Garip Saat İlanları

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Garip Saat İlanları

Mesaj harun » 09 Eyl 2021, 00:14

copycat yazdı:
payday3d yazdı:Cep telefonu ile araba satıcılığı arasında gidip gelmiş. Bu tür ilan verenlerde hep böyle bir - araba satışında kullanılan lügat oluyor nedense ; dosta gider, çiziği yok, pazarlık sünnettir. Ulan insan bi şeyin sahtekarlığını yapacaksa bile onu doğru düzgün araştırır önce... 42,000 TL fiyat koymuşsun Breitling saat satıyorsun sözde, kurduğun cümlelerde hayır yok, doğru dürüst bilgi yok. Büyük harf - küçük harf hiçbir şeye dikkat yok.. Gerçek mal satanlarda da oluyor bu durum. Ürünü satışa koymuşsun para istiyorsun ama bilgi yok, zahmet edip doğru dürüst bilgi bile verilmemiş. Bu sıfır ürün satan bazı mağazalarda da var sadece saat için değil her tür ürün için olabiliyor. Saat konusunda da bazı satıcı ve mağazalar var internette, bilgi eksik. Saatin çapını google'dan aratmak zorunda kalıyoruz misal...
Hocam çok doğru.

Ben daha acısını söyleyeyim, distribütör olarak ithal ettiği saatin özelliğini bilmeyen, bilse de lütfedip ilana - siteye yazmayan da var.

CPH2113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu başka bir yere geldi ama çok haklısınız, adam saat ithal etmiş, internetten satıyor, çap bilgisi yok, bir çok saatle ilgili bilgiyi Rus sitelerinden öğrendim. Lug, cam, vs bilgisi yok. Mekanizma bilgisi zaten yok. Çok mu zor oraya ayrıntısıyla Eta, Miyota, Ronda, İsa, Seagull vs. yazmak.
Yaptıkları işe saygıları yok. Ama size daha acısını da ben söyleyeyim. Bizzat saatin üreticisi/ markanın sahibi bile bu bilgileri vermiyor. Bilirsiniz köklü bazı markalar şu anda Türk firmalarının elinde. Bazı Türk firmaları da yeni markalarla piyasaya girdiler. Bunların web siteleri ve bu sitelerde saatlerin tanıtımı var. Benim gördüğüm bir kaç istisna saat dışında bu tanıtım sadece saatin fotoğrafından ve liste fiyatından ibaret.
Kullanıcı avatarı
harun

Mesaj copycat » 30 Eyl 2021, 08:08

Yeni bir eserle karşınızdayım. Bunca yıllık marka - patent vekili olarak "marka telifi sözleşmesi karşılığı üretilen replika saati" ilk kez duyuyorum:)ResimResim

Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj Umutunal » 30 Eyl 2021, 08:42

copycat yazdı:Yeni bir eserle karşınızdayım. Bunca yıllık marka - patent vekili olarak "marka telifi sözleşmesi karşılığı üretilen replika saati" ilk kez duyuyorum:)ResimResim

Bu ülke dışına yasaklı saati kolumuzda bir yakalatsak tarihi eser kaçakçılığından içeri atarlar.
@ugurla.kirksaat
Kullanıcı avatarı
Umutunal

Mesaj vysaknc » 30 Eyl 2021, 10:47

copycat yazdı:Yeni bir eserle karşınızdayım. Bunca yıllık marka - patent vekili olarak "marka telifi sözleşmesi karşılığı üretilen replika saati" ilk kez duyuyorum:)ResimResim

Enteresan bir şahaser :)

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hırs sebebi hasarettir..
Kullanıcı avatarı
vysaknc

Mesaj crimson75 » 30 Eyl 2021, 11:11

Sayin halkimiza yaninda görmüş olduğunuz kronograf ozelligini de bedava veriyoruz[emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
crimson75

Mesaj iskampavya » 01 Eki 2021, 20:25

Bizim millet ya çok salak yada üstün zekalı karar veremedim :))

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
iskampavya

Mesaj gozdentunay » 02 Eki 2021, 01:26

Ya sabır..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj raven » 02 Eki 2021, 15:56

Bunları bulup tepelemek lazım.
Resim
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 120 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners