Sar覺 Sitedeki Sahte TAG Heuer Saatler Hakk覺nda Uyar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Sar覺 Sitedeki Sahte TAG Heuer Saatler Hakk覺nda Uyar覺

Mesaj lazisky » 17 ub 2021, 15:26

Daha 繹ncede bu modelin 41 mm 癟elik siyah olan覺n覺 ikinci el kutulu sertifikal覺 alm覺t覺m ancak seramik bezeldeki bariz hatalar覺ndan dolay覺 saati o hatalar覺 ile kabul eden bir arkada覺ma satm覺t覺m
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Ya: 35
Kay覺t: 20 Eki 2016, 17:23

Mesaj lazisky » 02 May 2021, 21:10

Ge癟enlerde Replica Calibre 5 inceleme imkan覺m oldu
Bezelindeki boluk ve takvim diskindeki yaz覺 karakterinin bozukluu (l羹p ile bak覺nca bariz belli oluyor) orijinalinden ay覺rt edilebilecek en belirgin farklardi
Formdaki arkadaslarlada bilgi olmas覺 a癟覺s覺ndan paylamak istedim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Mesaj Mandos » 03 May 2021, 14:06

lazisky yazd覺:Ge癟enlerde Replica Calibre 5 inceleme imkan覺m oldu
Bezelindeki boluk ve takvim diskindeki yaz覺 karakterinin bozukluu (l羹p ile bak覺nca bariz belli oluyor) orijinalinden ay覺rt edilebilecek en belirgin farklardi

襤ncelediiniz saat replika diye sat覺lanlardan m覺 yoksa orijinal diye sat覺lanlardan m覺? Umut Bey'in dikkatini 癟ektii konu orijinaline 癟ok yak覺n, orijinal diye sat覺lan, s覺f覺r ancak ne hikmetse belgesi olmayan saatler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj lazisky » 03 May 2021, 14:49

Mandos yazd覺:
lazisky yazd覺:Ge癟enlerde Replica Calibre 5 inceleme imkan覺m oldu

襤ncelediiniz saat replika diye sat覺lanlardan m覺 yoksa orijinal diye sat覺lanlardan m覺? Umut Bey'in dikkatini 癟ektii konu orijinaline 癟ok yak覺n, orijinal diye sat覺lan, s覺f覺r ancak ne hikmetse belgesi olmayan saatler.

Orjinaline 癟ok yak覺n olan modellerden bahsediyorum
Herkesin aras覺nda ki fark覺 anlayamayaca覺 kadar iyi yap覺lm覺t覺
Daha 繹ncede makinas覺na kadar ayn覺 Tissot Prs 516 modeli takasta elime gecmisti takvim diskinden orjinal olmad覺覺n覺 anlam覺t覺m Tag olur baka bir marka olur bence takvim diskindeki yaz覺 da覺l覺m覺 l羹p ile bak覺ld覺覺nda b羹y羹k oranda bir 繹l癟羹 bunu paylamak istedim bu ie yeni merak saran formdalar bilgi sahibi olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Mesaj copycat » 04 May 2021, 06:06

Merhabalar,

Bu aquaracer d羹meni san覺r覺m iki y覺l 繹nce ba覺ma geldi, ucuz kurtuldum. O zaman bu saatler (orijinal diye sat覺lan replikalar) yayg覺n deildi.

Sat覺c覺n覺n elinde bir siyah, bir de mavi iki aquaracer vard覺. O zaman orijinal saatin piyasas覺 7.500 TL civar覺yken sat覺c覺 5.500'e sat覺yordu. Defalarca sordum saat orijinal m覺 diye istediiniz yere g繹sterebilirsiniz dedi sat覺c覺.

Rahmetli babam覺n "mesafe k覺sa 繹d羹l b羹y羹kse o ite bir yanl覺 var" s繹z羹nden hareketle saati almaktan vazge癟mitim.

Bahsettiim sat覺c覺 ile ilgili hat覺rlad覺覺m tek ey 襤stanbul Atak繹y'de olduuydu.

Bana g繹re b繹yle 羹pheli i yapan sat覺c覺lar覺n bilgisini paylaal覺m ki, buraya bakan insanlar ihtiyatl覺 olsun.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 199 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners