Aliexpress kaliteli deri kordon alma

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Aliexpress kaliteli deri kordon alma

Mesaj mturann » 01 Ağu 2022, 15:18

oxygene yazdı:istrap marka olanlar kalite olarak güzel. Gerçek deri, işçilik temiz muntazam. Tavsiye ederim.

i-strap markasından bende kordon aldım
Çok sağlam çok kaliteli
çok memnunum
Fakat gerçek deri mi emin değilim
Gerçek deri ya da değil ama bende alerji yapmadı rahatsızlık vermedi halen kullanıyorum ve sağlamlık estetik olarak üst düzey olduğunu düşünüyroum
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj oxygene » 01 Ağu 2022, 16:37

mturann yazdı:
oxygene yazdı:istrap marka olanlar kalite olarak güzel. Gerçek deri, işçilik temiz muntazam. Tavsiye ederim.

i-strap markasından bende kordon aldım
Çok sağlam çok kaliteli
çok memnunum
Fakat gerçek deri mi emin değilim
Gerçek deri ya da değil ama bende alerji yapmadı rahatsızlık vermedi halen kullanıyorum ve sağlamlık estetik olarak üst düzey olduğunu düşünüyroum

Bende bu modelden var iki tane. Gözeneklerinden gerçek deri olduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Timsah derisi desenli olanlar baya bi işlem gördüğünden onlarda çok kolay fark edilemeyebilir.

Resim
Kullanıcı avatarı
oxygene

Mesaj vertas » 02 Ağu 2022, 14:07

Arkadaşlar herkese selamlar. Yeni başlık açmamak adına burada sormak istedim. Orient ray saatimin çelik bileziğini yaz şartlarına uygun kordonla değiştirmek istiyorum. Sizce nato kayışlar ince mi kalır bu saatin kasasına göre? örme tarzı veya saate yakışacak başka tarz kordon önerisi yaparsanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
vertas

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 244 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners