Sar覺 Sitedeki Sahte TAG Heuer Saatler Hakk覺nda Uyar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Resimdeki Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 Orjinal mi?

Mesaj varistas » 17 ub 2021, 14:08

Yorumlar覺n覺z i癟in teekk羹rler. Saatin kutusu ve sertifikas覺 olmay覺p, ayn覺 zamanda s覺f覺r olmas覺 bile asl覺nda yeterliydi replika olduuna kanaat getirmek i癟in ancak sizlerin de fikirlerini almak istedim. Beni en 癟ok a覺rtan ey 2600 dolarl覺k bir saatin tokas覺nda ki bu kadar k繹t羹 finishing oldu. Sat覺c覺n覺n bunu normal kar覺lamas覺 bana kendimi sorgulatt覺, acaba dedim tagler ile ilgili b繹yle eyler normal olabilir mi diye forumda sormak istedim. G繹r羹nen o ki saat bariz sahte.
Saati Facebookta'ki saat sat覺 gruplar覺ndan birinde buldum. Satan kii de grubun y繹neticilerinden, ve 癟ok aktif belki g羹nde 2-3 ilan 癟覺k覺yordur tek ba覺na. Daha 繹nceden bu gruplarda 100 dolarl覺k saatlere 2-3 bin fiyat 癟ekenleri g繹rm羹t羹m ancak bu kadar bariz bir ekilde sahte saat satacaklar覺na imkan vermemitim. Yine bu insanlar覺n g羹nah覺n覺 almak istemem belki sat覺c覺 da saati sahte olduunu bilmeden baka bir yerden temin etmitir.
inlilerin sahte saatte 癟覺tay覺 bu seviyelere 癟覺karmas覺 ger癟ekten 羹rk羹t羹c羹.

Umut bey paylat覺覺n覺z link malesef 癟al覺m覺yor, tekrar paylaabilir misiniz?
Kullan覺c覺 avatar覺
varistas

Kay覺t: 09 Oca 2014, 14:30

Mesaj Umutunal » 17 ub 2021, 14:19

varistas yazd覺:Yorumlar覺n覺z i癟in teekk羹rler. Saatin kutusu ve sertifikas覺 olmay覺p, ayn覺 zamanda s覺f覺r olmas覺 bile asl覺nda yeterliydi replika olduuna kanaat getirmek i癟in ancak sizlerin de fikirlerini almak istedim. Beni en 癟ok a覺rtan ey 2600 dolarl覺k bir saatin tokas覺nda ki bu kadar k繹t羹 finishing oldu. Sat覺c覺n覺n bunu normal kar覺lamas覺 bana kendimi sorgulatt覺, acaba dedim tagler ile ilgili b繹yle eyler normal olabilir mi diye forumda sormak istedim. G繹r羹nen o ki saat bariz sahte.
Saati Facebookta'ki saat sat覺 gruplar覺ndan birinde buldum. Satan kii de grubun y繹neticilerinden, ve 癟ok aktif belki g羹nde 2-3 ilan 癟覺k覺yordur tek ba覺na. Daha 繹nceden bu gruplarda 100 dolarl覺k saatlere 2-3 bin fiyat 癟ekenleri g繹rm羹t羹m ancak bu kadar bariz bir ekilde sahte saat satacaklar覺na imkan vermemitim. Yine bu insanlar覺n g羹nah覺n覺 almak istemem belki sat覺c覺 da saati sahte olduunu bilmeden baka bir yerden temin etmitir.

O kastettiiniz kiiden ozellikle uzak durmak gerekir. Tecr羹beyle sabittir
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj Umutt » 17 ub 2021, 14:29

varistas yazd覺:Yorumlar覺n覺z i癟in teekk羹rler. Saatin kutusu ve sertifikas覺 olmay覺p, ayn覺 zamanda s覺f覺r olmas覺 bile asl覺nda yeterliydi replika olduuna kanaat getirmek i癟in ancak sizlerin de fikirlerini almak istedim. Beni en 癟ok a覺rtan ey 2600 dolarl覺k bir saatin tokas覺nda ki bu kadar k繹t羹 finishing oldu. Sat覺c覺n覺n bunu normal kar覺lamas覺 bana kendimi sorgulatt覺, acaba dedim tagler ile ilgili b繹yle eyler normal olabilir mi diye forumda sormak istedim. G繹r羹nen o ki saat bariz sahte.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=http%3A%2F%2Fwww%2Eforum%2Esaatforumu%2Ecom%2Fviewtopic%2Ephp%3Ft%3D35056&share_tid=35056&share_fid=32466&share_type=t&link_source=app

Halen a癟覺lm覺yorsa 'Sar覺 sitedeki Sahte Tag Heuer saatler hakk覺nda' diye aratabilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj lazisky » 17 ub 2021, 14:32

Saati satan kiiyi bende tan覺yorum saatide g繹rd羹m hatta makinas覺da orjinal duruyordu
Ayr覺ca toka ile ilgili biraz arat覺rma yapt覺m benzer 繹rneklere rastlad覺m
Resim
Resim
Ayr覺ca saati satan kiinin formdalara ne gibi bi yanl覺覺 oldu bilmek isterim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Ya: 35
Kay覺t: 20 Eki 2016, 17:23

Re: Sar覺 Sitedeki Sahte TAG Heuer Saatler Hakk覺nda Uyar覺

Mesaj eraslani » 17 ub 2021, 15:09

lazisky yazd覺:Saati satan kiiyi bende tan覺yorum saatide g繹rd羹m hatta makinas覺da orjinal duruyordu
Resim
Resim
Ayr覺ca saati satan kiinin formdalara ne gibi bi yanl覺覺 oldu bilmek isterim [emoji106]
Saati g繹rd羹n羹z ve kapa覺n覺 mi actirdiniz? Bunu kabul edecek bir satici var mi?

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj varistas » 17 ub 2021, 15:14

Umut bey link i癟in teekk羹rler. As覺l bariz problem bu fotoraf asl覺nda. Tag Heuer yaz覺s覺nda bu kadar k繹t羹 bir finishing beklemem tagden.

Resim

Bu arada "lazisky", san覺r覺m siz de konutunuz sat覺c覺 ile. Sat覺c覺 bana da sizin g繹nderinizde paylat覺覺n覺z screen shota 癟ok bezeyen bir screen shot yollam覺t覺. Hatta onu da ekliyim.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
varistas

Kay覺t: 09 Oca 2014, 14:30

Mesaj lazisky » 17 ub 2021, 15:19

eraslani yazd覺:
lazisky yazd覺:Saati satan kiiyi bende tan覺yorum saatide g繹rd羹m hatta makinas覺da orjinal duruyordu
Resim
Resim
Ayr覺ca saati satan kiinin formdalara ne gibi bi yanl覺覺 oldu bilmek isterim [emoji106]
Saati g繹rd羹n羹z ve kapa覺n覺 mi actirdiniz? Bunu kabul edecek bir satici var mi?

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Evet sat覺c覺 benim arkada覺m paylat覺 saati benimle bakt覺m bende toka k覺sm覺na dikkat 癟ekince arat覺rd覺m 繹rneklerine denk geldim paylamak istedim 癟elik bilezik olarak replikas覺na denk geldim ancak silikon kay覺l覺 bir replika g繹remedim
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Mesaj lazisky » 17 ub 2021, 15:21

varistas yazd覺:Umut bey link i癟in teekk羹rler. As覺l bariz problem bu fotoraf asl覺nda. Tag Heuer yaz覺s覺nda bu kadar k繹t羹 bir finishing beklemem tagden.

Resim

Bu arada "lazisky", san覺r覺m siz de konutunuz sat覺c覺 ile. Sat覺c覺 bana da sizin g繹nderinizde paylat覺覺n覺z screen shota 癟ok bezeyen bir screen shot yollam覺t覺. Hatta onu da ekliyim.

Resim

Evet sat覺c覺 arkada覺 tan覺yorum saatide g繹rd羹m arat覺r覺nca o resimleri buldum
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners