Deri Kay覺 Yapt覺rmak

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Deri Kay覺 Yapt覺rmak

Mesaj sonradangorme » 10 Mar 2022, 04:20

merhaba, saatleriniz i癟in 繹zel deri kay覺lar yapt覺rmak istediinizde nereye bavuruyorsunuz ve yapt覺r覺rken dikkat ettiiniz detaylar neler?
Kullan覺c覺 avatar覺
sonradangorme

Kay覺t: 11 Au 2021, 19:13

Re: Deri Kay覺 Yapt覺rmak

Mesaj hknmtn » 10 Mar 2022, 12:45

Merhaba. Malzeme, i癟ilik, fiyat. Ben bu 羹癟羹ne dikkat ediyorum.
Kay覺a saate ay覺rd覺覺m gibi bir b羹t癟e ay覺ramad覺覺mdan pahal覺 kordonlar覺 tercih etmiyorum.
襤癟ilik olarak kordonun kesiminin d羹zg羹nl羹e simetriine, dikilerin d羹zg羹nl羹羹ne, kordonun tek kat olup olmamas覺na bak覺yorum.
Malzeme olarak ben yumuak derileri seviyorum. Saffiano, nubuk ve s羹et 繹zellikle houma giden deriler.
Ben bir ka癟 kiiden kordon alarak deneme yan覺lma yoluyla kendime bir arkada buldum. Ona genelde elindeki malzemelere g繹re yapt覺r覺yorum. Zaten kendisi de daha 癟ok hobi olarak yap覺yor.
Size tavsiyem tek kat deri olanlardan ka癟覺n覺n. Deri kal覺nsa eh ite oluyor tutuyor denebilir belki ama deri inceyse defterden sayfa kopart覺p saate uygun kesmi de takm覺 gibi duruyor.
S羹rprizlerle kar覺lamak istemiyorsan覺z referans覺 olan arkadalara yapt覺r覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Mesaj justaguy » 10 Mar 2022, 19:53

Formunuzda el yap覺m覺 deri kordon haz覺rlayan arkadalar覺m覺z var. r羹nlerine bal覺klar覺ndan bakabilirsiniz. Ben imdiye kadar Emre Leather Worksden kordon ald覺m ve 癟覺k memnun kald覺m.

襤lk defa kordon yapt覺rd覺覺m i癟in 癟ok fazla megul ettim ama sab覺rla dinleyip cevap verip tam istediim gibi bir kordon yapt覺 kendileri [emoji106]
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj sonradangorme » 10 Mar 2022, 22:22

hknmtn yazd覺:Merhaba. Malzeme, i癟ilik, fiyat. Ben bu 羹癟羹ne dikkat ediyorum.
Kay覺a saate ay覺rd覺覺m gibi bir b羹t癟e ay覺ramad覺覺mdan pahal覺 kordonlar覺 tercih etmiyorum.
襤癟ilik olarak kordonun kesiminin d羹zg羹nl羹e simetriine, dikilerin d羹zg羹nl羹羹ne, kordonun tek kat olup olmamas覺na bak覺yorum.
Malzeme olarak ben yumuak derileri seviyorum. Saffiano, nubuk ve s羹et 繹zellikle houma giden deriler.
Ben bir ka癟 kiiden kordon alarak deneme yan覺lma yoluyla kendime bir arkada buldum. Ona genelde elindeki malzemelere g繹re yapt覺r覺yorum. Zaten kendisi de daha 癟ok hobi olarak yap覺yor.
Size tavsiyem tek kat deri olanlardan ka癟覺n覺n. Deri kal覺nsa eh ite oluyor tutuyor denebilir belki ama deri inceyse defterden sayfa kopart覺p saate uygun kesmi de takm覺 gibi duruyor.
S羹rprizlerle kar覺lamak istemiyorsan覺z referans覺 olan arkadalara yapt覺r覺n.

cevab覺n覺z i癟in teekk羹r ederim. faydal覺 olaca覺 kesin.
Kullan覺c覺 avatar覺
sonradangorme

Mesaj sonradangorme » 10 Mar 2022, 22:23

justaguy yazd覺:Formunuzda el yap覺m覺 deri kordon haz覺rlayan arkadalar覺m覺z var. r羹nlerine bal覺klar覺ndan bakabilirsiniz. Ben imdiye kadar Emre Leather Worksden kordon ald覺m ve 癟覺k memnun kald覺m.

襤lk defa kordon yapt覺rd覺覺m i癟in 癟ok fazla megul ettim ama sab覺rla dinleyip cevap verip tam istediim gibi bir kordon yapt覺 kendileri [emoji106]

羹yeliim yeni ama uzun zamand覺r forumu takip ediyorum. emre leather works'un kordonlar覺 ger癟ekten g羹zel ama a癟覺kcas覺 istedii fiyatlar覺 y羹ksek buldum.
Kullan覺c覺 avatar覺
sonradangorme

Mesaj kirpi » 11 Mar 2022, 17:30

Merhaba, instagram 羹zerinde bulduum baz覺 deri kay覺 yap覺p satan hesaplar var, baz覺 羹nl羹 deri kay覺 ustalar覺n覺nki ile kar覺lat覺rma imkan覺 bulamad覺m ama aradaki fiyat u癟urumunu biliyorum. 襤sim vermeyeyim, siz arat覺n, hesaplar覺nda yapt覺klar覺 kay覺lar覺n resimleri de oluyor. Takip癟i say覺s覺 y羹ksek olanlardan, kay覺 postlar覺n覺 beenenlerin say覺s覺 y羹ksek olanlardan birka癟 tanesini se癟in, genelde fiyat yazm覺yor, 繹zel mesaj ile u resimdeki kay覺覺 beendim fiyat覺n覺 繹renebilir miyim vb. tarz覺 bir mesaj at覺n. Beendiiniz bir kay覺 tipi i癟in aa覺 yukar覺 bir fiyat aral覺覺n覺 繹renin yani, sonra sizin i癟in uygunsa kay覺ta deiiklik de talep edip(rengi x deil y olsun, tokas覺 ondan deil bundan olsun, boydan boya diki olmas覺n sadece yar覺s覺na kadar olsun vb. vb.) sipari verebilirsiniz. Ben iki farkl覺 sat覺c覺dan iki farkl覺 kay覺 ald覺m, malzeme ve i癟iliklerinden memnunum. Abart覺 fiyatlar olmad覺覺 i癟in ne bileyim simetrik gelmezse, i癟inize sinmezse vb. 癟ok bir zarar etmemi olursunuz.

Bu sat覺c覺lar覺n takip癟i say覺s覺 artt覺k癟a, yani 羹nlendik癟e fiyatlar覺 da doru orant覺l覺 olarak art覺yor bu arada :D Dengeyi tutturmak laz覺m, ne 癟ok az takip癟isi/g繹nderisi olan g羹ven duymay覺 zorlat覺ran hesaplardan, ne de onbinlerce takip癟isi olup yurt d覺覺na vb. sipari yapacak kadar 羹nlendii i癟in burnundan k覺l ald覺rmayan tok sat覺c覺lardan al覺veri yapmamak laz覺m.

Kay覺 da saatler gibi bir prestij meselesi haline geldi, yani x ustan覺n yapt覺覺 kay覺 diye bir kavram olutu, k羹癟羹c羹k deri bir kay覺 bu yahu ite, ne kadar inan覺lmaz bir i癟ilii ya da malzeme kalitesi fark覺 olabilir ki diye d羹羹n羹yor insan. Sertifika falan veriliyor kay覺 i癟in, bana sa癟ma geliyor bu. 襤nsan saatini seviyorsa, rolexine nato kordon tak覺p 繹yle de kullan覺yor yani, 癟ok fazla kafay覺 takmaya gerek yok.
Kullan覺c覺 avatar覺
kirpi

Ya: 38
Kay覺t: 03 Tem 2016, 19:10

Mesaj sonradangorme » 12 Mar 2022, 05:28

kirpi yazd覺:Merhaba, instagram 羹zerinde bulduum baz覺 deri kay覺 yap覺p satan hesaplar var, baz覺 羹nl羹 deri kay覺 ustalar覺n覺nki ile kar覺lat覺rma imkan覺 bulamad覺m ama aradaki fiyat u癟urumunu biliyorum. 襤sim vermeyeyim, siz arat覺n, hesaplar覺nda yapt覺klar覺 kay覺lar覺n resimleri de oluyor. Takip癟i say覺s覺 y羹ksek olanlardan, kay覺 postlar覺n覺 beenenlerin say覺s覺 y羹ksek olanlardan birka癟 tanesini se癟in, genelde fiyat yazm覺yor, 繹zel mesaj ile u resimdeki kay覺覺 beendim fiyat覺n覺 繹renebilir miyim vb. tarz覺 bir mesaj at覺n. Beendiiniz bir kay覺 tipi i癟in aa覺 yukar覺 bir fiyat aral覺覺n覺 繹renin yani, sonra sizin i癟in uygunsa kay覺ta deiiklik de talep edip(rengi x deil y olsun, tokas覺 ondan deil bundan olsun, boydan boya diki olmas覺n sadece yar覺s覺na kadar olsun vb. vb.) sipari verebilirsiniz. Ben iki farkl覺 sat覺c覺dan iki farkl覺 kay覺 ald覺m, malzeme ve i癟iliklerinden memnunum. Abart覺 fiyatlar olmad覺覺 i癟in ne bileyim simetrik gelmezse, i癟inize sinmezse vb. 癟ok bir zarar etmemi olursunuz.

Bu sat覺c覺lar覺n takip癟i say覺s覺 artt覺k癟a, yani 羹nlendik癟e fiyatlar覺 da doru orant覺l覺 olarak art覺yor bu arada :D Dengeyi tutturmak laz覺m, ne 癟ok az takip癟isi/g繹nderisi olan g羹ven duymay覺 zorlat覺ran hesaplardan, ne de onbinlerce takip癟isi olup yurt d覺覺na vb. sipari yapacak kadar 羹nlendii i癟in burnundan k覺l ald覺rmayan tok sat覺c覺lardan al覺veri yapmamak laz覺m.

Kay覺 da saatler gibi bir prestij meselesi haline geldi, yani x ustan覺n yapt覺覺 kay覺 diye bir kavram olutu, k羹癟羹c羹k deri bir kay覺 bu yahu ite, ne kadar inan覺lmaz bir i癟ilii ya da malzeme kalitesi fark覺 olabilir ki diye d羹羹n羹yor insan. Sertifika falan veriliyor kay覺 i癟in, bana sa癟ma geliyor bu. 襤nsan saatini seviyorsa, rolexine nato kordon tak覺p 繹yle de kullan覺yor yani, 癟ok fazla kafay覺 takmaya gerek yok.

hahaha evet hakl覺s覺n覺z. benim d羹羹nceme g繹re en iyi kay覺 nato kay覺 zaten :D entegre bilezikli saatler i癟in 繹zel 癟al覺覺lmas覺 gerekebiliyor. sizin ve daha 繹nceki cevaptan 癟覺kan sonu癟 gibi deneme yan覺lma olarak yola devam edeceiz :D cevab覺n覺z i癟in teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
sonradangorme

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 194 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners