Bluetooth hoparlör seçimi

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Bluetooth hoparlör seçimi

Mesaj gozdentunay » 14 Haz 2020, 14:55

Arkadaşlar Merhaba
Evdeki hi-fi sistemini kablo sıkıntısından daralıp bir anda sattım ve kablosuz bir hayata geçme kararı aldım. Ve artık ağır amfiler ve büyük hoparlörler görmek istemiyorum sanırım :( Bir Bluetooth hoparlor almak istıyorum .Hedefimde yakın zamanda dinlediğim ve performansıyla beni şaşırtan Bose revolve soundlink var ama Jbl Extreme serisinede bakınıyorum.
Müzik zevki olarak daha çok akustik sevsemde ara ara bass duyabileceğim şarkılarda dinliyorum .Forumda kullanan -deneyen yada başka bir marka önerebilecek bu konuda bilgi sahibi dostlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim.Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Re: Bluetooth hoparlör seçimi

Mesaj albus » 14 Haz 2020, 15:42

Merhaba, Bose revolve ya da bose revolve plus bence en iyi seçenek gibi duruyor. Kendim Ultimate Ears 2 kullanıyorum ve gayet yeterli bana göre. Daha geniş ortamlar için ise Ultimate Ears Megaboom u önerebilirim. Hangisini alırsanız alın keyifli dinlemeler dilerim. :champ:
Kullanıcı avatarı
albus

Mesaj Ycg » 14 Haz 2020, 16:44

Jbl flip 4 kullanıyorum. Evde fazlasıyla yeterli, dış ortamda da deniz sesi gibi ekstra sesleri rahatlıkla bastırıyor. Boyut da küçük olduğu için taşıması çok rahat. Xtreme ve flip serisi bildiğim kadarıyla Harman ortaklığıyla üretiliyor. Boss hakkında fikir sahibi değilim ama bu iki seriyi de deneme şansı buldum ve memnun kaldım.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
''Farkındalık hastalıktır.''
Kullanıcı avatarı
Ycg

Mesaj orhuns » 14 Haz 2020, 17:15

Merhaba, uzun süredir Pulse 3 kullanıyorum gerek renkli oluşu gerek tasarımı ile uzun süredir herhangi bir hatası ile karşılaşmadım. 360 derece ses özelliği ile de sesi eşit olarak duyabiliyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
orhuns

Mesaj ÜmitYüksel » 14 Haz 2020, 18:11

Bende bunu kullanıyorum ve çok memnunum Resim

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj MrPandül » 14 Haz 2020, 18:46

bende kamp yada tatile giderken bang olufsen A1 ile gidiyorum hem çok şık hemde sesi 360 verebiliyor çok berrak net bir sesi var tabi alt frekanslar öyle gümbür gümbür değil ama akustik harika
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Mesaj Fatih28 » 14 Haz 2020, 21:20

Bende cok uzun süre araştırdım bu konuyu tam jbl flip 4 alacaktım ki, nette cok fazla satış sonrasi servis problemi şikayeti okudum. O yüzden tam bir f/p canavarı olan Vidvie marka ürünü aldim. 5200 mAh pil muazzam üstelik telefonunuzuda usb vasıtasıyla şarj edebiliyorsunuz :)

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Fatih28

Mesaj eraslani » 14 Haz 2020, 21:38

Küçük hacimli hoparlör siz konusu olduğunda bose çok büyük fark yaratıyor,birkaç yıl önce aynı sebeplerle sinema sistemi vs ne varsa söküp bir bose tv solo almıştım,televizyona optik kabloyla bağladım ve ses sorunum çözüldü..Muzik, sinema,tv her işi hallediyor.Bose soundtouch 20 veya 30 gibi bir cihaz edinirseniz uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners