1991'den bug├╝ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M├╝cevherat
d├╝nyan─▒n en prestijli l├╝ks saat markalar─▒ ve benzersiz saat koleksiyonlar─▒na ev sahipli─či yap─▒yor.

Metal Kordon ├žizilme sorunu

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Metal Kordon ├žizilme sorunu

Mesaj bigbooss » 04 A─ču 2023, 21:48

┼×u an halihaz─▒rda kulland─▒─č─▒m Seiko SRPD55K saatimi i┼č yerinde kullan─▒rken bilgisayar ba┼č─▒nda ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m i├žin kolumu ├žok├ža masaya koymak zorunda kal─▒yorum ve bu nedenle de dikkatimi ├žekti saatimde k─▒lcal ├žizikler olu┼čuyor ├želik kordon da b├Âyle bir ┼čey olmas─▒ m├╝mk├╝n m├╝ yani tahtan─▒n ├želik kordon ├Âyle bir etkisi olur mu?
Bu k├╝├ž├╝k k─▒lcal ├žizikler sonras─▒nda giderilme ihtimali var m─▒?
Siz de─čerli forum ├╝yelerinden konu hakk─▒ndaki g├Âr├╝┼člerinizi ve bilgilerinizi rica ediyorum.

E─čer bu k├╝├ž├╝k k─▒lcal ├žiziklerin ├žaresi varsa saati mi daha rahat kullanaca─č─▒m
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bigbooss

Kay─▒t: 27 Haz 2020, 05:22

Re: Metal Kordon ├žizilme sorunu

Mesaj prx » 04 A─ču 2023, 22:18

bigbooss yazd─▒:┼×u an halihaz─▒rda kulland─▒─č─▒m Seiko SRPD55K saatimi i┼č yerinde kullan─▒rken bilgisayar ba┼č─▒nda ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m i├žin kolumu ├žok├ža masaya koymak zorunda kal─▒yorum ve bu nedenle de dikkatimi ├žekti saatimde k─▒lcal ├žizikler olu┼čuyor ├želik kordon da b├Âyle bir ┼čey olmas─▒ m├╝mk├╝n m├╝ yani tahtan─▒n ├želik kordon ├Âyle bir etkisi olur mu?
Siz de─čerli forum ├╝yelerinden konu hakk─▒ndaki g├Âr├╝┼člerinizi ve bilgilerinizi rica ediyorum.

E─čer bu k├╝├ž├╝k k─▒lcal ├žiziklerin ├žaresi varsa saati mi daha rahat kullanaca─č─▒m
Celik bilezikte olur.biraz bolsa ama seiko yaz─▒s─▒n─▒n ├╝stunde ├žizik olmamasini istiyorsan─▒z bir saydam bant yapistirin ben ├Âyle yap─▒yorum.ayrica kay─▒┼č de─či┼čimi yaparken luglarada ─▒┼člem yaparken saydam bant yapistiriyorum ger├žekten ├žok i┼če yar─▒yor.

SM-J610F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Prx; Batt─▒ bal─▒k yan going.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Kay─▒t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj bigbooss » 04 A─ču 2023, 22:43

prx yazd─▒:
bigbooss yazd─▒:┼×u an halihaz─▒rda kulland─▒─č─▒m Seiko SRPD55K saatimi i┼č yerinde kullan─▒rken bilgisayar ba┼č─▒nda ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m i├žin kolumu ├žok├ža masaya koymak zorunda kal─▒yorum ve bu nedenle de dikkatimi ├žekti saatimde k─▒lcal ├žizikler olu┼čuyor ├želik kordon da b├Âyle bir ┼čey olmas─▒ m├╝mk├╝n m├╝ yani tahtan─▒n ├želik kordon ├Âyle bir etkisi olur mu?

Celik bilezikte olur.biraz bolsa ama seiko yaz─▒s─▒n─▒n ├╝stunde ├žizik olmamasini istiyorsan─▒z bir saydam bant yapistirin ben ├Âyle yap─▒yorum.ayrica kay─▒┼č de─či┼čimi yaparken luglarada ─▒┼člem yaparken saydam bant yapistiriyorum ger├žekten ├žok i┼če yar─▒yor.

Saydam bant mant─▒kl─▒ geldi bana ├žok te┼čekk├╝r ederim Bilgi i├žin.

Az bir┼čey bil kullan─▒yorum kordon s─▒k─▒ olursa ├žal─▒┼č─▒rken bile─či rahats─▒z ediyor.

Rolex filan kullananlar nas─▒l yap─▒yorlar merak ettim :D

Peki ├žizildi─či zaman ├žok ince z─▒mparalar var onlarla filan eski haline d├Âner mi acaba.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bigbooss

Mesaj morningstar » 04 A─ču 2023, 23:10

Bu tip ufak ├žizikleri gidermek i├žin bilezik parlak ise cape cod adl─▒ bir ├╝r├╝n var veya metal polish alabilirsiniz mat ise bergeonÔÇÖun kalem ┼čeklinde bir aleti vard─▒ forumda incelemesi mevcut bunlar i┼če yarayacakt─▒r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj prx » 05 A─ču 2023, 00:06

Illaki k─▒lcal ├žizikler olur bilezi─čin uzun yerlerinde takma dostum.takacagin tokan─▒n ├žizilmemesi.o can s─▒kar.diger yerlerde olanlar do─čal kal─▒r hi├ž bir i┼člem bence yapmana gerek yok.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Mesaj hknmtn » 05 A─ču 2023, 03:23

├çizik k─▒lcalsa Cape Cod ├ž├Âzer. T─▒rna─ča geliyorsa ge├žmi┼č ola.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj prx » 05 A─ču 2023, 08:00

Zaten bildi─čim kadariyla ├žizilmesini ├Ânlemek icin seiko ├želik ├╝zerine kaplama yapiyor polisaj olmaz ├žok tak─▒lma.illaki ├žizilir

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Mesaj bigbooss » 06 A─ču 2023, 09:32

Cevaplar i├žin te┼čekk├╝rler. O zaman ├žok kordonu takay─▒m ben. :roll:

Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla toka ├Ânemli burada. Oraya ┼čeffaf bant ├Ânerisi mant─▒kl─▒ geldi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bigbooss

Sonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Archimed, Eterna, sphinx ve 107 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners