Omega Deville Tissot Heritage Duble Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Omega Deville Tissot Heritage Duble Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj eraslani » 18 ub 2020, 13:02

Hay覺rl覺 olsun :champ: :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj yaman20 » 18 ub 2020, 18:01

G羹zelg羹nlerde kullan覺n,hay覺rl覺 olsun
襤yiyi ara, doruyu ara, g羹zeli ara fakat kusuru arama.
Kullan覺c覺 avatar覺
yaman20

Ya: 41
Kay覺t: 04 Ara 2011, 16:24

Mesaj morningstar » 18 ub 2020, 23:17

Hepinize 癟ok teekk羹r ederim :champ:

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj morningstar » 20 ub 2020, 19:21

Herkese selam saatimi d羹n teslim aldim.28 ocakta kargoya verilmisti denizliye gelmesi 3 hafta s羹rd羹.Istanbulda g羹mr羹ge sokmamislar Denizli g羹mr羹g羹ne girdi.Sansima g羹mr羹k g繹revlisi saat meraklisi cikti bekletmeden yardimci oldu.Jomadan alinan saatler sitenin garantisi icinde oldugu icin kendi garanti kartlarini g繹ndermisler paketleme falan gayet iyiydi.Sectigim model 36mm lik bi modeldi biraz riskli bir alim yapmistim.Otomatik mekanizmali model keske kurmali olsaydi ama kurmali model 45mm lik capa sahip acikcasi o boyutta vintage bir g繹r羹n羹m g羹zel gelmiyor g繹z羹me.Mekanizma cep saaterinde oldugu gibi kapakli aciliyor kapagi acip meknaizmayi seyretme imkani var hosuma giden bir detay.Krem renkte bir kordon cikiyor kutudan fakat cok hosuma gitmedi kordonun kalitesi.Saati siparis ettigimde Enes`ten saate uyacak bir kordon rica etmistim sagolsun g羹zel bir kayis yapip yolladi,Saatte pim olmadigi icin nato kordon kullanmak durumundasiniz fakat saatin ruhuna gayet yakisiyor.Saati genel olarak ben cok begendim akrep yelkovan kadran yapisi ve kalitesiyle 繹zenle tasarlanmis bir model almak isteyen olursa g繹z羹kapali alabilir.
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Mesaj Ankthas » 20 ub 2020, 20:02

morningstar yazd覺:Herkese selam saatimi d羹n teslim aldim.28 ocakta kargoya verilmisti denizliye gelmesi 3 hafta s羹rd羹.Istanbulda g羹mr羹ge sokmamislar Denizli g羹mr羹g羹ne girdi.Sansima g羹mr羹k g繹revlisi saat meraklisi cikti bekletmeden yardimci oldu.Jomadan alinan saatler sitenin garantisi icinde oldugu icin kendi garanti kartlarini g繹ndermisler paketleme falan gayet iyiydi.Sectigim model 36mm lik bi modeldi biraz riskli bir alim yapmistim.Otomatik mekanizmali model keske kurmali olsaydi ama kurmali model 45mm lik capa sahip acikcasi o boyutta vintage bir g繹r羹n羹m g羹zel gelmiyor g繹z羹me.Mekanizma cep saaterinde oldugu gibi kapakli aciliyor kapagi acip meknaizmayi seyretme imkani var hosuma giden bir detay.Krem renkte bir kordon cikiyor kutudan fakat cok hosuma gitmedi kordonun kalitesi.Saati siparis ettigimde Enes`ten saate uyacak bir kordon rica etmistim sagolsun g羹zel bir kayis yapip yolladi,Saatte pim olmadigi icin nato kordon kullanmak durumundasiniz fakat saatin ruhuna gayet yakisiyor.Saati genel olarak ben cok begendim akrep yelkovan kadran yapisi ve kalitesiyle 繹zenle tasarlanmis bir model almak isteyen olursa g繹z羹kapali alabilir.
Resim
Resim
Resim

Minno bir saat g羹le g羹le kullan覺n :champ:
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj morningstar » 20 ub 2020, 22:29

Ankthas yazd覺:
morningstar yazd覺:Herkese selam saatimi d羹n teslim aldim.28 ocakta kargoya verilmisti denizliye gelmesi 3 hafta s羹rd羹.Istanbulda g羹mr羹ge sokmamislar Denizli g羹mr羹g羹ne girdi.Sansima g羹mr羹k g繹revlisi saat meraklisi cikti bekletmeden yardimci oldu.Jomadan alinan saatler sitenin garantisi icinde oldugu icin kendi garanti kartlarini g繹ndermisler paketleme falan gayet iyiydi.Sectigim model 36mm lik bi modeldi biraz riskli bir alim yapmistim.Otomatik mekanizmali model keske kurmali olsaydi ama kurmali model 45mm lik capa sahip acikcasi o boyutta vintage bir g繹r羹n羹m g羹zel gelmiyor g繹z羹me.Mekanizma cep saaterinde oldugu gibi kapakli aciliyor kapagi acip meknaizmayi seyretme imkani var hosuma giden bir detay.Krem renkte bir kordon cikiyor kutudan fakat cok hosuma gitmedi kordonun kalitesi.Saati siparis ettigimde Enes`ten saate uyacak bir kordon rica etmistim sagolsun g羹zel bir kayis yapip yolladi,Saatte pim olmadigi icin nato kordon kullanmak durumundasiniz fakat saatin ruhuna gayet yakisiyor.Saati genel olarak ben cok begendim akrep yelkovan kadran yapisi ve kalitesiyle 繹zenle tasarlanmis bir model almak isteyen olursa g繹z羹kapali alabilir.
Resim
Resim
Resim

Minno bir saat g羹le g羹le kullan覺n :champ:
Teekk羹r ederim :champ:

Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Mesaj Althor » 20 ub 2020, 22:50

Ben 癟ok beendim saati, 癟ok zarif duruyor 36mm de hi癟 s覺r覺tmam覺. K羹癟羹k kadranlara geri d繹n羹羹 ben de destekliyorum ahsen.

Dip not: Pim olmamas覺 enteresanm覺 [emoji28]

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Althor

Ya: 26
Kay覺t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj morningstar » 20 ub 2020, 22:55

ilkerhos57 yazd覺:Ben 癟ok beendim saati, 癟ok zarif duruyor 36mm de hi癟 s覺r覺tmam覺. K羹癟羹k kadranlara geri d繹n羹羹 ben de destekliyorum ahsen.

Dip not: Pim olmamas覺 enteresanm覺 [emoji28]

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Teekk羹r ederim benim g繹z羹mde al覺覺yor yava yava

Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 289 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners