Doland覺r覺c覺y覺 doland覺rmak!

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Doland覺r覺c覺y覺 doland覺rmak!

Mesaj mrbianco » 08 Oca 2021, 19:13

Ge癟mi olsun hemerim.
Kullan覺c覺 avatar覺
mrbianco

Kay覺t: 27 Eyl 2016, 00:09

Mesaj yus49 » 09 Oca 2021, 13:11

Soyle olaylara bayiliyorum yav simdi o hirsla baskalarina saldiriyordur kesin, ayni olay yine basina yine gelse off ne guzel olur be:) bir noktaya da deginmek istiyorum. Yillarca bu adamlarin nasil bu kadar rahat olduklarini anlayamamistim ta ki basima gelene kadar. Yillar once bir forum uzerinden indirimli ucak bileti aldim, eleman baskasinin kartini kullanarak yapmis vs vs. Gittim sikayet ettim savciliga, aylar sonra da kovusturmaya yer yok kagidi geldi. 襤ste adamlar bu kadar rahatlar her olaydan kovusturmaya yer yoktur diyerek siyriliyorlar. Ha olay ne mi oldu? Kullandigi kart sahibi de sikayet etmis, idealist genc bir savci benim sikayetimle birlestirip dava acti. Eninde sonunda bir sekilde her dolandirici sucukla tanisacaktir :twisted:
Kullan覺c覺 avatar覺
yus49

Kay覺t: 10 ub 2017, 10:34

Mesaj Archimed » 11 Oca 2021, 12:31

Sevgili arkadalar, sokaklarda 癟ok say覺da elini kolunu sallaya sallaya gezen doland覺r覺c覺, h覺rs覺z, uyuturucu sat覺c覺s覺 olmas覺 kanunlar覺m覺z覺n doru d羹zg羹n yap覺lmad覺覺n覺 ve uygulamalarda ciddi sorunlar olduunu g繹steriyor. 襤nsan zekas覺 her daim yasal d羹zenlemelerin 繹n羹ndedir. Ancak su癟lular覺n bu kadar rahat olmalar覺 da san覺yorum kanunlardaki boluk ve hatalardan kaynaklan覺yor.

Bal覺覺 a癟an arkada覺m覺z, zekice hamleler yaparak mal覺n覺 kurtarm覺, ama benzer duruma d羹en farkl覺 biri durumdan zarar g繹rebilirdi.

O y羹zden, su癟lular覺n ve potansiyel su癟lular覺n sokaklarda rahat rahat gezmemesi i癟in hem iktidar, hem de muhalefet partilerinin el ele vererek hukuka y繹nelik yeni 癟al覺malar yapmalar覺 gerekiyor. Aksi takdirde ne doland覺r覺c覺l覺k, ne h覺rs覺zl覺k, ne kad覺na iddet ne de 癟etelemeler asla bitmez, topluma y繹nelik bu ekilde tehditler de uzun vadede insanlar覺n t羹ketim, yat覺r覺m, yaam al覺kanl覺klar覺n覺 ciddi ekilde deitirmelerine neden olur...
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj BatuhanKLC » 11 Oca 2021, 13:02

Film gibi olmu , sucuk olay覺 s羹per :thumbup: . 羹k羹r ki zarar覺n覺z olmam覺. Ge癟mi olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
BatuhanKLC

Kay覺t: 04 ub 2019, 01:31

Mesaj evsen81 » 12 Oca 2021, 12:09

Yedii en pahal覺 sucuk olmu :lol:
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj ibrahim223 » 12 Oca 2021, 15:29

Bug羹ne kadar duyduum en g羹zel doland覺r覺c覺l覺k hikayesi [emoji23]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj Ahmetrefik » 13 Oca 2021, 10:59

ok ge癟mi olsun, bu t羹r 繹zel ve pahal覺 saatlerde mutlaka elden teslim ,paray覺 elden almadan veya hesapta g繹rmeden saat teslim edilmemeli. :thumbup:
Bu arada past覺rma ve mant覺 da koysayd覺n覺z keke :lol: :lol: :lol:
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Ya: 53
Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj LynXMaSTeR » 12 Haz 2023, 17:14

bu s覺ralar s羹rekli olarak verdiim ilanlara "ciddi al覺c覺y覺m, istanbulda tan覺d覺k varsa elden teslim alabilirim, paray覺 da elden veya eft ile g繹nderirim" eklinde mesajlar al覺yorum.
bu arkadalar doland覺rma iini tam olarak nas覺l yapacaklar anlam veremedim.
istanbuldaki tan覺d覺a saati g繹nderdim diyelim, para benim hesaba ge癟meden saati vermemesini tembihledim, benden onay almad覺k癟a saati veremeyecek, bu adamlar paray覺 g繹nderdikten sonra da nas覺l doland覺racaklar oras覺n覺 anlamad覺m.
bankaya bloke mi koyduracaklar, var m覺 benzer durumla kar覺laan, nas覺l bi y繹ntem izliyorlar acaba?
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Kay覺t: 04 Haz 2020, 09:16

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: barzoon ve 75 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners