Kargo 癟al覺an覺n覺n saati 癟almas覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Kargo 癟al覺an覺n覺n saati 癟almas覺

Mesaj Eterna » 13 Au 2023, 12:18

Arkadalar senelerdir neler g繹rd羹k duyduk. Sahibinden sitesindeki doland覺r覺lar覺, buluup saati 癟alan h覺rs覺zlar覺,kasaya koyduk diyip duvardaki delikten 癟alan h覺rs覺zlar覺, kargo firmas覺na gidip al覺c覺 rol羹 ile saati 癟alanlar覺 vs.

Ama san覺r覺m bu tehlikelisi. Teslimata gelen kargo 癟al覺an覺 poeti a癟覺p saati al覺yor. Hepimiz internet al覺verii yap覺yoruz. Birbirimize saat yolluyoruz. Kargo firmalar覺na g羹venemezsek yand覺k zaten.

Kamera olmasa bu i nas覺l sonu癟lar覺 bilemiyorum. O poeti nas覺l a癟t覺 kapatt覺 bilemiyorum. Belkide kapatmadan b覺rakt覺 ben salam b覺rakt覺m diyecekti..

Al覺c覺n覺n ev de olmad覺覺n覺 繹reniyor, poeti a癟覺p saati al覺yor, herhangi birinin ziline bas覺p kap覺y覺 a癟t覺r覺yor, al覺c覺n覺n dairesinin 繹n羹ne paketi b覺rak覺p gidiyor.

Videosu aa覺daki linkte;

https://twitter.com/AdamBigbridge/status/1690435132690178048?s=20
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Re: Kargo 癟al覺an覺n覺n saati 癟almas覺

Mesaj LynXMaSTeR » 13 Au 2023, 14:57

yurti癟i ya mng kargonun poetine benziyor. nedense hep bu firmalarda s覺k覺nt覺 var, ie al覺rken pek de arat覺rm覺yolar san覺r覺m insanlar覺.
bug羹ne kadar hi癟 ups kargoda 癟al覺an birinin bu tarz bi habere konu olduuna rastlamad覺m. bu adamlar nas覺l d羹zg羹n i yap覺yolarsa dier firmalar da yapabilir isteseler.
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Kay覺t: 04 Haz 2020, 09:16

Mesaj mturann » 13 Au 2023, 19:42

He g羹n yeni bir eyler oluyor
Allah korusun
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj Mhe » 22 Au 2023, 08:03

Eterna yazd覺:Arkadalar senelerdir neler g繹rd羹k duyduk. Sahibinden sitesindeki doland覺r覺lar覺, buluup saati 癟alan h覺rs覺zlar覺,kasaya koyduk diyip duvardaki delikten 癟alan h覺rs覺zlar覺, kargo firmas覺na gidip al覺c覺 rol羹 ile saati 癟alanlar覺 vs.

Ama san覺r覺m bu tehlikelisi. Teslimata gelen kargo 癟al覺an覺 poeti a癟覺p saati al覺yor. Hepimiz internet al覺verii yap覺yoruz. Birbirimize saat yolluyoruz. Kargo firmalar覺na g羹venemezsek yand覺k zaten.

Kamera olmasa bu i nas覺l sonu癟lar覺 bilemiyorum. O poeti nas覺l a癟t覺 kapatt覺 bilemiyorum. Belkide kapatmadan b覺rakt覺 ben salam b覺rakt覺m diyecekti..

Al覺c覺n覺n ev de olmad覺覺n覺 繹reniyor, poeti a癟覺p saati al覺yor, herhangi birinin ziline bas覺p kap覺y覺 a癟t覺r覺yor, al覺c覺n覺n dairesinin 繹n羹ne paketi b覺rak覺p gidiyor.

Videosu aa覺daki linkte;

https://twitter.com/AdamBigbridge/status/1690435132690178048?s=20
襤nan覺lmaz bir rahatl覺k ve ahlaks覺zl覺k seviyesi. Ger癟ekten kargo firmalar覺na da g羹venemeyeceksen nereye varacak bu i?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Mhe

Kay覺t: 22 Kas 2022, 19:57

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 154 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners