TSF Üyelerine Özel İndirimli Lüks Saat Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

Hublot Classic Fusion Black Magic İncelemesi

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hublot Classic Fusion Black Magic İncelemesi

Mesaj kilimanjaro » 14 Ara 2015, 19:16

Başar bak bişe diyeceğim biraderim ... şu benim sea master ı sanırım 7000 küsür bir rakama almıştım.İş fabrika maliyetine gelirse başka tabi.Eğer fabrika maliyeti 150 CHF i geçiyorsa ben ben değilim. :D

Bu arada ben patek falan demedim ki verdiğim örnek belli
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj Bg17 » 14 Ara 2015, 19:20

kilimanjaro yazdı:Başar bak bişe diyeceğim biraderim ... şu benim sea master ı sanırım 7000 küsür bir rakama almıştım.İş fabrika maliyetine gelirse başka tabi.Eğer fabrika maliyeti 150 CHF i geçiyorsa ben ben değilim. :D

Iste bende diyorum ki, fabrika cikis maliyetinin bir onemi yok, yani mesele 7000 e satmakta, 150 ye uretmekte degil. satabiliyorsan uret. Omega omega oldugu icin satiyor.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj kilimanjaro » 14 Ara 2015, 19:25

Bg17 yazdı:
kilimanjaro yazdı:Başar bak bişe diyeceğim biraderim ... şu benim sea master ı sanırım 7000 küsür bir rakama almıştım.İş fabrika maliyetine gelirse başka tabi.Eğer fabrika maliyeti 150 CHF i geçiyorsa ben ben değilim. :D

Iste bende diyorum ki, fabrika cikis maliyetinin bir onemi yok, yani mesele 7000 e satmakta, 150 ye uretmekte degil. satabiliyorsan uret. Omega omega oldugu icin satiyor.

Katılıyorum.Bir de demeden edemeyeceğim.Adam 20.000 tl diyor saate ve ballandıra ballandıra şu kalite paslanmaz kullanıyorum diyor.Millette vay be diyor.5.000 tl lik saate kullanılan paslanmazla farkını bana bir anlatsın bakalım.Bu tıpkı paslanmaz çelik paslanmaz mantığıyla özdeş :lol:
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj Bg17 » 14 Ara 2015, 19:32

Ben rolex in celigi terletmiyor diyeni duydum. Bu saat hayatta bulunmaz diyeni duydum. Herkes birsey diyor. Desin zaten, renk oluyor.

Yani dusuncemi ozetliyim: Inhouse kullanan iyi diye birsey yoktur. Belli duzeye kadar ben ETA tercih ederim. Iwc eta kullaniyor alinmaz demem, iwc benim kriterlerimi karsilamadigi icin almam. UN karsilar, alirim. Hublot almam, bana hitap etmiyor. Ama marka yaratma stratejisine saygi duyarim, herkesten farkli gidip basarili olmustur.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj kilimanjaro » 14 Ara 2015, 19:55

Terletmeyen çelik.Öğrenmenin yaşı yoktur diye ben buna derim.

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj eyimen » 14 Ara 2015, 20:16

Celik'in ozelligi var midir, bilemiyorum. Ama gecenlerde arkadasin Rolex'ini inceledim. Kordon'daki celik ve iscilik cok cok kaliteli gorunuyordu. Fotograflardan pek birsey anlasilmadigini tecrube etmis oldum :lol:
Kullanıcı avatarı
eyimen

Mesaj Clk » 14 Ara 2015, 20:37

Bu marka isterse St 37 kullansin Hublot basliginda bile kendinden bahsettiriyor ya daha ne olsun :lol: :D :champ:
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj kilimanjaro » 14 Ara 2015, 20:52

eyimen yazdı:Celik'in ozelligi var midir, bilemiyorum. Ama gecenlerde arkadasin Rolex'ini inceledim. Kordon'daki celik ve iscilik cok cok kaliteli gorunuyordu. Fotograflardan pek birsey anlasilmadigini tecrube etmis oldum :lol:

20 yıldır bu işin içindeyim daha bir çeliğin diğerinden üstün olduğunu gözle anlayamadım.Gerçi visual inspection denilen bir uzmanlık alanı var.Her ne kadar çatlak , gözenek vs belirlemek için olsada.Sizde haklı olabilirsiniz.

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: HknDrsn, muratcan87, Orhanate ve 59 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners