TSF Proje Sohbet

Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition Forum Saati Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, TSF Special Edition Project Bölümünde Steinhart Timepieces ve TSF İşbirliği İle Üretilecek Olan TSF Special Edition Modeli Hakkında Detaylı Bilgilere ve Paylaşımlara Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: TSF Proje Sohbet

Mesaj Clk » 13 Ara 2010, 01:06

Az kaldi Archezia sabret. 2011 Kasim gibi elimizde saatler :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Archezia » 13 Ara 2010, 01:52

Hmm kasımda çıkınca 2012 model sayılacak değil mi? Temmuz 1 den önce gelmesin de... O zaman modelden bir yıl kaybederiz kötü olur.
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Yeni Bir Proje

Mesaj hyeem » 04 Mar 2011, 18:03

Herkese Merhaba...
TSF Special Edition projesinden sonra yeni bir proje ne zaman başlayacak acaba?
Ya da yeni bir proje düşünülüyor mu?
Yeni bir projeye ben şimdiden talibim.
Herkese iyi günler..
Kullanıcı avatarı
hyeem

Mesaj Bond » 08 Mar 2011, 13:42

Hyeem mesajı farketmedim, kusura bakma. Katılım isteğin için teşekkürler. Açıkçası TSF Special Edition'dan sonra yakın bir zamanda böyle bir proje olacağını sanmıyorum. Elbette genel istek olursa gözden geçirilecektir ama biraz ilk projenin tadını çıkarmak daha doğru olur diye düşünüyorum. Daha önce birçok yabancı forum projesini başarılı şekilde sonuçlandırmış bir marka ile çalışmamıza rağmen henüz saatimizi bile görmediğimiz için bizde merak ediyoruz sonucu.

Bir diğer olasılık olarak ilerde TSF'ye tanınmış global bazı markaların sponsor olarak katılma olasılığı var, Yurtdışından görüştüğümüz bir kaç önemli marka var fakat sonuçlanmış değil. Belki onlarla farklı konseptte projeler yapılabilir, bunu ancak ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Aslında bunların hepsinden öncelikli olarak TSF'yi geliştirmeye karar verdik, bunun için farklı alanlarda yapmamız gereken birçok çalışma olacak. Şu etapta TSF'ye ayırabildiğimiz zaman kısıtlı olduğundan saat projeleri birazda zorunluluk olarak daha ilerki tarihlere kalacaktır sanıyorum.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Clk » 08 Mar 2011, 16:38

Ben AP RO tarzi bir saat yaptiralim diyorum. Ama bu isin maliyetinin cok yüksek olacagini unutmamak lazim. 42 mm, sekizgen bezel, siyah, beyaz ve kirmizi kadran, celik ve deri kayis, cam arka kapak ve 7750 mekanizma. Güzel olur...

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Emre » 08 Mar 2011, 16:42

clk aman bu tarz falan deme mazallah Hublot'dan birisi yanlislikla bu basligi okur da haftaya sitesinde TSF edition tanitimi haberini okuruz :) Adamlar nereden limitli uretim cikarsak diye araniyorlar. Bu arada mesela bu tarzda bi saat hangi markaya yaptirilabilir clk?

Arkadas Hublot'nun CEO'su :)

Resim
T S F = P A Y L A Ş I M
Kullanıcı avatarı
Emre
Editor

Mesaj herofb » 08 Mar 2011, 16:43

RO ya da ROO için benden her zaman OK :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj Clk » 08 Mar 2011, 17:02

Bilmiyorum konusmak lazim. Sonucta bizim saatler gelip herkes memnuniyetini dile getirmeden ikinci ise kalkismayacagiz. Ama bu sürec icerisinde böyle bir proje icin arastirmalar yapilabilir.
Kullanıcı avatarı
Clk

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Special Edition By Steinhart Timepieces

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners