antalar覺m覺z ve C羹zdanlar覺m覺z

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: antalar覺m覺z ve C羹zdanlar覺m覺z

Mesaj jstein » 08 Tem 2016, 20:14

arespoem yazd覺:Secrid 癟ok ho duruyor. Para koymak istediinizde nas覺l yap覺yorusunuz jstein? Kart覺n i癟ine koyulabiliyormu yoksa 羹st羹nde bir kay覺 var da aras覺na m覺 koyuluyor?

C羹zdan+kartl覺k olan modelleri de var sitesinde g繹rebilirsiniz ben sadece kartl覺覺n覺 tercih etmitim.
rnek gerekirse.
Resim
One Timex digital watch, broken.
Kullan覺c覺 avatar覺
jstein

Kay覺t: 11 May 2015, 13:39

Mesaj arespoem » 08 Tem 2016, 22:13

襤ntenetten bakt覺m da Secrid uan 襤stanbul Palladium Avm 'de Gemirli maazas覺nda sat覺l覺yormu. Mutlaka deneyeceim 癟ok kullan覺l覺 g繹z羹k羹yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
arespoem

Kay覺t: 22 Mar 2013, 01:40

Mesaj abice » 09 Tem 2016, 00:46

Ben secrid c羹zdan覺 uzun s羹re kulland覺m. Amsterdam'da vitrinde g繹r羹p girip hemen alm覺t覺m. Ancak uzun kullan覺mda Mertin LV de bahsettii gibi kotun arka cebinde iz yap覺yor. Ama tatil yerlerinde elde ta覺yim b羹y羹k bie olmas覺n kartlar覺m覺n hepsini als覺n ve para da rahat ta覺yim derseniz 癟ok g羹zel se癟enek baya kullan覺l覺. [emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
abice

Ya: 37
Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:54

antalar覺m覺z ve C羹zdanlar覺m覺z

Mesaj Cct » 09 Tem 2016, 01:42

Ben LV Graphite kullan覺yorum. Buradan okuduum kadar覺yla gayet iyiymi :D

Eimin hediyesi olduundan bilin癟li bir se癟im olmad覺, 癟okta anlamam b繹yle eylerden fakat imdiye kadar kulland覺覺m c羹zdanlar覺 deri par癟as覺 gibi g繹sterdiini s繹yleyebilirim :thumbup:
Her t羹rl羹 saat itinayla tak覺l覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Cct

Ya: 39
Kay覺t: 21 Oca 2013, 20:07

Mesaj MertYe » 09 Tem 2016, 02:01

Maksat 癟eitlilik olsun. Bu kartl覺kta bence baya kullan覺l覺 i癟ine baya kart konulabiliyor. Markaya 繹zellikle dikkat cekmek istiyorum :)

Resim

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj mitY羹ksel » 11 Tem 2016, 00:47

Her daim kartl覺k yan覺ndad覺r . C羹zdan var ama kullanm覺yorum . B繹lmesi ve kartl覺k alanlar覺 bol . Dier kartl覺klar覺m 癟antada geziyor . Riski b繹ld羹m k覺sacas覺 [emoji56]

Kartl覺k 6 adet kart al覺yor birde 羹st b繹lmede kimlik yeri var.Kenar pvc kaplamalar覺 biraz kesince s覺覺yor.

Resim

iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj fethy » 07 Eyl 2020, 14:58

G繹rd羹羹m kadar覺yla 癟ou makine dikii seri 羹retim c羹zdanlar. Deri kalitesi, dikii, i癟ilii 癟ok 繹nemli. Deri de full-grain dana derisi tavsiye ederim. El dikii bir 羹r羹n al覺p onun kalitesini tatm覺 biri olarak iddetle el dikii tavsiye ediyorum. Ben Roarcraft'tan alm覺t覺m. Onlardan ald覺覺m saat kay覺覺ndan 癟ok memnun kal覺nca dier 羹r羹nlerine de g繹z att覺m. Bende klasik c羹zdanlar覺ndan var. Derisi patina ald覺k癟a daha da g羹zel oldu. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
fethy

Kay覺t: 04 Eyl 2020, 15:31

Mesaj odeon » 07 Eyl 2020, 22:01

Louis Vuitton, Bottega Veneta gibi markalari kullandiktan sonra pek de aradigimi bulamadim. Paris'te, London'da bespoke is yapan firmalar var. Ozellikle egzotik secenekler icin onlari ziyaret etmek gerekiyor. Uzerinde marka olmamasi nedeniyle de dikkat cekici olmuyor.
Yerli ureticilerimizde ise ciddi anlamda hammadde kalitesi ve iscilik niteligi sorunlari var.
Kullan覺c覺 avatar覺
odeon

Kay覺t: 04 May 2016, 13:32

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 51 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners