Yeni Tissot PRX "Royal Oak"

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Tissot PRX "Royal Oak"

Mesaj mrtkrks » 16 Mar 2021, 00:30

Alan06 yazdı:Mrtkrks,

Bayiniz fiyat olarak ne diyor acaba?
İndirim ile 2320 TL

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Mesaj req » 16 Mar 2021, 18:12

ben de mavi kadranı 2250 tl ye aldım. uzun aradan sonra ilk quartz saat. fiyatına göre kalitesi gerçekten çok iyi. sadece tarih penceresinde çerçeve eksik kalmış. genel olarak çok başarılı buldum. 1 haftadır kullanıyorum. tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
req

Mesaj Okanito » 16 Mar 2021, 22:34

Two-tone harika gerçekten :champ:
Kullanıcı avatarı
Okanito

Mesaj Bond » 16 Mar 2021, 23:49

Evet two-tone cidden çok hoş duruyordu ancak maalesef quartz PRX limited için üretim adetleri çok fazla zaten tahmin ettiğimiz gibi. 1.500 adet veya 150.000 CHF'lik olması gerekli proje değeri ya da saat beğenildi ise yapmak istenmemişte olabilir İsviçre tarafından :) 2010'da 500 adet demişti Steinhart öncesi sorduğumuzda başka bir Tissot modeli için. 100-200 adet arası olsa yapılabilirdi.

Gelen bilgiye göre 2022'de Tissot yeşil kadran PRX lansmanı yapacakmış ve plan dahilindeymiş. Two-Tone için bir şey denmedi :) Belki herkese hitap etmeyebilir o model zaten. Şu an satılan Quartz ve Auto versiyonlar için arka kapak işleme vb mümkün ama bence gerekli değil bizim için pek anlam ifade etmeyecektir. Ülke genel ekonomik şartlar ve pandemi sürecinde zor zamanlar geçiriyor toplum olarak. Açıkçası bu dönemde forum arkadaşlarımızın herhangi yüksek katılım adetli bir ek üretim limited saate bütçe ayırmalarını istemediğimden pek niyetim olmamasına rağmen konuda model sevilince ve nispeten düşük fiyatlandırmalı olunca sorup bilgi almak istemiştim. Tissot ile şartların zor olduğunu tahmin etmemize rağmen güncel bilgi almış olduk. Tissot Türkiye marka müdüresi Nazmiye Hanım'a teşekkürler kendisi de modeli beğenmişti ve çok ilgilendi ilerleyebilmek adına.

Şu an TSF dışı yeni oluşum sitelerimiz için bir kaç ayrı special edition proje çalışmalarımız var ancak fiyatlandırma olarak maalesef çok daha yüksek modeller. Foruma gene de elbette olursa bilgisi verilip minimal katılım için yer ayrılacaktır fakat ileride gene yüksek indirim ile en uygun fiyat ve şartlarda bazı TSF içi projeler yapılabilir diye düşünüyorum. Diğer bir kaç planlanmış ancak istediğimiz şartlara henüz uymayan TSF projesi de zamanla olgunlaşacaktır.

Group buy gene istenirse belli adetler için fiyat elbette alabiliriz Tissot Türkiye ve yakın bayi üzerinden. Kesin almak isteyen olursa stock versiyonlar için adet belli olursa sorabilirim fakat iskontolar artmış sanki alınan fiyatlarda fena değil gibi 2.000 seviyelerine yaklaşmış :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj mstfduz » 17 Mar 2021, 23:05

Bond yazdı:Evet two-tone cidden çok hoş duruyordu ancak maalesef quartz PRX limited için üretim adetleri çok fazla zaten tahmin ettiğimiz gibi. 1.500 adet veya 150.000 CHF'lik olması gerekli proje değeri ya da saat beğenildi ise yapmak istenmemişte olabilir İsviçre tarafından :) 2010'da 500 adet demişti Steinhart öncesi sorduğumuzda başka bir Tissot modeli için. 100-200 adet arası olsa yapılabilirdi.

Gelen bilgiye göre 2022'de Tissot yeşil kadran PRX lansmanı yapacakmış ve plan dahilindeymiş. Two-Tone için bir şey denmedi :) Belki herkese hitap etmeyebilir o model zaten. Şu an satılan Quartz ve Auto versiyonlar için arka kapak işleme vb mümkün ama bence gerekli değil bizim için pek anlam ifade etmeyecektir. Ülke genel ekonomik şartlar ve pandemi sürecinde zor zamanlar geçiriyor toplum olarak. Açıkçası bu dönemde forum arkadaşlarımızın herhangi yüksek katılım adetli bir ek üretim limited saate bütçe ayırmalarını istemediğimden pek niyetim olmamasına rağmen konuda model sevilince ve nispeten düşük fiyatlandırmalı olunca sorup bilgi almak istemiştim. Tissot ile şartların zor olduğunu tahmin etmemize rağmen güncel bilgi almış olduk. Tissot Türkiye marka müdüresi Nazmiye Hanım'a teşekkürler kendisi de modeli beğenmişti ve çok ilgilendi ilerleyebilmek adına.

Şu an TSF dışı yeni oluşum sitelerimiz için bir kaç ayrı special edition proje çalışmalarımız var ancak fiyatlandırma olarak maalesef çok daha yüksek modeller. Foruma gene de elbette olursa bilgisi verilip minimal katılım için yer ayrılacaktır fakat ileride gene yüksek indirim ile en uygun fiyat ve şartlarda bazı TSF içi projeler yapılabilir diye düşünüyorum. Diğer bir kaç planlanmış ancak istediğimiz şartlara henüz uymayan TSF projesi de zamanla olgunlaşacaktır.

Group buy gene istenirse belli adetler için fiyat elbette alabiliriz Tissot Türkiye ve yakın bayi üzerinden. Kesin almak isteyen olursa stock versiyonlar için adet belli olursa sorabilirim fakat iskontolar artmış sanki alınan fiyatlarda fena değil gibi 2.000 seviyelerine yaklaşmış [emoji106]
Bilgilendirme için teşekkürler.[emoji870]

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mstfduz

Mesaj Mmt89 » 18 Mar 2021, 16:18

Abt saat nisan sonu otomatiklerin geleceğini söyledi .Liste fiyatı 5.480 TL imiş. Ön siparişe özel 4.500 TL fiyat veriyorlar. İlgilenenler için bilgi vermek istedim. Bende 15 gün önce siyah quartz modelini aldım. Beklese miydim bilemedim otomatiği .
Kullanıcı avatarı
Mmt89

Mesaj YakupDinler » 18 Mar 2021, 19:44

Mmt89 yazdı:Abt saat nisan sonu otomatiklerin geleceğini söyledi .Liste fiyatı 5.480 TL imiş. Ön siparişe özel 4.500 TL fiyat veriyorlar. İlgilenenler için bilgi vermek istedim. Bende 15 gün önce siyah quartz modelini aldım. Beklese miydim bilemedim otomatiği .
Bilgi için teşekkürler [mention]Mmt89 [/mention] [emoji1303]

Ben de bir mail atmıştım, aynen paylaşıyorum ABT Saat'ten gelen bilgiyi:

"PRX otomatik Nisan sonu sevk edilecek, Mayıs 15’e kadar elimizde olacak şeklinde bekliyoruz.

Siyah, lacivert ve bakır çerçeveli beyaz kadranlı olarak 3 renk gelecek.

5.480 ve 5.710 TL liste fiyatları var, ön sipariş ile 4.500 TL ve 4.650 TL olarak yapabiliyoruz."

3 rengi olacak, aşağıdaki gibi:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
YakupDinler

Mesaj YakupDinler » 18 Mar 2021, 19:48

YakupDinler yazdı:
Mmt89 yazdı:Abt saat nisan sonu otomatiklerin geleceğini söyledi .Liste fiyatı 5.480 TL imiş. Ön siparişe özel 4.500 TL fiyat veriyorlar. İlgilenenler için bilgi vermek istedim. Bende 15 gün önce siyah quartz modelini aldım. Beklese miydim bilemedim otomatiği .
Bilgi için teşekkürler [mention]Mmt89 [/mention] [emoji1303]

Ben de bir mail atmıştım, aynen paylaşıyorum ABT Saat'ten gelen bilgiyi:

"PRX otomatik Nisan sonu sevk edilecek, Mayıs 15’e kadar elimizde olacak şeklinde bekliyoruz.

Siyah, lacivert ve bakır çerçeveli beyaz kadranlı olarak 3 renk gelecek.

5.480 ve 5.710 TL liste fiyatları var, ön sipariş ile 4.500 TL ve 4.650 TL olarak yapabiliyoruz."

3 rengi olacak, aşağıdaki gibi:

Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
YakupDinler

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 110 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners