Son Gelismeler!!! Part-IV - Rolex Milgauss

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Son Gelismeler!!! Part-IV - Rolex Milgauss

Mesaj Clk » 15 May 2010, 16:32

Diger baslikta viewtopic.php?f=13&t=721&start=24 basladigimiz konuya buradan devam edelim...

Dün cok sevdigim Milgauss'umu güzel bir alisveris karsiliginda sattim. Zaten 2010 üretimi bir saat arayisinda oldugum icin bu aksiyon yeni kararimda da yardimci olmadigi degil. :D

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Re: Son Gelismeler!!! Part-IV

Mesaj Clk » 15 May 2010, 18:50

Bu da yeni saate ait bir ipucu :)

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj safir » 15 May 2010, 20:34

en çok explorer e benzettim ,orta baklalar pek belli olmuyor eğer parlaksa datejust2 de olabilir ,güle güle kullan clk
En son safir tarafından 15 May 2010, 20:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
safir

Mesaj drk » 15 May 2010, 20:47

tahmin hakkımı kullanmak istiyorum. Datejust II :D Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Clk » 15 May 2010, 21:05

Resim

Resim

Resim

Saat gördügünüz gibi tekrar Milgauss GV :) 2010 Model bir saat istiyordum, esimin de yönlendirmesi ile en iyi ve uyumlu saatin yine bir GV olduguna karar verdik. Benim saati uzun zamandan beri isteyen arkadasa saatimi sattim ve Yunanistanda ki kriz döneminden yararlanarak sattigim fiyattan 150 Euro asagi yenisini aldim :) Daha iyi bir alisveris olamazdi :)

Gravür islemi yaptiracagim icin zarar görmesin diye folyeleri daha cikartmadim. Bunlarin tamami bittikten sonra dogru düzgün resimlerini yüklerim.
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj everywhere » 15 May 2010, 21:43

şaşırdım.niye böyle bir şey yaptınki clk sonuçta o saat daha eski idi.eski saat daha değerli olmazmı.eski bir milgausla yenisi arasında ne fark varki?
Kullanıcı avatarı
everywhere

Mesaj Clk » 15 May 2010, 21:50

Model ayni olduktan sonra bir fark olmaz everywhere. Ben bunu sadece evliligimizin anisi olmasi adina 2010 model istedigim icin degistirdim. Hepsi bu.
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Bond » 15 May 2010, 21:56

Bedavaya getirdin 5th anniversaryi özetlersek :)
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: kesikparmak ve 87 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners