Aliexpress kaliteli deri kordon alma

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Aliexpress kaliteli deri kordon alma

Mesaj rekliox » 08 Oca 2021, 11:07

Merhaba arkadaşlar saat fiyatları aldı başını gidiyor aynı şekilde saat kayışları da artık can yakmaya başladı.
Aliexpress te kaliteli görünen kayışlar var daha önce sipariş verip memnun olduğunuz bir ürün varsa bu konuda paylaşıp yardimlasabiliriz diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
rekliox

Re: Aliexpress kaliteli deri kordon alma

Mesaj Umutunal » 08 Oca 2021, 11:59

Kesinlikle naylon bir kayış geleceğinden emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı kayış yapan arkadaşlar da var. Mesela instagrama Mehmet Nuri Deri Zanaat yazın, kayışlarını bir inceleyin derim.
@ugurla.kirksaat
Kullanıcı avatarı
Umutunal

Mesaj fbC » 08 Oca 2021, 12:05

aliexpressten ne geleceği belli olmayan bir kayışa yönelmektense tamamen el emeğiyle yapılan yerli kordonlara yönelmeyi daha doğru buluyorum ben. El emeğiyle size özel üretilmiş bir ürüne sahip olursunuz, örneğin seiko dracula için siyah deri üzerine kırmızı minimal dikişli bir kordon yaptırabilirsiniz. İnstagramda çeşitli deri kordon üretimi yapanlar var. akgumusdesign, cengcraft, zaidmade şu an aklıma gelenler.
Kullanıcı avatarı
fbC

Mesaj mrtkrks » 08 Oca 2021, 12:14

Aliexpress üzerinde uygun fiyatlı kordonlar genelde suni deri veya naylon oluyor. Daha kaliteli olanlar ise shipping+vergi ile zaten TR fiyatlarına geliyor. O yüzden buradaki üreticileri değerlendirmek daha mantıklı. Bende kendi tecrübelerimden instagramdaki ventum_craft hesabını önerebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Mesaj Alan06 » 08 Oca 2021, 13:52

Ben en son Ventum Craft isimli n11 de mağazası bulunan birine yaptırdım. Devekuşu derisinden imal fiyatı da makul seviyelerde idi.
Kullanıcı avatarı
Alan06

Mesaj rekliox » 26 Tem 2022, 17:41

tesekkürler arkadaşlar :champ: :thumbup:
Kullanıcı avatarı
rekliox

Mesaj copycat » 26 Tem 2022, 18:03

AliExpress'ten gelen tüm kayışlar adi ve kalitesiz genellemesine katılmıyorum. Ben çok dandik kayışlar aldığım gibi, Türkiye'de el yapımı olarak satılanların bir kısmından daha kaliteli kayışlar da aldım.

En uygun fiyatlı olanlara değil de, birazcık fiyatı daha yüksek (fakat yine de buradaki fiyatlardan hâlâ bayağı daha uygun olacaktır) ve mağaza puanı çok yüksek kayışları deneyebilirsiniz.

CPH2113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj oxygene » 01 Ağu 2022, 13:31

istrap marka olanlar kalite olarak güzel. Gerçek deri, işçilik temiz muntazam. Tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
oxygene

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 120 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners