antalar覺m覺z ve C羹zdanlar覺m覺z

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

antalar覺m覺z ve C羹zdanlar覺m覺z

Mesaj invicta » 25 Kas 2015, 11:53

Forumda genel olarak kaliteli eyleri seven bir profil var. Paylaman覺n da insan ufkunu genilettiini d羹羹n羹yorum. Bu nedenle g羹nl羹k yaam覺m覺zda kulland覺覺m覺z yada tercih ettiimiz 癟anta, c羹zdan, anahtarl覺k vs. gibi aksesuarlar覺 paylaman覺z覺 rica ediyorum. Benim kulland覺klar覺m;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bu resim temsilidir
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
invicta

Kay覺t: 30 Nis 2011, 13:44

Re: antalar覺m覺z ve C羹zdanlar覺m覺z

Mesaj arespoem » 07 Tem 2016, 19:31

Bu bal覺覺n daha fazla ilgiye ihtiyac覺 var bence 癟ok g羹zel bir bal覺k a癟m覺s覺n覺z. C羹zdan olrak Paul Smith kullan覺yorum 繹zellikle bozuk paralar覺n konulduu b繹lme 癟ok kullan覺l覺. C羹zdan覺n i癟i sanat eseri diyebilirim. Paul Smith'in bir 癟ok farkl覺 i癟 tasar覺ma sahip c羹zdanlar覺 var.
Beymen de 癟ok astronomik rakamlara sat覺l覺yor neyseki ben 3 te 1 fiyat覺na temin ettim.
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
arespoem

Kay覺t: 22 Mar 2013, 01:40

Mesaj mitY羹ksel » 07 Tem 2016, 19:35

C羹zdan kullanm覺yorum . Lisede c羹zdan覺 d羹羹rm羹t羹m . 6 b繹lmeli Kemal tanca dan ald覺覺m kartl覺klar覺 kullan覺yorum biri yan覺mda dieri 癟antamda .

iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj Caner1983 » 07 Tem 2016, 23:33

Konu a癟覺lm覺ken bende kartl覺ktan bozma hugo boss c羹zdan var ama begenmiyorum louis vutton james ile ilgileniyorum ama oda 癟ok pahal覺 deer mi bilmiyorum????
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Caner1983 » 07 Tem 2016, 23:36

Resim
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Clk » 08 Tem 2016, 16:10

Caner1983 yazd覺:Konu a癟覺lm覺ken bende kartl覺ktan bozma hugo boss c羹zdan var ama begenmiyorum louis vutton james ile ilgileniyorum ama oda 癟ok pahal覺 deer mi bilmiyorum????

Deger Caner. Ben senelerdir kullaniyorum. Cok doldurdugunda farkli sekil aliyor. Diyelim ki belli kartlari cikarttin, artik isine yaramayan seyleri attin. B羹t羹n c羹zdanlar ici doluyken almis oldugu sekilde kaliyor (3 asagi 5 yukari) Louis Vuitton neredeyse ilk g羹nki haline geri d繹n羹yor. Ben memnunum. :thumbup:
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj MertYe » 08 Tem 2016, 16:42

Clk yazd覺:
Caner1983 yazd覺:Konu a癟覺lm覺ken bende kartl覺ktan bozma hugo boss c羹zdan var ama begenmiyorum louis vutton james ile ilgileniyorum ama oda 癟ok pahal覺 deer mi bilmiyorum????

Deger Caner. Ben senelerdir kullaniyorum. Cok doldurdugunda farkli sekil aliyor. Diyelim ki belli kartlari cikarttin, artik isine yaramayan seyleri attin. B羹t羹n c羹zdanlar ici doluyken almis oldugu sekilde kaliyor (3 asagi 5 yukari) Louis Vuitton neredeyse ilk g羹nki haline geri d繹n羹yor. Ben memnunum. :thumbup:

Abi ocakba覺nda rak覺dan sonra Cct'nin c羹zdan覺 g繹t羹r羹yordun valla :D. Bu c羹zdan T羹rkiye'de LV'nin en cok satan modeli olabilir bende de kahverengi olan覺 var inan覺lmaz memnunum yaln覺z su an normal kartl覺k kullanmaya balad覺m bu LV uzun sureli kullan覺mda kalin olduu i癟in kotumun cep k覺sm覺nda c羹zdan seklinde renk atmas覺na sebep olmaya balad覺 :D

Kotun cep k覺sm覺 h覺zl覺 renk at覺yor kartliga g繹re biraz daha kal覺n olduu i癟in. En az覺ndan bende 繹yle oldu onun d覺覺nda hi癟bir sekilde seni 羹zmeyeceinden eminim
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj manil » 08 Tem 2016, 16:50

Kamp yaparken 癟ok faydaland覺覺m Maxpedition EDC Fatty'yi, fotoraf 癟ekmek i癟in d覺ar覺 癟覺kt覺覺m zaman hala kullan覺yorum. arj aletleri, yedek batarya, 癟ak覺, v.s. ufak alet edevat覺 癟ok g羹zel ta覺yor. Bence EDC 癟antalar覺n覺n i癟inde en iyisi. Resim anonimdir.

Resim
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Sonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 57 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners