Linkteki Orient modeli nas覺ld覺r?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Linkteki Orient modeli nas覺ld覺r?

Mesaj hknmtn » 13 Eki 2021, 00:26

r羹n bug羹n elime ulat覺 dostum. Fakat izlediim videolarda kutu ve kutu i癟erii farkl覺yd覺. Kutu normal beyaz bir kutu geldi ve videolarda genelde i癟inde fazladan bakla g繹rm羹t羹m ama bunda yoktu. ok 繹nemli eyler deil tabi de merak ettim sadece. Birde arka kapa覺nda da herhangi bi holograml覺 bi etiket vs yoktu. r羹n羹n orjinalliinden 羹phem yok ama sat覺c覺 direkt Amazon'du 癟羹nk羹.[/quote]

Bug羹ne kadar s覺f覺r olarak ald覺覺m Orientlerde hologram olmayan覺 hat覺rlam覺yorum. Ama u olabilir hologram覺n yap覺kan覺 zay覺f ve atm覺 olabilir. Kutuya gelirsek farkl覺l覺k g繹sterebilir. 襤癟erikte ayn覺 ekilde b繹lgeye g繹re farkl覺 olabilir. Mesela en basiti bizim yetkili distrib羹t繹r 癟覺k覺l覺 Orient'lerde T羹rk癟e garanti belgesi de geliyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Re: Linkteki Orient modeli nas覺ld覺r?

Mesaj jerk » 11 Kas 2021, 18:36

2015 te ilk otomatik saatimi orient ray olarak alm覺t覺m. senelerce severek kullan覺ld覺. g羹le g羹le kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
jerk

Kay覺t: 26 Ara 2015, 23:28

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 248 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners