Seiko Presage SPB045J kadranda toz sorunu

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko Presage SPB045J kadranda toz sorunu

Mesaj kurmalıtiktak » 01 Kas 2021, 15:19

Herkese Merhaba,

Geçen hafta aldığım kendisi ilk otomatik saatin olan Seiko Presage SPB045J modelinde 2 ile 3 göstergeleri arasında ufakda olsa bir toz bulunmakta yada kadranda bir leke var pek sanmıyorum ama.Tabi ben bunu saati bir gün kullandıktan sonra gördüm. Hemen n11 üzerinden iade talebi oluşturup geri yolladım ama pek sanmıyorum kabul etsinler. Jelatinleri filan söküldü sonuçta saatin. Tabi ilk saatim olması ve böyle şeylere kafayı takan bir insan olmam sebebiyle üzüldüm. Sizce kabul edilmezse ne yapayım? Garantiden saatin içini açtırıp temizleteyim mi ? Böyle durumlar sık sık karşılaşılan şeyler mi ? 4-5 tane quartz düşük kalite saatim var evde hepsine dikkatlice baktım böyle bir durum yok. Şaşırdım işin açıkcası sizden bir yol yordam öğreneyim istedim. Teşekkürler şimdiden
Kullanıcı avatarı
kurmalıtiktak

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 126 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners