Rado Captain Cook Green Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rado Captain Cook Green Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Mrgncn » 17 Eyl 2020, 13:05

Hem saat hem de kombinler 癟ok g羹zel olmu, tebrikler :champ:

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Mrgncn

Kay覺t: 18 Eki 2018, 21:43

Mesaj Althor » 17 Eyl 2020, 13:55

Hay覺rl覺 olsun, g羹zel g羹nlerde kullan覺n. Ben de mavi versiyonunu alman覺n k覺y覺s覺ndan d繹nm羹t羹m birka癟 kere. Bahsi ge癟en gri-metalik chapter ring bir t覺k rahats覺z etmiti, bu da kiisel zevk zaten. Onun d覺覺nda b繹yle dressy diverlar覺 癟ok beeniyorum hem dayan覺kl覺 hem kullan覺m alan覺 olduk癟a geni oluyor. Plajda da 癟al覺覺r ceket g繹mlekle de [emoji16]

Paket sat覺 yayg覺nlamas覺n覺 istediim bir olay, vc overseas gibi her firma saati alirken diger kay覺 癟eitleriyle verse keke. Eskiden tudor blackbaylerin yan覺nda fabric kay覺 da geliyordu, kald覺r覺ld覺; pelagos yan覺nda rubber kay覺 devam ediyor en az覺ndan. imdi swatch grup b繹yle paketler yapmaya balad覺, longines spirit collectionda da benzer paketler var. zellikle rubber kay覺lar覺 癟ok beeniyorum ben, s覺k s覺k da ikilemde kal覺yorum 癟elik bilezik mi se癟meli rubber kay覺 m覺 diye. Bu ikilemi kald覺rmak ad覺na benim a癟覺mdan 癟ok iyi [emoji28]

Captain cook 繹zelinde de yanl覺 hat覺rlam覺yorsam lug aral覺覺 21mm olduu i癟in aftermarket bir kay覺 veya nato almak 20-22mm gibi daha konvansiyonel boyutlara g繹re biraz daha zor oluyor haliyle(forumumuzdaki kay覺 羹stadlar覺 bu noktada hayat kurtar覺yor ger癟ekten [emoji23]). Bu nedenle bilezik-deri-nato 羹癟l羹s羹 ile saati almak olduk癟a avantajl覺.

Kusura bakmay覺n pandemi d繹neminde evde biraz fazla kald覺m san覺r覺m, f覺rsat bulunca kafamdaki d羹羹nceler ile bu bal覺覺 esir ald覺m. Tekrardan hay覺rl覺 olsun [emoji4]

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Althor

Ya: 26
Kay覺t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj uhpu » 17 Eyl 2020, 21:31

Hay覺rl覺 olsun

Ben de ayn覺 modeli incelemitim.
A癟覺kcas覺 Bilezik biraz zay覺f gelmiti.
Ama yeilin tonu 癟ok g羹zel. Bilekte de 癟ok dengeli duruyor.

襤yi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
uhpu

Kay覺t: 05 Kas 2013, 02:00

Mesaj gozdentunay » 17 Eyl 2020, 21:32

Althor yazd覺:Hay覺rl覺 olsun, g羹zel g羹nlerde kullan覺n. Ben de mavi versiyonunu alman覺n k覺y覺s覺ndan d繹nm羹t羹m birka癟 kere. Bahsi ge癟en gri-metalik chapter ring bir t覺k rahats覺z etmiti, bu da kiisel zevk zaten. Onun d覺覺nda b繹yle dressy diverlar覺 癟ok beeniyorum hem dayan覺kl覺 hem kullan覺m alan覺 olduk癟a geni oluyor. Plajda da 癟al覺覺r ceket g繹mlekle de [emoji16]

Paket sat覺 yayg覺nlamas覺n覺 istediim bir olay, vc overseas gibi her firma saati alirken diger kay覺 癟eitleriyle verse keke. Eskiden tudor blackbaylerin yan覺nda fabric kay覺 da geliyordu, kald覺r覺ld覺; pelagos yan覺nda rubber kay覺 devam ediyor en az覺ndan. imdi swatch grup b繹yle paketler yapmaya balad覺, longines spirit collectionda da benzer paketler var. zellikle rubber kay覺lar覺 癟ok beeniyorum ben, s覺k s覺k da ikilemde kal覺yorum 癟elik bilezik mi se癟meli rubber kay覺 m覺 diye. Bu ikilemi kald覺rmak ad覺na benim a癟覺mdan 癟ok iyi [emoji28]

Captain cook 繹zelinde de yanl覺 hat覺rlam覺yorsam lug aral覺覺 21mm olduu i癟in aftermarket bir kay覺 veya nato almak 20-22mm gibi daha konvansiyonel boyutlara g繹re biraz daha zor oluyor haliyle(forumumuzdaki kay覺 羹stadlar覺 bu noktada hayat kurtar覺yor ger癟ekten [emoji23]). Bu nedenle bilezik-deri-nato 羹癟l羹s羹 ile saati almak olduk癟a avantajl覺.

Kusura bakmay覺n pandemi d繹neminde evde biraz fazla kald覺m san覺r覺m, f覺rsat bulunca kafamdaki d羹羹nceler ile bu bal覺覺 esir ald覺m. Tekrardan hay覺rl覺 olsun [emoji4]

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Estagfurullah ne g羹zel g繹r羹lerinizi samimi bir dille ifade etmissiniz [emoji4] bencede extra paketlerin olmas覺 benim gibide kay覺 konusunda kafas覺 kar覺覺覺k insanlar覺n imdad覺na yetiiyor

Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj gozdentunay » 17 Eyl 2020, 21:32

Kb8 yazd覺:G羹zel zamanlar g繹stersin.

SM-G975F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Teekk羹r ederim [emoji120]

Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Mesaj gozdentunay » 17 Eyl 2020, 21:33

hozburun yazd覺:Tebrikler :champ:
Teekk羹rler 羹stad[emoji120]

Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Mesaj alihoca » 17 Eyl 2020, 23:33

Captain Cook koleksiyonunu hep sevmiimdir. G羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ:
Tempus erit auri pretium!
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Ya: 39
Kay覺t: 09 Eki 2016, 23:44

Mesaj gozdentunay » 18 Eyl 2020, 00:38

Umutt yazd覺:Hay覺rl覺 olsun
Umut bey teekk羹rler [emoji4] [emoji120]

Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Maigre ve 61 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners