Longines Flagship Heritage L4.795.4.Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Longines Flagship Heritage L4.795.4.Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj MehmetKarat羹rk » 09 Oca 2021, 21:32

ok teekk羹r ederim :thumbup:
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

Mesaj muratcan87 » 10 Haz 2021, 21:59

Ge癟 de olsa bir hay覺rl覺 olsun da benden. Benim de severek yakla覺k 5 senemi ge癟irdiim bir saat kendisi. Hala en severek takt覺覺m saatlerimden birisidir. Dresswatch d覺覺nda saat almayan benim vazge癟ilmezlerinden biri haline geldi. Cidden Longines F/P oran覺 olarak harika bir saat yaratt覺 bu modelle. Hala da 癟ok sat覺yor zaten. 襤lerde klasik olarak da deerini koruyaca覺n覺 d羹羹n羹yorum. Tebrikler tekrardan.
Kullan覺c覺 avatar覺
muratcan87

Kay覺t: 17 Tem 2017, 14:20

Mesaj MehmetKarat羹rk » 11 Haz 2021, 14:37

muratcan87 yazd覺:Ge癟 de olsa bir hay覺rl覺 olsun da benden. Benim de severek yakla覺k 5 senemi ge癟irdiim bir saat kendisi. Hala en severek takt覺覺m saatlerimden birisidir. Dresswatch d覺覺nda saat almayan benim vazge癟ilmezlerinden biri haline geldi. Cidden Longines F/P oran覺 olarak harika bir saat yaratt覺 bu modelle. Hala da 癟ok sat覺yor zaten. 襤lerde klasik olarak da deerini koruyaca覺n覺 d羹羹n羹yorum. Tebrikler tekrardan.

Benimde 癟ok severek kulland覺覺m bir saat oldu.
Siyah ve krem kadran aras覺nda 癟ok kald覺m ama bu rengi 癟ok sevdim ve bu saat sebebiyle deri kay覺覺n konforu ile tan覺t覺m
Bende g羹zel bir klasik olaca覺 kanatindeyim.
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Mesaj muratcan87 » 13 Haz 2021, 11:11

MehmetKarat羹rk yazd覺:
muratcan87 yazd覺:Ge癟 de olsa bir hay覺rl覺 olsun da benden. Benim de severek yakla覺k 5 senemi ge癟irdiim bir saat kendisi. Hala en severek takt覺覺m saatlerimden birisidir. Dresswatch d覺覺nda saat almayan benim vazge癟ilmezlerinden biri haline geldi. Cidden Longines F/P oran覺 olarak harika bir saat yaratt覺 bu modelle. Hala da 癟ok sat覺yor zaten. 襤lerde klasik olarak da deerini koruyaca覺n覺 d羹羹n羹yorum. Tebrikler tekrardan.

Benimde 癟ok severek kulland覺覺m bir saat oldu.
Siyah ve krem kadran aras覺nda 癟ok kald覺m ama bu rengi 癟ok sevdim ve bu saat sebebiyle deri kay覺覺n konforu ile tan覺t覺m
Bende g羹zel bir klasik olaca覺 kanatindeyim.

Deri cand覺r. Bana kal覺rsa 癟elikten 癟ok daha 覺k. G繹sterii daha az diye 癟elikler son y覺llar覺 domine etse de vintage saatlerin y羹kselii tekrar deriyi 繹ne 癟覺kard覺. En son eime saat ald覺k ve kesinlikle metal kordon istiyorum dedi, gidip deri al覺p 癟覺kt覺. Kolunda deriyi 癟ok daha sevdi 癟羹nk羹. Bouna less is more dememiler, zarafet saatte her zaman iyidir, bu saat de bu anlamda 癟ok 癟ok 羹stte ;) kadran olarak da ben mesela hi癟 arada kalmam覺t覺m, krem renkli kadran ger癟ekten saati 50 model gibi g繹steriyor 癟羹nk羹. Siyah覺 癟ok sevemedim. Deri bu arada doal malzeme olduundan bir s羹re sonra kolunuzla b羹t羹nleip 癟ok konforlu oluyor. Tek s覺k覺nt覺s覺 2-3 senede bir deiim yapma gereklilii. Bir kordon da orijinal al覺nd覺覺nda 400-500 eurolar覺 dahi bulabiliyor. Bunun d覺覺nda harika.
Kullan覺c覺 avatar覺
muratcan87

Kay覺t: 17 Tem 2017, 14:20

Mesaj MehmetKarat羹rk » 13 Haz 2021, 11:55

ok doru evet

u a癟覺dan ki 癟eliin kullan覺m覺 hi癟 癟覺karmadan g羹nler ve aylarca tak覺labilmesi a癟覺s覺ndan rahat yaln覺z derinin konforu apayr覺 cidden
Krem rengini ald覺ktan sonra bende hi癟 d繹n羹p arkama bakmad覺m siyah olsam覺yd覺 diye
Kordon meselesine gelince evet 癟ok pahal覺lar ama 癟繹z羹ms羹z deiller
ok daha kalitelilerini yapt覺rabiliyoruz nihayetinde
G羹zel g羹nlerde kullan覺n t羹m saatleriniz 癟ok 覺k modeller
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

nceki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 121 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners