Steinhart ile Rolex'in Fiyat / Performans K覺yaslamas覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Steinhart ile Rolex'in Fiyat / Performans K覺yaslamas覺

Mesaj Reczebb » 20 Ara 2019, 00:43

Co-axial'in 癟al覺ma prensibini ar覺yordum, nereye geldim...

SM-M205F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Saatin kendisi mek璽n, y羹r羹y羹羹 zaman, ayar覺 insand覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Reczebb

Kay覺t: 27 May 2018, 17:46

Mesaj moy » 20 Ara 2019, 08:50

Reczebb yazd覺:Co-axial'in 癟al覺ma prensibini ar覺yordum, nereye geldim...

Kahkaha att覺m ya
arif'in manchester'a att覺覺 gol羹 ararken muhabbeti geldi akl覺ma birde bal覺kesirin 癟覺lg覺n eekleri :lol: :lol: :lol:
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj ttb » 20 Ara 2019, 22:32

Konuyu batan sona okuduumda turkishmusic.org sitesindeki efsane sezen aksu tart覺mas覺n覺n ucundan d繹n羹ld羹羹n羹 g羹lerek g繹rd羹m.

Ama bu arada 7 senede onlarca kiiye i verebilip b羹y羹k bir firma sahibi olup ve dahi patek saatleri koleksiyona katacak para kazand覺ran sekt繹r ve mesleini merak ettim say覺n arkada覺m覺z覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
ttb

Kay覺t: 26 Kas 2019, 09:42

Mesaj Reczebb » 23 Ara 2019, 00:07

moy yazd覺:
Reczebb yazd覺:Co-axial'in 癟al覺ma prensibini ar覺yordum, nereye geldim...

Kahkaha att覺m ya
arif'in manchester'a att覺覺 gol羹 ararken muhabbeti geldi akl覺ma birde bal覺kesirin 癟覺lg覺n eekleri [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Benim de aklima o geldi. En bastan balad覺m soluk solua okudum.[emoji846]Resim

Saatin kendisi mek璽n, y羹r羹y羹羹 zaman, ayar覺 insand覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Reczebb

Kay覺t: 27 May 2018, 17:46

Mesaj evsen81 » 23 Ara 2019, 09:30

Sa癟ma bir kar覺lat覺rma olmu.Casio F91-W f/p a癟覺s覺ndan en iyisidir herkes casio kullanmal覺 demek gibi.襤mkan覺 olan Rolex al覺r.襤mkan覺 olmayan baka saatlere bakar.Steinhart tam olarak 1:1 tasar覺m kopyalam覺yor Rolex'ten Tisell diverler 1:1 homage'覺.Maksat rolex Submariner'in homage 覺n覺 almaksa Tisell daha mant覺kl覺.
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj sieger » 23 Ara 2019, 14:03

Abi bu konuyu devam ettirmeyin gozunuzu seveyim :D f/p arayan f91w alsin gecsin ve hatta hatta saat icin artik saate de bakilmayan bir yuzyildayiz, telefon nasilsa vardir bi 3310, ona baksin. gerisi fasa fiso zaten, ayni sekilde devam ediyorum, ayakkabi arayan bi carik, gidip ucuz bi pantolon alsin, bi de saglam pamuklu bir tshirt tamam hacit, f/p olarak onumuzdeki 20 sene tamamdir.
Ya da ev mi lazim, e bi klube bi bodrum kati vardir elbet, f/p olan, icine giriliyor mu evet, e yeter.

O yuzden bu tarz konularda lutfen daha derin dusunelim, rolex kendi klasmanindaki saatler arasinda, oldukca uygun bir fiyattadir, hatta bazi modelleri premium bile alinabilir, sebebi mi? 2-3 sene sonra sattginizda min ayni fiyata satarsiniz. Ha boyle dusunmek mi istemiyorsunuz tamma, o zaman malzemesine isciligine tarihine bakarsin, o rolex adinin anlamina bakarsin, ha yok fasa fiso mu bunlar, f91w ellerinizden oper, yok celik mi olsun, sert mi seviyorsunuz, seiko olsun, gidin cok ii indirimliler de var, is kolay yani, boyle hangisi daha iyi diye bir sey yok. Durum o olsa valentino prada asla urun satamazdi.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj ibrahim223 » 23 Ara 2019, 17:41

hay覺rl覺s覺 olsun..

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj evsen81 » 24 Ara 2019, 14:47

sieger yazd覺:Abi bu konuyu devam ettirmeyin gozunuzu seveyim :D f/p arayan f91w alsin gecsin ve hatta hatta saat icin artik saate de bakilmayan bir yuzyildayiz, telefon nasilsa vardir bi 3310, ona baksin. gerisi fasa fiso zaten, ayni sekilde devam ediyorum, ayakkabi arayan bi carik, gidip ucuz bi pantolon alsin, bi de saglam pamuklu bir tshirt tamam hacit, f/p olarak onumuzdeki 20 sene tamamdir.
Ya da ev mi lazim, e bi klube bi bodrum kati vardir elbet, f/p olan, icine giriliyor mu evet, e yeter.

O yuzden bu tarz konularda lutfen daha derin dusunelim, rolex kendi klasmanindaki saatler arasinda, oldukca uygun bir fiyattadir, hatta bazi modelleri premium bile alinabilir, sebebi mi? 2-3 sene sonra sattginizda min ayni fiyata satarsiniz. Ha boyle dusunmek mi istemiyorsunuz tamma, o zaman malzemesine isciligine tarihine bakarsin, o rolex adinin anlamina bakarsin, ha yok fasa fiso mu bunlar, f91w ellerinizden oper, yok celik mi olsun, sert mi seviyorsunuz, seiko olsun, gidin cok ii indirimliler de var, is kolay yani, boyle hangisi daha iyi diye bir sey yok. Durum o olsa valentino prada asla urun satamazdi.

2-3 sene sonra kar ederek bile rahat癟a satars覺n覺z Rolex'i :thumbup: Alan zarar etmez :champ:
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 272 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners