TSF yelerine zel 襤ndirimli Sat覺l覺k Oris Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Saat Kutular覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Saat Kutular覺

Mesaj asrb70 » 15 Nis 2022, 19:40

Herkese merhabalar, k羹癟羹k bir sorum olacak; 10 ve 羹zeri b繹lmeli bir saat kutusu aray覺覺nday覺m. Mehur sitelerde ve butik sitelerde 癟ok癟a 癟eit var. Bir tane al覺p 1 ay sonra oras覺 buras覺 kopup, soyulup, menteeleri ayr覺l覺p elimde kalacak bir 羹r羹nden ziyade bir saat paras覺 da vermek istemeceim orta fiyatlarda (yurtd覺覺ndan unu ald覺m bakabilirsin, bak u linktekini kullan覺yorum tavsiye ederim, u kiiye kendim yapt覺rd覺m iletiime ge癟ebilirsin) gibi 繹nerilerinizi bekliyorum, teekk羹r ederim imdiden :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
asrb70

Kay覺t: 21 Eyl 2017, 13:17

Re: Saat Kutular覺

Mesaj Solestar » 15 Nis 2022, 20:17

Bence en g羹zeli yapt覺racak birini bulabilirseniz kendinizin tasarlamas覺. Saatler i癟in b繹lmeler, kordon, toka, pim, dier 覺v覺r z覺v覺rlar ve birka癟 saat癟i malzemesi i癟in b繹lme veya 癟ekmeceli bir ey g羹zel olur.
Kullan覺c覺 avatar覺
Solestar

Ya: 45
Kay覺t: 20 Eki 2009, 22:34

Mesaj asrb70 » 15 Nis 2022, 23:41

Solestar yazd覺:Bence en g羹zeli yapt覺racak birini bulabilirseniz kendinizin tasarlamas覺. Saatler i癟in b繹lmeler, kordon, toka, pim, dier 覺v覺r z覺v覺rlar ve birka癟 saat癟i malzemesi i癟in b繹lme veya 癟ekmeceli bir ey g羹zel olur.
Teekk羹r ederim tavsiyeniz i癟in, ben de yapt覺rmay覺 d羹羹nd羹m ama iin g羹c羹n aras覺nda g羹venip yapt覺racak usta bulmak daha zor geliyor. Sonu癟ta finalde ne 癟覺kar覺r usta bilinmezlik :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
asrb70

Kay覺t: 21 Eyl 2017, 13:17

Mesaj digitusmaximus » 16 Nis 2022, 16:53

i癟ek Sepetinde 癟ok uygun fiyata vard覺 . Ben de 15li bir kutu almay覺 d羹羹n羹yorum bu aralar.
Kullan覺c覺 avatar覺
digitusmaximus

Kay覺t: 14 Eyl 2020, 08:34

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners