1991'den bug├╝ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M├╝cevherat
d├╝nyan─▒n en prestijli l├╝ks saat markalar─▒ ve benzersiz saat koleksiyonlar─▒na ev sahipli─či yap─▒yor.

Seiko spb143j 62mas hizalama sorunu

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko spb143j 62mas hizalama sorunu

Mesaj Fevzi44 » 20 ┼×ub 2024, 18:43

Herkese merhaba bir konuda fikrinizi merak ediyorum. Ge├žen hafta bir yetkili bayiden seiko spb143j saat sat─▒n ald─▒m. ─░lk etapta bir sorun fark etmesem de gece tam 12 de akrep ve yelkovan─▒n hizali olmad─▒─č─▒n─▒ fark ettim. Akrep geride kal─▒yor. Sadece gece 12 de de─čil her saat ba┼č─▒ geri kal─▒yor. Saatin iadesini istedim. Firma ├žok istekli de─čil servise y├Ânlendirip rapor al─▒n vs diyor ama 175 t├╝ketici dan─▒┼čma hatt─▒ 14 g├╝nl├╝k iade s├╝recinde oldu─ču i├žin sat─▒c─▒ya iade edebilece─čimi belirtti. Bakal─▒m biraz u─čra┼čacaz. Saatte ya┼čanan bu sorun ile daha ├Ânce kar┼č─▒la┼čan var m─▒?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Fevzi44

Kay─▒t: 18 Ara 2023, 17:32

Re: Seiko spb143j 62mas hizalama sorunu

Mesaj prx » 20 ┼×ub 2024, 21:41

├çok sorun de─čil olabiliyor a┼č─▒r─▒ derecede de─čilse hi├ž zahmet etmeyin gelen de ├Âyle olabilir.┼čahsi g├Âr├╝┼č├╝m.benim de bir saatim ├Âyle bence hi├ž a├žtirmayin derim ├žok kolay saniyesini almaz usta├▒in onu d├╝zeltmesi. ama saat a├ž─▒lm─▒┼č olacak.son karar sizin.o da bir orjinallik asl─▒nda[emoji108]

SM-J610F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Prx; Batt─▒ bal─▒k yan going.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Kay─▒t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj Fevzi44 » 20 ┼×ub 2024, 21:49

Rahats─▒z edici bir kayma var. A├ž─▒k├žas─▒ 12 mekanik saatim var 4 tissot 2 hamilton 2 orient 2 citizen 1 seiko 1 longines hi├žbirinde b├Âyle bir sorun yok. Hatta seiko baby alpinistte 6r35 mekanizma var 62mas ile ayn─▒ mekanizma hi├žbir sapma yok. Bu arada nas─▒l foto─čraf payla┼č─▒l─▒yor bilemedi─čim i├žin foto─čraf paylasamadim. Forumdaki ilk mesajim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Fevzi44

Kay─▒t: 18 Ara 2023, 17:32

Mesaj sasuta » 20 ┼×ub 2024, 23:07

prx yazd─▒:├çok sorun de─čil olabiliyor a┼č─▒r─▒ derecede de─čilse hi├ž zahmet etmeyin gelen de ├Âyle olabilir.┼čahsi g├Âr├╝┼č├╝m.benim de bir saatim ├Âyle bence hi├ž a├žtirmayin derim ├žok kolay saniyesini almaz usta├▒in onu d├╝zeltmesi. ama saat a├ž─▒lm─▒┼č olacak.son karar sizin.o da bir orjinallik asl─▒nda[emoji108]

─░yi bir ustan─▒n elindeyse e─čer saatin a├ž─▒lm─▒┼č olmas─▒ bir sorun te┼čkil etmeyecektir. Yeterki titiz ve ehil bir usta olsun.
"Bir f─▒r─▒ldak r├╝zgar olmadan d├Ân├╝yorsa mutlak bir ├╝fleyen vard─▒r"
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sasuta

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 20 Kas 2016, 16:47

Mesaj hknmtn » 21 ┼×ub 2024, 02:17

Fevzi44 yazd─▒:Herkese merhaba bir konuda fikrinizi merak ediyorum. Ge├žen hafta bir yetkili bayiden seiko spb143j saat sat─▒n ald─▒m. ─░lk etapta bir sorun fark etmesem de gece tam 12 de akrep ve yelkovan─▒n hizali olmad─▒─č─▒n─▒ fark ettim. Akrep geride kal─▒yor. Sadece gece 12 de de─čil her saat ba┼č─▒ geri kal─▒yor. Saatin iadesini istedim. Firma ├žok istekli de─čil servise y├Ânlendirip rapor al─▒n vs diyor ama 175 t├╝ketici dan─▒┼čma hatt─▒ 14 g├╝nl├╝k iade s├╝recinde oldu─ču i├žin sat─▒c─▒ya iade edebilece─čimi belirtti. Bakal─▒m biraz u─čra┼čacaz. Saatte ya┼čanan bu sorun ile daha ├Ânce kar┼č─▒la┼čan var m─▒?

Belki ben abart─▒yorum ama Seiko fiyat─▒n─▒ hak etmeyen bir saat olma yolunda gidiyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj slhgzl » 21 ┼×ub 2024, 09:48

hknmtn dediklerinize istemeyerek te olsa kat─▒l─▒yorum.C├╝nk├╝ seiko eskiden fiyat performans a├ž─▒s─▒ndan iyi bir markayd─▒.Ama ┼čimdi fiyatlar─▒ abart─▒l─▒ bir ┼čekilde artt─▒.O fiyat band─▒nda longines, oris hatta biraz zorlan─▒rsa tudor bile al─▒n─▒r.
Civil Engineer
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
slhgzl

Kay─▒t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj prx » 21 ┼×ub 2024, 11:25

slhgzl yazd─▒:hknmtn dediklerinize istemeyerek te olsa kat─▒l─▒yorum.C├╝nk├╝ seiko eskiden fiyat performans a├ž─▒s─▒ndan iyi bir markayd─▒.Ama ┼čimdi fiyatlar─▒ abart─▒l─▒ bir ┼čekilde artt─▒.O fiyat band─▒nda longines, oris hatta biraz zorlan─▒rsa tudor bile al─▒n─▒r.
[emoji106]

Prx; Batt─▒ bal─▒k yan going.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Kay─▒t: 29 Eyl 2021, 22:28

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Eterna, schwager ve 98 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners