Bu saatlerin gerçek fiyatı ne kadar ???

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bu saatlerin gerçek fiyatı ne kadar ???

Mesaj sirO » 18 Haz 2021, 18:56

Herkese merhaba sağlıklı günler dilerim.Aklıma bir şey takıldı işin içinde ki abilerimize danışmak istedim.Tissot le locle powermatic 80 modelin de bir saat beğendim saatin her yerde şuan ki fiyatı 5900 TL edipsaatten teklif aldım teklif için WhatsApp a yönlendirdi neyse sordum 4600 TL ye bırakabileceklerini söylediler ben de nakit alıcam biraz daha yardımcı olur musunuz dedim 3600 e düşürdüler şimdi asıl öğrenmek istediğim şudur bu saat her yerde 5900 TL Konyalı saat en fazla 5300 TL ye bırakıyor edip saat 3600 e bıraktığına göre zararına bırakacağını hiç düşünmüyorum kesinlikle bu vermiş olduğu fiyattan bile kar ediyordur tamam da 5900 e satılan bu saatlerin gerçek fiyatı ne kadar edip saat nasıl bu kadar fazla indirim yapıp yine de kar edebiliyor çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.
Sevgiler...
Kullanıcı avatarı
sirO

Re: Bu saatlerin gerçek fiyatı ne kadar ???

Mesaj ErsinGS » 18 Haz 2021, 23:29

Ticarette farklı durumlar olabilir. Teşhir ürünüdür. Uzun süredir elindedir ürünü satmak istiyordur. Sonuç sizin için iyi bir fırsat. Durumu değerlendirin.
Kullanıcı avatarı
ErsinGS

Mesaj tfırtına » 19 Haz 2021, 13:39

Ben bahsettiğiniz durumun spesifik olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman bazı satıcılar bazı modellerde agresif indirimler yapıyor. Sağlaması için revaçta olan modellerden birinin fiyatını sorun derim. Gentleman gibi mesela, aynı oranda indirim yapacaklarını hiç sanmıyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
tfırtına

Mesaj oxygene » 21 Haz 2021, 18:16

Yurtiçinde en uygun fiyatlar genelde alwaysfashion sitesinde oluyor. Bu sitedeki fiyatları referans alırsanız diğer yerlerdeki fiyatların normal mi abartılı mı olduğunu anlayabilirsiniz. Bahsettiğiniz saatin deri kordonlu olanı bu sitede şu an 3700 tl mesela.
Kullanıcı avatarı
oxygene

Mesaj HknDrsn » 22 Haz 2021, 16:12

oxygene yazdı:Yurtiçinde en uygun fiyatlar genelde alwaysfashion sitesinde oluyor. Bu sitedeki fiyatları referans alırsanız diğer yerlerdeki fiyatların normal mi abartılı mı olduğunu anlayabilirsiniz. Bahsettiğiniz saatin deri kordonlu olanı bu sitede şu an 3700 tl mesela.

Evet aynen öyle, bende farklı bir saat için teklif istedim alwaysfashion 100 TL altında fiyat verdi. Zam gelecektim 5 gün sonra acel edin diyorlar :)
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj sirO » 22 Haz 2021, 16:57

Peki sizce alwayafashion güvenilir bir sayfa mı
Kullanıcı avatarı
sirO

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 104 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners