti ve imparatorluğun nasıl çürüyerek yıkıldığını anlatan nefis bir kitap.

Bugünlerde özellikle herkese tavsiye ederim. İçiniz acıyacak ama gerçekler acıdır.
arap coğrafyasında yaşayan arapların ihaneti. Özellikle bedevi araplar tarafından karnı deşilen Mehmetçiklerle ilgili kısımları iç acıtır.

Bu kitabı okuduktan sonra peşine mutlaka medine müdafaası (feridun kandemir) kitabını da okumanızı tavsiye ederim. İhanetin daha da detaylarını, mehmetçiğimizin çektiği zulmü daha da derinden hissedeceksiniz.

Bunları okuduktan sonra ben de tamamlayıcısı olması a.ısından Ortaasyada neler döndüğünü o zamanlar ajanların nasıl çalıştıklarını anlatan harika bir eser tavsiye edeyim
İnternette PDF oalrak arattığınızda PDF si de bulunuyor

Peter Hopkirk – İstanbul’un Doğusunda Bitmeyen Oyun

Resim

Bu kitabı da okuduktan sonra T. E. Lawrence (Arabistanlı lawrence) tarafından yazılan bilgeliğin yedi sütunu adlı kitabı da okumanızı öneririm.. çeviri çok kötü olmakla beraber uğranılan ihanetin boyutu ile o dönem idarecilerin saflığını okurken şaşkına döneceksiniz
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj mturann » 07 Ara 2023, 10:51

Oblomov yazdı:
mecako52 yazdı:
manil yazdı:

Bunları okuduktan sonra ben de tamamlayıcısı olması a.ısından Ortaasyada neler döndüğünü o zamanlar ajanların nasıl çalıştıklarını anlatan harika bir eser tavsiye edeyim

Peter Hopkirk – İstanbul’un Doğusunda Bitmeyen Oyun

Resim
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj raven » 12 Ara 2023, 10:15

Resim
Tarih-i Taberi 1. Cilt
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj serko5 » 12 Ara 2023, 12:07

Yaşar kemal " ince memed 1"

SM-A528B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
serko5

Mesaj alpswatches » 12 Ara 2023, 13:45

Rich Wilson - Lifting Shadows Images and Words

Prog Metal grubu Dream Theater`in 2017 yilina kadar kronolojisi.
- "Hayir hayatim, bu saat yeni degil. Uzun zamandir benim bu."
Bilegimin genisligi 6 cm, cevresi 19 cm
Kullanıcı avatarı
alpswatches

Mesaj raven » 13 Ara 2023, 12:50

Resim
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj mturann » 18 Ara 2023, 15:27

Resim
Kullanıcı avatarı
mturann

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners