Micro Brand

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Micro Brand

Mesaj avsarms » 02 Oca 2020, 17:32

watchfinder & co.'nun dün yayınladığı vidyoda gördüm. ming thein'in projesi gphg ödüllü ming'den schwarz-etienne mekanizmalı "19.02 worldtimer". çok şık. hediyesi 11,900 isviçre frangı ~75bin türk lirası ile ne kadar micro brand olduğu tartışılır.

vidyo linki: https://www.youtube.com/watch?v=lMNfSiPOSjY

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
avsarms

Mesaj sphinx » 02 Oca 2020, 21:00

Videoyu ben de dün izledim. Fiyatı görünce o kadar da micro değilmiş dedim açıkçası :D
Kullanıcı avatarı
sphinx

Mesaj mturann » 03 Oca 2020, 08:35

avsarms yazdı:watchfinder & co.'nun dün yayınladığı vidyoda gördüm. ming thein'in projesi gphg ödüllü ming'den schwarz-etienne mekanizmalı "19.02 worldtimer". çok şık. hediyesi 11,900 isviçre frangı ~75bin türk lirası ile ne kadar micro brand olduğu tartışılır.

vidyo linki: https://www.youtube.com/watch?v=lMNfSiPOSjY

Resim
Resim
Resim

Epey güze bir saatmiş.
Başlıkta ucuz Micro Brand pahalı Micro Brand diye ayrı başlık olsa iyiymiş :)
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj evsen81 » 03 Oca 2020, 09:05

Kakefe yazdı:Yukarida bahsettigim Aevig Huldra v2 elime ulaştıgi icin konuyu güncellemek istedim. Mavinin tonu etkileyici.
index ve bezeldeki vintage tonlar ve lumeleri gayet iyi.
Saatlerim 38-40 araliginda bu sebeple saatin bilegime büyük gelebilecegi ile ilgili endiselerim vardi ( Bilegim 16,5 cm )
uzunlugu 46mm o sebeple sorun olmadi. Jubile bilezik saati cok şık gösteriyor. Genel olarak beklentilerimin cok üstünde bir saat.
Resim

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Çok güzel güle güle kullanın :champ:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj EasyPassy » 09 Oca 2020, 12:19

sphinx yazdı:Videoyu ben de dün izledim. Fiyatı görünce o kadar da micro değilmiş dedim açıkçası :D

Yorumunuzu görünce biraz daha makul bir fiyatta world time sunan başka bir marka aklıma geldi: Farer. (sanırım daha önce buradan paylaşılan bir micro brand değil)

Resim
Resim

Bu modeli 39mm çap,11mm kalınlık ve 100m WR'a sahip. Açıkçası bir ara almayı gerçekten çok istiyorum ama hadi bakalım.
Kullanıcı avatarı
EasyPassy

Mesaj sphinx » 09 Oca 2020, 20:02

@EasyPassy Sayenizde bir marka daha öğrendim. Gayet şık tasarımları varmış :thumbup:
Kullanıcı avatarı
sphinx

Mesaj argentum » 09 Oca 2020, 20:12

Kakefe yazdı:Yukarida bahsettigim Aevig Huldra v2 elime ulaştıgi icin konuyu güncellemek istedim. Mavinin tonu etkileyici.
index ve bezeldeki vintage tonlar ve lumeleri gayet iyi.
Saatlerim 38-40 araliginda bu sebeple saatin bilegime büyük gelebilecegi ile ilgili endiselerim vardi ( Bilegim 16,5 cm )
uzunlugu 46mm o sebeple sorun olmadi. Jubile bilezik saati cok şık gösteriyor. Genel olarak beklentilerimin cok üstünde bir saat.
Resim

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Çok beğendim, çok şık bir saat.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
argentum

Mesaj argentum » 09 Oca 2020, 20:13

EasyPassy yazdı:
sphinx yazdı:Videoyu ben de dün izledim. Fiyatı görünce o kadar da micro değilmiş dedim açıkçası :D

Yorumunuzu görünce biraz daha makul bir fiyatta world time sunan başka bir marka aklıma geldi: Farer. (sanırım daha önce buradan paylaşılan bir micro brand değil)

Resim
Resim

Bu modeli 39mm çap,11mm kalınlık ve 100m WR'a sahip. Açıkçası bir ara almayı gerçekten çok istiyorum ama hadi bakalım.
Gayet güzel bir saat, işçilikte harika.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
argentum

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 151 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners