Saat Piyasasında Durgunluk

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saat Piyasasında Durgunluk

Mesaj beratd » 05 May 2024, 23:10

Sami Saat ten de teklif alın bence

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
beratd

Mesaj ysnlztrk » 05 May 2024, 23:43

cold187um yazdı:
HknDrsn yazdı:
cold187um yazdı:merhaba
yeni saat alacak bir kişi olarak tavsiyeleriniz nelerdir? konuyla ilgili durgunluk var mı suan ben de düşünüyorum ama internet sitelreidne baktığım saat için heryerde aynı fiyat yazıyor.bayide yuzyuze pazarlık sansımız oluyor mu foruma yeni üye oldum. yanlış bir msj yazdıysam şimdiden affola
istanbul da yasıyorum en son 2016 da seiko velatura almıştım bayadır uzağım liste fiyatları yada web sitelerinde yazan fiyatlar uzerinden indirim yapıyorlar mı bayiden bayiye değişiyor mu bunu öğrenmek istiyorum aslında.forumu yeni keşfettim tekrardan herkese selamlar.

Hangi ürünü alacağınızı yazarsanız tecrübesi olan arkadaşlar yanıt verecektir.

Tabii ki cok sevinirim

Longines HYDROCONQUEST 41mm mavi dusunuyorum
Bugun bir yerden fiyat aldim 52700 tek cekim fiyati 55800 de taksitli(2 taksit) fiyati aldim.taksit cok az geldi bana 4-5 e verse neryse ama hic ustelemedim pazarlik yapmadim.tecrubeli arkadaslar yonlendirirse baska bakmam gereken yerler varsa yada daha fazla taksit alabilecegim yer.ticari kartimda var ama yaparlar mi bilmiyorum.
Liste fiyatı ne bilmiyorum ama Engin Saat'de taksitli alımlarımda %10-15 arası indirim alıyorum. Siz de bir teklif alın isterseniz.

SM-F946B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ysnlztrk

Mesaj cold187um » 05 May 2024, 23:58

beratd yazdı:Sami Saat ten de teklif alın bence

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bakayim vadi istanbul da gorunuyor baska yerse var mi ? Siz alisveris yaptiniz mi ?
Kullanıcı avatarı
cold187um

Mesaj cold187um » 06 May 2024, 00:02

ysnlztrk yazdı:
cold187um yazdı:
HknDrsn yazdı:
yeni saat alacak bir kişi olarak tavsiyeleriniz nelerdir? konuyla ilgili durgunluk var mı suan ben de düşünüyorum ama internet sitelreidne baktığım saat için heryerde aynı fiyat yazıyor.bayide yuzyuze pazarlık sansımız oluyor mu foruma yeni üye oldum. yanlış bir msj yazdıysam şimdiden affola
istanbul da yasıyorum en son 2016 da seiko velatura almıştım bayadır uzağım liste fiyatları yada web sitelerinde yazan fiyatlar uzerinden indirim yapıyorlar mı bayiden bayiye değişiyor mu bunu öğrenmek istiyorum aslında.forumu yeni keşfettim tekrardan herkese selamlar.

Tabii ki cok sevinirim

Bugun bir yerden fiyat aldim 52700 tek cekim fiyati 55800 de taksitli(2 taksit) fiyati aldim.taksit cok az geldi bana 4-5 e verse neryse ama hic ustelemedim pazarlik yapmadim.tecrubeli arkadaslar yonlendirirse baska bakmam gereken yerler varsa yada daha fazla taksit alabilecegim yer.ticari kartimda var ama yaparlar mi bilmiyorum.
Liste fiyatı ne bilmiyorum ama Engin Saat'de taksitli alımlarımda %10-15 arası indirim alıyorum. Siz de bir teklif alın isterseniz.

62k yaziyor her yerde.taksit ne kadar yaptilar size?
Bana baska bir firma 55800 e 2 taksit dedi bana az geldi
Kullanıcı avatarı
cold187um

Mesaj ysnlztrk » 06 May 2024, 00:33

cold187um yazdı:
ysnlztrk yazdı:
cold187um yazdı:
HknDrsn yazdı:

Tabii ki cok sevinirim

62k yaziyor her yerde.taksit ne kadar yaptilar size?
Bana baska bir firma 55800 e 2 taksit dedi bana az geldi
En son 2 ay kadar önce alışverişim oldu 3 yaptılar +3 de banka vermişti. Cevahir Avm şubesinde Hasan Bey var ona giderseniz bir tık daha indirebilir.

Kullanıcı avatarı
ysnlztrk

Mesaj cold187um » 06 May 2024, 02:07

çok teşekkürler yarın bakıcam 6 taksit gayet iyiymis
Kullanıcı avatarı
cold187um

Mesaj frea » 13 May 2024, 21:32

Sadece saat değil, orta derecede zevk koleksiyon değeri olan her ürünün piyasasında ekonomi kaynaklı durgunluk mevcut
Kullanıcı avatarı
frea

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners