Deri Eldiven Önerisi

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Deri Eldiven Önerisi

Mesaj Classy » 11 Haz 2018, 13:40

Herkese merhaba arkadaşlar, kış geldiğinde kendime deri eldiven almak istiyorum palto/kabanlarla gerçekten çok güzel duruyor. Fakat ne bir marka nede alırken dikkat edilecek bir husus biliyorum. Bu forumda eldiven kullanan üyeler mutlaka vardır. Öğrenci olduğum için 100 liralık bir bütçem var en fazla 150'ye kadar esnetebilirim. Bu fiyatlarda önerdiğiniz bir marka veya eldiven tavsiyelerinizi bekliyorum. Bahsettiğim eldivenler bu şekilde, birde ayriyetten ikinci attığım fotoğrafta eldivenin bilek kısmının hafif katlı olduğunu görüyorum, bu eldivenlerin ayrı bir ismi var mı daha önce pahalı markaların eldivenlerini görmüştüm bu şekilde. Alırken nelere dikkat edilmelidir o konu hakkında da yardımcı olursanız sevinirim. :)

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Classy

Re: Deri Eldiven Önerisi

Mesaj tunakemali » 11 Haz 2018, 14:08

Merhaba, ben de deri eldiven kullanıyorum ve birçok markayı deneme şansım oldu. Hangi marka olursa olsun kendi elinde denemeni tavsiye ederim çünkü bazıları elde çok kaba duruyor yada ufak parmağa büyük gelebiliyor. Ben en son sarar'dan aldım ve oldukça memnunum. Fiyatı da sizin belirttiğiniz aralıktan biraz fazlaydı yanılmıyorsam. Ayrıca piyasada deri ceket/ayakkabı satan diğer markalarda da birçok alternatif mevcut.

Kullandığım ürünün linkini iletiyorum.
https://shop.sarar.com/sr-pattern-siyah-deri-eldiven
Kullanıcı avatarı
tunakemali

Mesaj Ankthas » 11 Haz 2018, 14:17

Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Classy » 11 Haz 2018, 19:26

tunakemali yazdı:Merhaba, ben de deri eldiven kullanıyorum ve birçok markayı deneme şansım oldu. Hangi marka olursa olsun kendi elinde denemeni tavsiye ederim çünkü bazıları elde çok kaba duruyor yada ufak parmağa büyük gelebiliyor. Ben en son sarar'dan aldım ve oldukça memnunum. Fiyatı da sizin belirttiğiniz aralıktan biraz fazlaydı yanılmıyorsam. Ayrıca piyasada deri ceket/ayakkabı satan diğer markalarda da birçok alternatif mevcut.

Kullandığım ürünün linkini iletiyorum.
https://shop.sarar.com/sr-pattern-siyah-deri-eldiven
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bu eldiven olmasa da diğer eldivenlerinin de fiyatlarını kontrol edeceğim kışa kadar. Üzerindeki "S" detayı çok hoşuma gitti. :D

Alternatif olarak verdiğiniz linkteki eldiven gerçekten çok güzelmiş gerçekten. Tchibo sitesini daha önce duymamıştım ama derisinin güzel olduğunu düşünüyorum açıklamalarını güzel yazmışlar özenli bir siteye benziyor. Çok teşekkür ederim. :champ:
Kullanıcı avatarı
Classy

Mesaj demiral » 11 Haz 2018, 20:59

Beymen 1 ayda 2 zam yedi neredeyse 25 tlye aldığım çoraplar önce 35 şimdi 50 olmuş mesela. Ama network iyi bir alternatif olabilir sonuçta aynı yerde üretiliyor sırf beymen yazıyor diye 100 lira fazla vermeye gerek yok bence

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
demiral

Mesaj Ankthas » 11 Haz 2018, 22:12

demiral yazdı:
Beymen 1 ayda 2 zam yedi neredeyse 25 tlye aldığım çoraplar önce 35 şimdi 50 olmuş mesela. Ama network iyi bir alternatif olabilir sonuçta aynı yerde üretiliyor sırf beymen yazıyor diye 100 lira fazla vermeye gerek yok bence

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katılıyorum, Network'ün de kalite olarak aşağı kalır yanı yok, ciddi fiyat farkı olursa Network hatta yeri gelince Fabrika bile bakılabilir.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Cres » 12 Haz 2018, 04:16

Bildiğim kadarıyla Türkiye’de deri eldiven işiyle uğraşan ve çok güzel modeller yapan birkaç isim var. Bir tane sayfayı instagram üzerinden takip ediyorum. El işçiliği ile istenilen model ve ölçülerde eldivenler yapıyor. Fiyatlar makul. [emoji106] Sayfa;
https://www.instagram.com/eldivencim
Kullanıcı avatarı
Cres

Mesaj Classy » 12 Haz 2018, 18:11

Cres yazdı:Bildiğim kadarıyla Türkiye’de deri eldiven işiyle uğraşan ve çok güzel modeller yapan birkaç isim var. Bir tane sayfayı instagram üzerinden takip ediyorum. El işçiliği ile istenilen model ve ölçülerde eldivenler yapıyor. Fiyatlar makul. [emoji106] Sayfa;
https://www.instagram.com/eldivencim

Çok teşekkür ederim göz atacağım. :champ:
Kullanıcı avatarı
Classy

Sonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners