Watch Lounge Steinhart Grand Prix Limited Ed / TSF Kat覺l覺m

Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition Forum Saati B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, TSF Special Edition Project B繹l羹m羹nde Steinhart Timepieces ve TSF 襤birlii 襤le retilecek Olan TSF Special Edition Modeli Hakk覺nda Detayl覺 Bilgilere ve Payla覺mlara Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Steinhart Grand Prix Limited Edition / Yeni Proje

Mesaj yeilevlerdeki » 27 Oca 2011, 18:52

Arkadalar projeye kat覺lmak istiyorum. Bonda da mesaj att覺m ama yard覺mc覺 olursan覺z sevinirim..imdi tam olarak ne yapmam覺z laz覺m..
Kullan覺c覺 avatar覺
yeilevlerdeki

Kay覺t: 10 Kas 2009, 21:48

Mesaj herofb » 27 Oca 2011, 19:02

Bond sana pm att覺m ama ulamad覺,138 yerine hala bo g繹r羹nen 137'yi almam gerekiyor (ufak bir tarih hatas覺 yapm覺覺m :) )
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 43
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj Emre » 27 Oca 2011, 21:08

yeilevlerdeki yazd覺:Arkadalar projeye kat覺lmak istiyorum. Bonda da mesaj att覺m ama yard覺mc覺 olursan覺z sevinirim..imdi tam olarak ne yapmam覺z laz覺m..

yeilevlerdeki, Bond'a mesaj attiysan senin ismini listeye ekleyecektir. Liste tamamlandiktan sonra da 50 euro gibi bi kapora yatircaz ve saatler uretime baslayacak. Eylul gibi de tam parayi odeyecegiz ve saatler teslim edilecek.
T S F = P A Y L A I M
Kullan覺c覺 avatar覺
Emre
Editor

Kay覺t: 28 Kas 2010, 10:20

Re: Steinhart Grand Prix Limited Edition / WatchLounge

Mesaj Bond » 01 Mar 2011, 04:23

TSF i癟inden Watch Lounge Steinhart Grand Prix projesine kat覺lan 羹yelerimizin daha kolay eriim salamas覺 ad覺na proje konusunu bu b繹l羹m i癟ine ald覺m. H.Solo'dan 繹n 繹deme kodlar覺 ve bilgiler geldi. Grand Prix ise TSF SE gibi Steinhart websitesine 羹r羹n sayfas覺 olarak y羹klendi. Emre ve Binerer listeye bireysel yaz覺ld覺覺 i癟in kodlar onlara ayr覺ca gitti. Dier 羹yelere ben 繹zel kodlar覺n覺 yollayaca覺m.

Steinhart Watch Lounge GP :arrow: http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=67&artnr=376&Sel_ID=22&lang_nr=1

Paket i癟erii biraz deiti. Ekstra 羹cretli olan 繹zel 羹retim beyaz silikon kay覺ta paketin i癟ine girdi. r羹n sayfas覺nda t羹m bilgiler mevcut. Kodlar tek kullan覺ml覺k ve LE numaralar覺na g繹re ayarlanm覺t覺r, bu y羹zden hatal覺 giri yapmamaya 繹zen g繹steriniz.

demeler paypal veya banka transferi ama transfer masrafl覺 olaca覺ndan san覺r覺m herkes paypal tercih edecektir. Comments k覺sm覺na arzu edilen kay覺 boyunu yaz覺n覺z. 3 farkl覺 uzunlukta kay覺 mevcut olacak; M (114/82) L (124/82) ve XL (124/92).

n 繹deme 50 Euro yukarda belirtildii gibi. Geri kalan k覺s覺m teslim zaman覺nda gene Steinhart firmas覺na olacak. Ek olarak elbette sipari sayfas覺nda e-mail, adres, telefon, isim gibi bilgiler olacak kod sonras覺. Bir sorun olursa bu ilemler 繹ncesi kontrol ederiz beraberce.

Saatleri t羹kendi fakat yedek liste mevcut forumdan kat覺lmak isteyen olursa art覺k bireysel olarak WL sitesinden GP yedek listesine ad覺n覺 yazd覺rabilir.

TSF i癟inden Steinhart WL GP Modeli Al覺c覺 Listesi

044/150 Bond
104/150 Acc
105/150 Clk
106/150 Cinman
108/150 Emre08
109/150 Binerer
137/150 Herojd11

GP'nin 襤ngilizce specleride y羹klendi siteye onlar覺da ekliyorum.

Technical Details
Type: GRAND PRIX Ltd. Edition 150 pcs.
Item no.: S0107

Movement
ETA Valjoux 7750 TOP, Soign矇-Finish , swiss made
25 Jewels
Hands: Hour and minute and running seconds hand silver polished with Super-LumiNova BGW9
Center second hand orange

Case: Titanium matte finish
Back: stainless steel,sapphire glass , screwed
Diameter: 44 mm without crown
height: 16mm
Weight: 135 g
Dial: glossy white, applied silver indices filled with Super LumiNova BG W9, Recessed black subdials at 12 and 6 o'clock, CD-cut
Crystal: sapphire domed, with double anti-reflecting coatings on the interior side
Bezel: stainless steel shiny, with black aluminum tachymeter inlay
Lug width: 22mm
WaterRes: splash protected
Strap: Screwed link titanium bracelet
Buckle: single-fold deployant buckle

Accessoires
2nd Stainless steel case back with special engraving
2nd strap: Black leather racing style strap with orange stitching, 22 x 22 mm
3rd strap: White natural rubber strap with orange stitching, 22 x 22 mm
Screw-in titanium buckle, OEM-style, 22 mm
Large wood box, white lacquer finish
Certificate for limited edition timepieces
Watchtool for strap changing
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Re: Watch Lounge Steinhart Grand Prix Limited Edition

Mesaj Emre » 01 Mar 2011, 07:46

PayPal olmasi da, beyaz silikon kayisin dahil edilmesi de guzel olmus.

Bond, sizin benim de kacirdigim :roll: TSF SE'dan tecrubeniz var, bi soru sormak istiyorum saatin kargolanacagi adres 50 euro'yi odeyecegimiz PayPal verified adres olmak zorunda degil di mi? Tasindiktan sonra adres eski kaldi simdi bi ton ugras vermeyim yeni hesap alip verified ettirmek icin.

Bilgiler icin tesekkurler Bond
T S F = P A Y L A I M
Kullan覺c覺 avatar覺
Emre
Editor

Mesaj Bond » 01 Mar 2011, 09:02

Rica ederim Emre sende versen bilgileri olurdu. :) Sanm覺yorum verified olma mecburiyeti olaca覺n覺. USA'deki kredi kart覺na yada hesab覺na bal覺 san覺r覺m senin Paypal. Saatlerin teslim tarihi biliyorsun baya ilerde, o zamana kadar nas覺lsa TR'den bir hesap/kredi kart覺 eklersin u anki Paypal hesab覺na gene sorun olmaz. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Emre » 01 Mar 2011, 09:04

Bond yazd覺:Rica ederim Emre sende versen bilgileri olurdu. :) Sanm覺yorum verified olma mecburiyeti olaca覺n覺. USA'deki kredi kart覺na yada hesab覺na bal覺 san覺r覺m senin Paypal. Saatlerin teslim tarihi biliyorsun baya ilerde, o zamana kadar nas覺lsa TR'den bir hesap/kredi kart覺 eklersin u anki Paypal hesab覺na gene sorun olmaz. :thumbup:

Tamam Bond, tesekkur ederim. Simdi herkesin kodlari ayri olacak ya yeni bilgileri basta ben yazip ortaligi karistirmayim dedim :)
T S F = P A Y L A I M
Kullan覺c覺 avatar覺
Emre
Editor

Mesaj 2fast4u » 01 Mar 2011, 13:43

ben覺m flieger im gelmeden yen覺 b覺r saat demek valla sabote ed覺cem bu top覺k覺 :))))gunthere de soyl覺y覺m b覺raz yavaslats覺n bu projey覺:))))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

ncekiSonraki

D繹n TSF Special Edition By Steinhart Timepieces

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 17 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners