Hamilton American Classic PSR Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hamilton American Classic PSR Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj mstfduz » 12 Eki 2021, 17:23

Hay覺rl覺 olsun.benimde 癟ok beendiim bir model.fiyat覺 biraz y羹ksek olunca bir t羹rl羹 cesaret edip almad覺m.casio ile avuttum kendimi.lakin hala akl覺mda.

Redmi Note 8 Pro cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mstfduz

Kay覺t: 26 Oca 2018, 00:45

Mesaj minerval » 12 Eki 2021, 18:31

SelAc yazd覺:G羹zel g羹nlerde kullan覺n. Tekrardan hay覺rl覺 olsun. :champ:

Teekk羹rler Selahattin hocam, open heart i癟in bulutuumuzda inceleme yapar覺z [emoji2]

volkifb yazd覺:ok g羹zel bir saat,襤yi g羹nlerde kullan覺n :thumbup:

襤yi dilekleriniz i癟in teekk羹r ederim [emoji4]

Eterna yazd覺:Daha 繹nce inceledim. ok beendiim, en az 羹癟 be kere alsam m覺 diye d羹羹nd羹羹m bir saat.

ocukluumuz, gen癟liimiz dijital saatler ile ge癟ti. 30 sene 繹nceden bahsediyorum. O zamanki dijital saatler imdiki plastikler gibi deildi. ok daha g羹zel ve salamd覺.

O g羹nlerin hat覺r覺na hep kaliteli bir dijital saat hayalim vard覺r. Bakal覺m belki bir g羹n diyelim.

Hay覺rl覺 olsun, g羹zel g羹nlerde kullan覺n.

ok teekk羹rler, 30 ya覺nday覺m ilkokul zamanlar覺 okulda dijital saatler 癟ok pop羹lerdi o 癟ocukluk d繹nemi bile ilgimi 癟ekmiyordu dijital saatler, son d繹nemde 2 kez gshock deneyimim oldu ve dijital saatlerin kesinlikle bana g繹re olmad覺覺na kesin emindim ki bu saati alana kadar [emoji2]

Ahmetrefik yazd覺:Tebrikler , hay覺rl覺 olsun , g羹zel g羹nlerde kullan覺ls覺n :champ: :champ: :champ: baz覺 arkadalar覺n bahsettii gibi ya覺 kurtaran arkadalar 80'li y覺llar覺n efsanesi dijital saatleri, o d繹nemin bilim kurgu film ve dizilerini iyi bilirler,45 ya 羹st羹ne birer tane laz覺m :D bir cok kere d羹羹nd羹羹m fakat bir t羹rl羹 cesaret edip alamad覺覺m bir saat , belki sizden cesaret al覺r覺z :thumbup: .

ok teekk羹rler hocam [emoji1374]

azizkaya yazd覺:Her koleksiyonerde bir dijital saat olmal覺 bence. G羹le g羹le kullan覺n.

SM-N960F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Bu d羹羹nceyle 2 kez g-shock ald覺m ikisi de bilek g繹rmeden yatt覺 fakat bu hem koleksiyonun kal覺c覺 羹yesi olacak hem de uzun bilek s羹releri g繹recek gibi [emoji106]

ozturkti yazd覺:G羹zel g羹nlerde kullan覺n :thumbup:
Herkesin tercih etmedii bir saatin kutu a癟覺l覺覺n覺 g繹rmek ger癟ekten elenceli bir olay.

Karantina nedeniyle evdeyim, s羹rekli gidip saat kutusunu a癟覺p psr覺 al覺p inceliyorum sahip olmas覺 elenceli bir saat [emoji2]

vysaknc yazd覺:Hay覺rl覺 olsun,tebrik ederim g羹zel saat..

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

ok teekk羹rler

mrbianco yazd覺:Hay覺rl覺 olsun, g羹zel zamanlar g繹stersin.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

ok teekk羹r ederim

mstfduz yazd覺:Hay覺rl覺 olsun.benimde 癟ok beendiim bir model.fiyat覺 biraz y羹ksek olunca bir t羹rl羹 cesaret edip almad覺m.casio ile avuttum kendimi.lakin hala akl覺mda.

Redmi Note 8 Pro cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Hocam bence cesaret edip al覺p deneyimlemek laz覺m emin olun koleksiyonun kal覺c覺 羹yesi olacakt覺r [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
minerval

Ya: 32
Kay覺t: 19 Nis 2017, 16:59

Mesaj slhgzl » 13 Eki 2021, 09:25

Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj argentum » 13 Eki 2021, 11:43

G羹zel bir saat, g羹zel bir inceleme. G羹zel g羹nlerde kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
argentum

Kay覺t: 27 Au 2013, 09:41

nceki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 147 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners