Yeni al覺nan saatin g羹nde 4 dakika geri kalmas覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni al覺nan saatin g羹nde 4 dakika geri kalmas覺

Mesaj Eterna » 26 Kas 2021, 19:48

Iade s羹resi 14 g羹n diye biliyorum. Siz mesaj覺 yazal覺 3-4 g羹n oldu ve10 g羹n 繹nce ald覺覺n覺z覺 s繹ylemitiniz.

襤nallah firma sizi iade s羹resi dolsun diye bekletmedi.

Arkadalar覺m覺z覺n da dedii gibi hani siz de tabii saati kullan覺p 癟izikler falan b繹yle 癟ok deforme ettiyseniz deri kay覺 m覺d覺r bilmiyorum ama o zaman s覺k覺nt覺 癟覺kabilir. Siz ilk g羹n daha g繹rd羹羹n羹zde 3 dakika 4 dakikaya geri kald覺 kolunuzdan 癟覺kart覺p kutusuna koyup iade edecektiniz.

Yine de Pes etmeyin saat s覺f覺r kondisyondaysa, yaz覺malar覺m覺z da Kan覺t olsun haber beklettiler Size ka癟 g羹n. Hemen yar覺n kutusuna koyun iade yollay覺n. 羹nk羹 pazartesiye kal覺rsa s羹rede herhalde 癟ok ge癟ecek.

N11 anlamazl覺k s羹reci a癟覺lacak herhalde sizde yaz覺malar覺 kan覺t olarak g繹sterin durumu anlat覺p s覺f覺r ald覺覺m Bir saatin tamire gitmesini istemiyorum diyeyim. Bana kusurlu 羹r羹n g繹nderdiler deyin.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Eterna » 26 Kas 2021, 19:58

Saati sat覺n ald覺覺n覺z sat覺c覺n覺n herhangi bir ilan覺na girin ve iade k覺sm覺na t覺klay覺n a癟覺klamalar覺 okumak i癟in.

Aa覺daki yaz覺 kar覺n覺za 癟覺kacak ben yapt覺m.

Kusurlu 羹r羹n羹 geri iade edebilirsiniz. N11 yetkililerine de ayn覺 bu ekilde anlat覺n Eer 14 g羹n ge癟ti gibi bir muhabbet olursa beni firma beklettindiyerek yaz覺malar覺 g繹sterin

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj autograph » 29 Kas 2021, 21:32

r羹n羹 g繹nderdim ama geri g繹nderdiler maalesef. Ayd覺n saatle 癟繹zeceim. Bu arda ne telefon a癟覺yorlar ne de mesajlara cevap veriyorlar.
Yetkili sat覺c覺n覺n b繹yle yapmamas覺 gerekli dedi Ayd覺n saat. B繹yle bitmeyecek...
Kullan覺c覺 avatar覺
autograph

Kay覺t: 05 Kas 2021, 06:21

Mesaj copycat » 29 Kas 2021, 21:39

autograph yazd覺:r羹n羹 g繹nderdim ama geri g繹nderdiler maalesef. Ayd覺n saatle 癟繹zeceim. Bu arda ne telefon a癟覺yorlar ne de mesajlara cevap veriyorlar.
Yetkili sat覺c覺n覺n b繹yle yapmamas覺 gerekli dedi Ayd覺n saat. B繹yle bitmeyecek...
En k繹t羹 t羹ketici hakem heyeti bu ii lehinize 癟繹zer.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj erenedip » 01 Ara 2021, 22:55

n11de iade alm覺yorum diye bir ey olamaz. siz de n11i aray覺p s繹yleyin. bir arkada覺m n11 sat覺c覺s覺yd覺. lcd ekran tv satt覺. adamlar ald覺lar iki g羹n kullan覺p mobilyama uymad覺 diye iade ettiler. almak istemedi ama n11 kesinlikle kanul etmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
erenedip

Ya: 39
Kay覺t: 27 Ara 2015, 14:36

Mesaj autograph » 02 Ara 2021, 21:52

襤ade bavurum reddedilince ve sat覺c覺ya telefon ve mesajla ulaamay覺nca (Sat覺 esnas覺nda her arad覺覺mda g繹r羹ebilmitim ve 癟ok ilgiliydiler), 羹mitsizce n11'in sunduu deiim talebinde bulundum ve el mahk羶m Ayd覺n saate giderek saati a癟t覺r覺p ayar yapt覺rd覺m. Saat bug羹n normal zaman tuttu. +/- 20sn indirdik dediler.
Az 繹nce bir mesaj iadesi reddedilen saatin iadesi kabul edilip paras覺 geri 繹denmi.

Saatin d羹zelmesine mi sevineyim, iadenin kabul edilmesine mi bilemedim. stelik saati benden istemeden param覺 karta iade etmiler. Ger癟ekten garip bir durum :)
Kullan覺c覺 avatar覺
autograph

Kay覺t: 05 Kas 2021, 06:21

Mesaj tarabya28 » 10 Nis 2022, 21:14

buradan 癟覺kan sonu癟 online saat satan yerlerden saat almamak olacakt覺r.? bu benim i癟in yaam felsefesi gibidir. her olursa olsun online yerlerden deil otob羹s metro her neyse atlar giderim yetkili sat覺 yerinden al覺r覺m. iddia ediyorum eer o saati yetkili bayinin kendisinden alsayd覺n deiim konusunda s覺k覺nt覺 yaamazd覺n. net..
Kullan覺c覺 avatar覺
tarabya28

Kay覺t: 11 Mar 2022, 18:36

Mesaj MaLi » 10 Nis 2022, 21:27

N11'de sat覺c覺 hakk覺 diye biey yok, t羹m haklar t羹ketici lehinde :)
Kullan覺c覺 avatar覺
MaLi

Ya: 39
Kay覺t: 03 Kas 2010, 22:17

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: burkay88 ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners