Ekim 2020'de İsviçre menşeili saatlere zam mı geliyor ?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ekim 2020'de İsviçre menşeili saatlere zam mı geliyor ?

Mesaj Eterna » 07 Ara 2021, 11:51

Konumuza acı bir şekilde geri dönelim :(

Yine zam geliyor Hamilton ve arkadaşlarına..

Resim
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj kirpi » 07 Ara 2021, 14:29

:lol: 3. zam geliyor son 2 ayda, maşallah

Swatch gruptan birkaç saatin; bu sene tl değer kaybetmeden önceki yani zamlar gelmeden önceki fiyatı ile şimdiki fiyatını koyuyorum kıyaslama için. (kaynak konyalısaat, eski fiyatlar için web.archive e baktım) Bunlara 2 kere zam geldi, 1 tane daha gelecek öyle hesaplayın.

ResimResim

ResimResim

ResimResim
Kullanıcı avatarı
kirpi

Mesaj mturann » 08 Ara 2021, 08:35

kirpi yazdı::lol: 3. zam geliyor son 2 ayda, maşallah

Swatch gruptan birkaç saatin; bu sene tl değer kaybetmeden önceki yani zamlar gelmeden önceki fiyatı ile şimdiki fiyatını koyuyorum kıyaslama için. (kaynak konyalısaat, eski fiyatlar için web.archive e baktım) Bunlara 2 kere zam geldi, 1 tane daha gelecek öyle hesaplayın.

ResimResim

ResimResim

ResimResim

Çok fena Hakikaten
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj Eterna » 14 Ara 2021, 15:45

Hamilton saatlerde yazıyor. Tissot lara baktım yoktu. Herhalde dönüşümlü yapıyorlar şaka gibi.

Ay da bir zam gelince şok oluyorduk şimdi 15 güne düştü aralıklar. Yakında her hafta zam gelecek bu gidişle.

Resim
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Umutunal » 14 Ara 2021, 16:01

Eterna yazdı:Hamilton saatlerde yazıyor. Tissot lara baktım yoktu. Herhalde dönüşümlü yapıyorlar şaka gibi.

Ay da bir zam gelince şok oluyorduk şimdi 15 güne düştü aralıklar. Yakında her hafta zam gelecek bu gidişle.

Resim

Swatch guruptaki tüm saatlere gelecek. Chf kuru etkili, geçen aylarda 9.5 TL iken şimdi 15.5 TL… Firmalar ayrıca kurdan bağımsız olarak 1 Ocak itibarıyla marka zamları da olacak diyor.
@ugurla.kirksaat
Kullanıcı avatarı
Umutunal

Mesaj manil » 14 Ara 2021, 16:15

İnsanın mevcutta akıl sağlığını yitirmemesi için gerçekten insan üstü özelliklere sahip olması gerekiyor.
“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj Mandos » 14 Ara 2021, 16:59

Umutunal yazdı:
Eterna yazdı:Hamilton saatlerde yazıyor. Tissot lara baktım yoktu. Herhalde dönüşümlü yapıyorlar şaka gibi.

Resim

Swatch guruptaki tüm saatlere gelecek. Chf kuru etkili, geçen aylarda 9.5 TL iken şimdi 15.5 TL… Firmalar ayrıca kurdan bağımsız olarak 1 Ocak itibarıyla marka zamları da olacak diyor.

Bunun sonunda saat satışı tamamen duracaktır. Ortalama maaşlı çalışan birisinin gidip bu fiyatlardan bu markaları alma ihtimali yok. Gerçi bir saat alma ihtimali de olmayacak gibi duruyor. Gerçi doğru biz sıradan maaşlı çalışanız en fazla ne kaybediyorduk ki.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj recepergun » 14 Ara 2021, 17:22

Mandos yazdı:
Umutunal yazdı:

Resim

Bunun sonunda saat satışı tamamen duracaktır. Ortalama maaşlı çalışan birisinin gidip bu fiyatlardan bu markaları alma ihtimali yok. Gerçi bir saat alma ihtimali de olmayacak gibi duruyor. Gerçi doğru biz sıradan maaşlı çalışanız en fazla ne kaybediyorduk ki.
Ben hep 50 liralık saat alıyorum [emoji2962]

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
recepergun

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 109 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners