Merhaba, kendimi ve markam DERVISH'i tanıtmak istiyorum.

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Merhaba, kendimi ve markam DERVISH'i tanıtmak istiyorum.

Mesaj Dervish » 18 Ağu 2023, 20:05

Merhaba,

ben Can Bayraktar, 34 yaşındayım, Dervish'in kurucusu ve aynı zamanda saatçisiyim. Markamızın da bulunduğu Almanya altın şehri Pforzheim civarında doğup büyüdüm. Saatçiliğe olan hevesimi sektör değişikliği ile keşfettim - aslen CNC programcısıyım. Saat üretimi yüksek düzeyde konsantrasyon, özveri ve disiplin gerektirir. Bu özelikleri 12 sene aktiv boks sporu yoluyla elde edebildim - bu benim zorluklarla büyüme ve zihnimi güçlendirme yolumdu. Dervish markamla küçük seri ve benzersiz el yapımı saatler üretiyorum. Diğer markaların da saat sektörüne girmesine ve projelerini gercekleşdirmelerine yardımcı oluyorum. Umarım beni hoş karşılarsın. Selamlar ve saygılar ile. 

Can Bayraktar

Resim
Resim

İnternet sitesi: https://dervish-uhrenmanufaktur.de/
Instagram: https://www.instagram.com/dervish_uhrenmanufaktur
Facebook: https://www.facebook.com/DervishUhren/
YouTube: https://www.youtube.com/@DervishUhrenmanufaktur
TikTok: https://www.tiktok.com/@dervish_uhrenmanufaktur
En son Dervish tarafından 19 Ağu 2023, 14:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Dervish

Re: Merhaba, kendimi ve markam DERVISH'i tanıtmak istiyorum.

Mesaj hknmtn » 19 Ağu 2023, 01:43

Merhaba Can bey sizi forumumuzda görmek çok güzel. Dervish dün Instagram'da karşıma çıktı ve hemen takibe aldım. Bronz ağırlıklı kasalar çalışıyorsunuz belli ki. Mekanizlarınız tabanları nedir onu merak ediyordum sizi bulmuşken sorayım. Başarılarınız devamını dilerim aynı zamanda. Türk saatçiler ve orijinal markalarını görmek güzel.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj azizkaya » 19 Ağu 2023, 06:34

Hoşgeldiniz, sektörde başarılar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj Dervish » 19 Ağu 2023, 10:34

hknmtn yazdı:Merhaba Can bey sizi forumumuzda görmek çok güzel. Dervish dün Instagram'da karşıma çıktı ve hemen takibe aldım. Bronz ağırlıklı kasalar çalışıyorsunuz belli ki. Mekanizlarınız tabanları nedir onu merak ediyordum sizi bulmuşken sorayım. Başarılarınız devamını dilerim aynı zamanda. Türk saatçiler ve orijinal markalarını görmek güzel.

Merhaba çok teşekkür ederim. 2020'den beri markamı resmi olarak açtım. Şimdi amacım kendimi tanıtmak. Bu yüzden sanırım kökenim olan TÜRKIYE ile başlamalıyım.

Şu anda sadece bronz saatler üretiyorum çünkü benzersiz Saat üretme konseptime çok iyi uyuyor. Bir saat kasasının eskimesi, aynı zamanda bir edisyondan bir saatin benzersiz görünmesini sağlar.

Sorunuza geri dönersem kullandığım mekanizmayi müşteri tarafından belirlenir. Müşteri kendi saatini tasarladığı için kendisinin karar verebileceği anlaşmali pek çok nokta vardır. Tabii ki sonuç olarak giderek daha fazla gelişiyorum. Müşterinin çözmem gereken dilekleri oluyor ve DERVISH'i özel yapan da bu. Kendi tasarladığım benzersiz Saatler için, yani müşteriden bağımsız bir proje için, Alman veya Japon mekanizmalarını modife edip kullanırım. Teknik olarak, bir mekanizma zamanı sorumlu ve doğru bir şekilde göstermelidir. Saat bir bütün olarak benim için hala bir mücevher ve bu nedenle kulanan kişiyi memnun etmelidir.

Sevgi ve saygılarımla
Can bayraktar
Kullanıcı avatarı
Dervish

Mesaj Dervish » 19 Ağu 2023, 10:35

azizkaya yazdı:Hoşgeldiniz, sektörde başarılar dilerim.

Cok Teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Dervish

Mesaj sentez42 » 19 Ağu 2023, 10:39

Can hocamı instagramda görüp foruma davet ettim sağolsun ilgi gösterdi. Ülkemize özgü motifleri saatlerine aktaran bir Türk saatçisi bizim için çok değerlidir. Hoşgeldiniz hocam :champ:
Kullanıcı avatarı
sentez42

Mesaj beratd » 19 Ağu 2023, 11:56

Hoşgeldiniz Üstad takipteyiz

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
beratd

Mesaj agahbagrik » 19 Ağu 2023, 12:02

Merhaba, hoş geldiniz. Ben de instagram reklamlarında görmüştüm geçen gün. Demek ki doğru kitleye ulaşmış reklamlar [emoji1] reklam ve saatler de dikkat çekiyor kendisine baktırıyordu [emoji106]

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
agahbagrik

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 153 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners