TSF Homage Evreni

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: TSF Homage Evreni

Mesaj Eterna » 22 Eki 2021, 09:25

Değerli dostlar @slhgzl @copycat @Oguzhanm ve Cengizim öncelikle tekrar teşekkür ediyorum değerli tavsiyeleriniz için.

Bu kadar gelen San Martin tavsiyesinden sonra markadan seçim yaptım. Ama son dakika bir tane Pagani Design gördüm ve çok beğendim. Onu aldım. Hem sordum hem başka marka aldım. :?

İnşallah Pagani de fena değildir diyelim. Geldiğinde paylaşırım.

Selamlar
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Etyg » 23 Eki 2021, 21:00

Bende ilk Homage Pagani Design 1690 2021 de sunulan modelinden edindim. Gerçekten güzel... Seiko nh35 mekanizma safir cam 200 mResimResimResim

LND-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Etyg

Mesaj mturann » 25 Eki 2021, 08:52

Etyg yazdı:Bende ilk Homage Pagani Design 1690 2021 de sunulan modelinden edindim. Gerçekten güzel... Seiko nh35 mekanizma safir cam 200 mResimResimResim

LND-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel saat güle güle kullanın
Saatin kordonu nasıl tüm baklalar solid dolu çelik mi? Kordonun Kasaya bağlanan end linkleri de dolu çelik mi acaba?
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj mlm » 31 Eki 2021, 21:01

mlm yazdı:
mlm yazdı:Sinan abi bir de Pagani Design’ın son çıkardığı Explorer II GMT modellerinin diğer modellerine kıyasla kalite hisleri çok daha yüksek. San Martine yakınsamış diyebilirim.
Birkaç tane de Explorer modeli çıkardılar sonradan, incelemelerde fena görünmüyorlar.
Bu arada benim 2 ayı geçkin süredir yolda olan bir Doxa Sub homage’ım var ama henüz memleket sınırları içinde görünmüyor. Hollanda’dan kargolanmıştı halbuki.
Marka modelini merak erenler için Tactical Frog Doxa homage.
Resim

Resim
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj recepergun » 31 Eki 2021, 21:27

Merhabalar,
Seagull 1963 takibindeyken ve gerçekten almalı mıyım diye karar verememişken, Hamilton Pandayı anımsattığı ve henüz Hamilton'ı alamayacağım için bu modele düşmüş durumdayım. Ayrıca 3 boyutlu redstar klasiklere göre ayrı bir hava katmış diye düşünüyorum. Fikrinizi öğrenmek isterim, sizce klasik bir 1963 mü yoksa revize edilmiş panda mı?Resim

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
recepergun

Mesaj esenturk » 31 Eki 2021, 21:46

recepergun yazdı:Merhabalar,
Seagull 1963 takibindeyken ve gerçekten almalı mıyım diye karar verememişken, Hamilton Pandayı anımsattığı ve henüz Hamilton'ı alamayacağım için bu modele düşmüş durumdayım. Ayrıca 3 boyutlu redstar klasiklere göre ayrı bir hava katmış diye düşünüyorum. Fikrinizi öğrenmek isterim, sizce klasik bir 1963 mü yoksa revize edilmiş panda mı?Resim

Çok hoş görünüyor. Linki var mıdır ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj recepergun » 31 Eki 2021, 21:53

esenturk yazdı:

Çok hoş görünüyor. Linki var mıdır ?

Elbette Seakoss olarak geçiyor.
https://a.aliexpress.com/_uG5EoI

Kullanıcı avatarı
recepergun

Mesaj Skywalker34tr » 31 Eki 2021, 21:54

Hamilton anımsatıyor fakat bire bir Bretling tarzı olmuş. [emoji1303]

Every legend has a beginning of
Kullanıcı avatarı
Skywalker34tr

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 55 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners