Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullan覺lm覺?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullan覺lm覺?

Mesaj Ok7 » 24 Oca 2021, 22:04

BatuhanKLC yazd覺:
Ok7 yazd覺:
BatuhanKLC yazd覺:Birde Pablo Escobar'覺n komple p覺rtlanta ilemeli bir rolex saati varm覺 (idda pablo'nun olduu y繹n羹nde ) ge癟enlerde 8.500 dolar ile a癟覺k artt覺rmada sat覺lm覺 fakat saatin deeri 70.000 dolar覺n 羹zerindeymi. Hatta ilgililer sadece 羹zerindeki diamonlar覺n 55.000 dolar edecei y繹n羹nde s繹ylemleri var. Fotoraf eklemeyi pek beceremiyorum link paylaay覺m direk. Denk gelseydi ben al覺rd覺m diyormuum :cry:
https://www.hautetime.com/pablo-escobar ... off/32869/
Benim Bogota polis m羹zesinde g繹rd羹羹m saati alta koyduum resimdeki saat,resmin bulabildiim en net hal覺 bu.olduruldugunde kolunda bu varmis.sadece Escobari ve Cali kartelini kapsaml覺 b覺 arat覺rma i癟in gitmitim Kolombiya ya.boyle b覺 Rolex'in varl覺覺ndan kimsenin haberi yok.evindeki, ciftligindeki resimlerinde de yok.bana bu biraz ehir efsanesi gibi geliyor o y羹zden.bir de hapisken kolundan 癟覺karmad覺覺 Cartier i varm覺.Resim

Redmi 7A cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Muhteem bir deneyim olmutur diye d羹羹n羹yorum , umar覺m tehlikeli olmam覺t覺r . O d繹nemde kartel bakanlar覺n覺n ya da 羹yelerinin pahal覺 saatlere ilgisi olduunu biliyorum ( hi癟 deilse escobar覺n olunun kitab覺nda olu kendisine hediye edilen bir saatten bahsediyor ). fotoraftaki saatin tam marka modeli nedir acaba ?
Evet ger癟ekten g羹zeldi.cok ilgin癟 hayatlar yaam覺lar.kolombiya art覺k tehlikeli biyer deil hatta ben gittiimde medellin i癟in G羹ney Amerika'n覺n en g羹venli ehri diyorlard覺.saat philippe charriol marka.gorene kadar hi癟 duymam覺t覺m markay覺.

Kullan覺c覺 avatar覺
Ok7

Kay覺t: 27 ub 2011, 12:09

Mesaj BatuhanKLC » 25 Oca 2021, 00:02

Ok7 yazd覺:
BatuhanKLC yazd覺:
Ok7 yazd覺:
BatuhanKLC yazd覺:Birde Pablo Escobar'覺n komple p覺rtlanta ilemeli bir rolex saati varm覺 (idda pablo'nun olduu y繹n羹nde ) ge癟enlerde 8.500 dolar ile a癟覺k artt覺rmada sat覺lm覺 fakat saatin deeri 70.000 dolar覺n 羹zerindeymi. Hatta ilgililer sadece 羹zerindeki diamonlar覺n 55.000 dolar edecei y繹n羹nde s繹ylemleri var. Fotoraf eklemeyi pek beceremiyorum link paylaay覺m direk. Denk gelseydi ben al覺rd覺m diyormuum :cry:
https://www.hautetime.com/pablo-escobar ... off/32869/
Benim Bogota polis m羹zesinde g繹rd羹羹m saati alta koyduum resimdeki saat,resmin bulabildiim en net hal覺 bu.olduruldugunde kolunda bu varmis.sadece Escobari ve Cali kartelini kapsaml覺 b覺 arat覺rma i癟in gitmitim Kolombiya ya.boyle b覺 Rolex'in varl覺覺ndan kimsenin haberi yok.evindeki, ciftligindeki resimlerinde de yok.bana bu biraz ehir efsanesi gibi geliyor o y羹zden.bir de hapisken kolundan 癟覺karmad覺覺 Cartier i varm覺.Resim

Muhteem bir deneyim olmutur diye d羹羹n羹yorum , umar覺m tehlikeli olmam覺t覺r . O d繹nemde kartel bakanlar覺n覺n ya da 羹yelerinin pahal覺 saatlere ilgisi olduunu biliyorum ( hi癟 deilse escobar覺n olunun kitab覺nda olu kendisine hediye edilen bir saatten bahsediyor ). fotoraftaki saatin tam marka modeli nedir acaba ?
Evet ger癟ekten g羹zeldi.cok ilgin癟 hayatlar yaam覺lar.kolombiya art覺k tehlikeli biyer deil hatta ben gittiimde medellin i癟in G羹ney Amerika'n覺n en g羹venli ehri diyorlard覺.saat philippe charriol marka.gorene kadar hi癟 duymam覺t覺m markay覺.

Bilgiler i癟in teekk羹rler hocam, yazd覺覺n bir forum blog vb biryer var ise payla覺r m覺s覺n? Keyifle okurum. Ben de ilk defa duydum markay覺. Bakaca覺m m羹sait zamanda.
Kullan覺c覺 avatar覺
BatuhanKLC

Kay覺t: 04 ub 2019, 01:31

Mesaj mturann » 01 ub 2021, 15:25

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj scorpus » 02 ub 2021, 00:48

mturann yazd覺:Resim

bu fotoraf覺 birka癟 y覺l 繹nce g繹rd羹m marka modeli bilen var m覺 acaba
Kullan覺c覺 avatar覺
scorpus

Kay覺t: 27 Tem 2019, 19:48

Mesaj SelAc » 02 ub 2021, 01:13

scorpus yazd覺:
mturann yazd覺:Resim

bu fotoraf覺 birka癟 y覺l 繹nce g繹rd羹m marka modeli bilen var m覺 acaba

Ben de ge癟en y覺l sormutum hen羹z bilen 癟覺kmad覺. M羹zede mi diye arat覺rd覺m. Yine bir sonuca ulaamad覺m.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj sphinx » 03 ub 2021, 19:56

The Little Things (2021)

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
sphinx

Kay覺t: 15 ub 2019, 19:15

Mesaj Ankthas » 07 ub 2021, 00:33

Pumping Iron belgeselinde Arnold Tissot PR 516 GL tak覺yor:

Resim

Resim
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj ibrahim223 » 07 ub 2021, 17:05

Resim

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 121 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners