Çelik veya Metal Kordon Gümüş Gri Saat Önerisi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Çelik veya Metal Kordon Gümüş Gri Saat Önerisi

Mesaj ddemiryunusemre » 16 Ara 2020, 00:20

Merhaba öncelikle saat hakkında hiçbir fikrim yok ve saat almaya karar verdim 0-750TL arasında düşünüyorum bilmiyorum az mı çok mu bu miktar ama önerilerinize açığım başlıkta belirttiğim gibi çelik veya metal kordon gümüş gri saatler ilgimi çekti sizinde önerileriniz benim fikrimi değiştirir şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
ddemiryunusemre

Re: Çelik veya Metal Kordon Gümüş Gri Saat Önerisi

Mesaj Ankthas » 16 Ara 2020, 00:33

SNXS79K aradığınız saat :thumbup: sıfırı bütçeyi zorluyorsa 2. el forumda ya da sarı sitede denk gelebilir:

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-5-snxs79k-erkek-kol-saati-P447082842

Resim
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj ddemiryunusemre » 16 Ara 2020, 00:53

Hoşuma gitti valla görünüşü gayet kibar bir duruşu var ama başka önerileri beklemeli miyim sizce
Kullanıcı avatarı
ddemiryunusemre

Mesaj Eterna » 16 Ara 2020, 08:47

Eğer bütçeye uygun buluyorsanız, görünüşünü beğendiyseniz çok beklemeye gerek yok. Bu saat gerçekten çok sağlam çok kullanışlı bir saat. 0-750 TL arasında çok fazla alternatif çıkmayacaktır. Hele otomatik hiç çıkmaz herhalde.

Yine de daha spor olsun, otomatik olması önemli değil derseniz Casio nun tarifinize uyan çok modeli vardır.
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj ddemiryunusemre » 16 Ara 2020, 15:52

Pilli otomatik kurmalı eski retro yeni nesil ve benzetme vs. Bir sürü segment var ve ben bunları bilmiyorum otomatik iyi midir ve önerdiğiniz saat'e başka alternatifler var mı ikinizde bunu önerdiniz çok iyi bir saat ama forumda aradığım zaman 4 kişiye önerilmiş bir saat neden bu kadar az önerilmemiş anlayamadım.
Kullanıcı avatarı
ddemiryunusemre

Mesaj recepergun » 16 Ara 2020, 17:28

ddemiryunusemre yazdı:Pilli otomatik kurmalı eski retro yeni nesil ve benzetme vs. Bir sürü segment var ve ben bunları bilmiyorum otomatik iyi midir ve önerdiğiniz saat'e başka alternatifler var mı ikinizde bunu önerdiniz çok iyi bir saat ama forumda aradığım zaman 4 kişiye önerilmiş bir saat neden bu kadar az önerilmemiş anlayamadım.
Benim size onerim internet uzerinden ya da forumdan kisa bir arastirma yaparak mekanizmalarin artilari ve eksileri hakkinda bilgi sahibi olmanizdir. Su anda vermis oldugunuz fiyat skalasinda cok fazla saat oldugu icin ve tarzinizi bilemedigimiz icin yorum yapmak zor olabilir. Snxs79 gayet guzel ve benimde almak uzere oldugum bir saat ama otomatik kullanma aliskanliginiz yok ise size uymayabilir.

PRO 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
recepergun

Mesaj ddemiryunusemre » 17 Ara 2020, 00:13

recepergun yazdı:
ddemiryunusemre yazdı:Pilli otomatik kurmalı eski retro yeni nesil ve benzetme vs. Bir sürü segment var ve ben bunları bilmiyorum otomatik iyi midir ve önerdiğiniz saat'e başka alternatifler var mı ikinizde bunu önerdiniz çok iyi bir saat ama forumda aradığım zaman 4 kişiye önerilmiş bir saat neden bu kadar az önerilmemiş anlayamadım.
Benim size onerim internet uzerinden ya da forumdan kisa bir arastirma yaparak mekanizmalarin artilari ve eksileri hakkinda bilgi sahibi olmanizdir. Su anda vermis oldugunuz fiyat skalasinda cok fazla saat oldugu icin ve tarzinizi bilemedigimiz icin yorum yapmak zor olabilir. Snxs79 gayet guzel ve benimde almak uzere oldugum bir saat ama otomatik kullanma aliskanliginiz yok ise size uymayabilir.

PRO 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

snkl41k nasıldır Snxs79 a göre araştırdınız mı
Kullanıcı avatarı
ddemiryunusemre

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 106 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners