Ekim 2020'de İsviçre menşeili saatlere zam mı geliyor ?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ekim 2020'de İsviçre menşeili saatlere zam mı geliyor ?

Mesaj slhgzl » 01 Ara 2021, 09:45

hlkshnr yazdı:Seiko da zam yaptı mı? Bilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

%20 gelcek diye biliyorum
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj Eterna » 01 Ara 2021, 12:55

Edip saat de güncellemiş fiyatları..
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Hcs001 » 01 Ara 2021, 15:04

bazı üyelerde saatlerine zam yapmış.
En son Hcs001 tarafından 01 Ara 2021, 16:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Hcs001

Mesaj HknDrsn » 01 Ara 2021, 15:14

Fiyatlar resmen uçuyor :shock: Elimizdeki saatlere sahip çıkalım bu fiyatlara yeni saat artık hayal.
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj manil » 01 Ara 2021, 15:30

Hcs001 yazdı:Forumda saatini satamayan bazı üyelerde saatlerine zam yapmış.
[emoji38]
Mesela ben yaptım. Zamanında öğrenciyim ayağına indirim yalvarıp dilenip, saati aldıktan 1 hafta sonra sarı sitede %40 fazlasına satmaya çalışan uyanığa para kazandırmak gibi bir nosyonumuz mu var? Bir de unutmadan, USD ile aldığınız saat için USD mi fiyat verilmiş yoksa TL mi?

Kast ettiğin farklı bir kişi varsa ben bilemem de, öyle ortaya laf atılınca kendi payıma sana cevabını vereyim istedim.

İnsanları saatten de, insanlardan da soğutan şeyler var, çok iyi bildiğimiz halde edebimizden ses etmiyoruz. Onun için bir laf derken nereye gideceğini bilip ona göre konuşmak doğru olur sevgili kardeşim. Forumda yer alan kişilerin çoğu birebirde de görüşür, herkes bilir neyin ne olduğunu. Kimi kast ederek söyledin onu bilmem de, bazı konularda temel bilgi eksiğin olduğu aşikar. Selamlar.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj esenturk » 01 Ara 2021, 15:54

manil yazdı:
[emoji38]
Mesela ben yaptım. Zamanında öğrenciyim ayağına indirim yalvarıp dilenip, saati aldıktan 1 hafta sonra sarı sitede %40 fazlasına satmaya çalışan uyanığa para kazandırmak gibi bir nosyonumuz mu var? Bir de unutmadan, USD ile aldığınız saat için USD mi fiyat verilmiş yoksa TL mi?

Kast ettiğin farklı bir kişi varsa ben bilemem de, öyle ortaya laf atılınca kendi payıma sana cevabını vereyim istedim.

İnsanları saatten de, insanlardan da soğutan şeyler var, çok iyi bildiğimiz halde edebimizden ses etmiyoruz. Onun için bir laf derken nereye gideceğini bilip ona göre konuşmak doğru olur sevgili kardeşim. Forumda yer alan kişilerin çoğu birebirde de görüşür, herkes bilir neyin ne olduğunu. Kimi kast ederek söyledin onu bilmem de, bazı konularda temel bilgi eksiğin olduğu aşikar. Selamlar.

Katılıyorum. Abi şu sitede taksitle bilmem kaç lira, abi öğrenciyim, ama saat kullanılmış diye yazdığım fiyatın da! Utanmadan yarısını teklif eden insanlardan gına geldi.

Mal benim istediğim fiyatı yazar istediğim zaman artırır azaltırım. Şu an sıfırı 10 birime satılıyorsa ben sıfır ayarında birkaç aylık saatimi 2 birime satacak kadar mal değilim.

Ağzına sağlık üstad.

Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj esenturk » 01 Ara 2021, 16:04

Ayrıca bu otomobil fiyatlarında ev fiyatlarında elektronik eşya fiyatlarında da böyledir.

Bir ürünün sıfır fiyatı artıyorsa ikinci el fiyatı da artar. Bu kadar basit bir geleneği bilmeyen adam da burada saçma sapan yorum yapmasın bir zahmet.

Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj Skywalker34tr » 01 Ara 2021, 16:07

esenturk yazdı:
manil yazdı:
[emoji38]

Katılıyorum. Abi şu sitede taksitle bilmem kaç lira, abi öğrenciyim, ama saat kullanılmış diye yazdığım fiyatın da! Utanmadan yarısını teklif eden insanlardan gına geldi.

Mal benim istediğim fiyatı yazar istediğim zaman artırır azaltırım. Şu an sıfırı 10 birime satılıyorsa ben sıfır ayarında birkaç aylık saatimi 2 birime satacak kadar mal değilim.

Ağzına sağlık üstad.

+1

%60 yakın fiyatla üzerine koyan ürünler var. Örnek verecek olursam Quadran'da TAG lar 28 binden 45 bine çıkmış. Ne olması gerekiyor bedavaya mı versinler ellerindekini tabi ki de satışta ürünü olanlar fiyatları güncelleyecek.
Every legend has a beginning of
Kullanıcı avatarı
Skywalker34tr

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 193 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners