TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Saat Tavsiye

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Saat Tavsiye

Mesaj comtec » 03 Oca 2021, 15:53

merhaba arkada┼člar.saat ara┼čt─▒rmas─▒ yaparken siteyi g├Ârd├╝m ve ├╝ye oldum.etraf─▒mda saatlerden anlayan ilgi duyan kimse yok.hatta ├žo─čunluk telefon varken saate ne gerek var diyecek tipler.mekanik saatlere ilgi duymaya ba┼člad─▒m ama g├╝nl├╝k kullanaca─č─▒m i├žin fazla para vermek istemiyorum.elimde 2 alternatif var.giri┼č seviye seiko 5 (Ki bunlar bile pahal─▒) ve vostok (ikonik bir marka san─▒r─▒m)
sapma konusunda iki markadan da fazla umutlu de─čilim.a├ž─▒k├žas─▒ vostok akl─▒ma daha ├žok yat─▒yor.hem fiyat─▒ uygun hem de dayan─▒kl─▒ saatler ├╝retiyor gibi.
seiko al─▒rsam siteler amazon, creationwatches,jomashop.amazonda yorumlar─▒ okudu─čumda saatin orjinalli─či konusunda ┼č├╝phe eden ,saatin ├žin ├╝retimi oldu─čunu s├Âyleyenler ve 5 ambleminin akrep yelkovan─▒n bir s├╝re sonra d├╝┼čt├╝─č├╝n├╝ yazanlar var.creationwatches te ise yorumlar hep olumlu bu da soru i┼čareti yarat─▒yor(olumsuz yorumlar─▒ yay─▒nlam─▒yor olabilirler)jomashop hakk─▒nda hi├ž bilgim yok.ayr─▒ca g├╝mr├╝k vergisi de soru i┼čareti bu 2 site i├žin.
vostok i├žin alternatifler meranom , komandirskie(birka├ž ├╝ye bu 2 siteden al─▒┼č veri┼č yapm─▒┼č) bir de soviet market var(bu site hakk─▒nda hi├ž yorum bulamad─▒m)
kullananlar─▒n ve sitelerden al─▒┼č veri┼č yapanlar─▒n yorumlar─▒n─▒ bekliyorum.herkese te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
comtec

Kay─▒t: 03 Oca 2021, 15:36

Re: Saat Tavsiye

Mesaj scorpus » 09 Oca 2021, 22:08

mekanik saatlere ilgi ba┼člad─▒ysa ge├žmi┼č olsun bu ilgi hi├ž bitmeyecek :)komandirskie den al─▒┼č veri┼č yapt─▒m.s─▒k─▒nt─▒ yok.ayr─▒ca ├╝r├╝n├╝n de─čerini d├╝┼č├╝k g├Âsteriyorlar.
ya┼č─▒n─▒z ka├ž bilmiyorum ama seikonun giri┼č seviyesi saatleri g├Âr├╝n├╝┼č olarak dede saatleri gibi.vostoklarda farkl─▒ bir hava var.hor kullanmaya gelebilecek bir saat.fiyat─▒ da uygun.aliexpreste ne oldu─ču belli olmayan saatler de o fiyata.ben de saat almay─▒ planl─▒yordum baz─▒ sebeplerden dolay─▒ erteledim.alaca─č─▒m vakit b├╝t├žem d├╝┼č├╝k olursa tekrar vostok a bakar─▒m
bu arada otomatik saatler de sapma olay─▒na fazla tak─▒lma
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
scorpus

Kay─▒t: 27 Tem 2019, 19:48

Mesaj Boagrius » 11 Oca 2021, 00:10

Amazon'dan al─▒┼čveri┼č yaparken sat─▒c─▒s─▒ Amazon olan saatlerde s─▒k─▒nt─▒ ya┼čayaca─č─▒n─▒z─▒ zannetmem, ancak di─čer sat─▒c─▒lar da referanslar─▒na g├Âre de─čerlendirilebilir.

Seiko veya Vostok'a ilaveten Orient'i de de─čerlendirebilirsiniz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Boagrius

Kay─▒t: 16 A─ču 2019, 03:35

Mesaj BatuhanKLC » 11 Oca 2021, 13:10

G├╝mr├╝k vergisi %20 i┼čler(asl─▒nda tam bir muamma ┼ču durumda kesin konu┼čmamakta fayda var) . ┼×ahsen seiko 5 tercih ederdim. Forumu takip edip uygun fiyatl─▒ 2. eller g├Ârebilirsiniz ilanlarda. Jomashop'dan bildi─čim kadar─▒yla sorun ya┼čayan pek yok ben de yapt─▒─č─▒m al─▒┼čveri┼čte sorun ya┼čamam─▒┼čt─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BatuhanKLC

Kay─▒t: 04 ┼×ub 2019, 01:31

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners