Steinhart ile Rolex'in Fiyat / Performans K覺yaslamas覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Steinhart ile Rolex'in Fiyat / Performans K覺yaslamas覺

Mesaj Kerem77 » 11 Ara 2012, 00:06

Arkadalar uzunca bir arat覺rma yapt覺m net 繹renmek istediim konuya tam eriemedim forumda ve sormak istedim. Okuduum baz覺 kaynaklarda sanki steinhart 癟ok kaliteli yani rolex kadar kaliteli ama rolex i pahal覺 k覺lan kadrandaki rolex yaz覺s覺 efendim firma giderleri reklam ve bunun gibi giderler. Bu sebepleki steinhart ocean modeli diyelim submariner e g繹re 癟ok 癟ok daha ucuz imaj覺 yarat覺lm覺. Ne d羹羹n羹yorsunuz bu konu ile ilgili rolex in fiyat覺 癟ok mu iirme yoksa sonuna kadar hakediyormu ? Nedir bu steinhart efsanesi bir ba kald覺rmam覺 yoksa koca bir balonmu ? Sayg覺lar sevgiler
Kullan覺c覺 avatar覺
Kerem77

Ya: 47
Kay覺t: 26 Tem 2010, 03:18

Re: Steinhart vs Rolex

Mesaj herofb » 11 Ara 2012, 00:07

ba kald覺rma falan yok Steinhart Rolex'ten esinlenmi (tamamen) fiyat覺na g繹re baar覺l覺 bir saat o kadar k覺saca b繹yle bir k覺yaslama bence olmaz
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj drk » 11 Ara 2012, 00:09

Steinhart rolexe g繹re sadece saatin kalitesi baz覺ndan konuursak fiyat覺ndan daha fazlas覺n覺 sunuyor. Rolex ise steinharta k覺yasla yine sadece saatin kalitesi baz覺nda konuursak fiyat覺n覺 hak etmiyor diyebiliriz. te yandan b羹t羹n deikenleri iin i癟ine soktuumuzda biri steinhart, dieri rolex, k覺yaslayamay覺z ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj Baran » 11 Ara 2012, 00:13

Bende ORIS vs Rolex istiyorum nette arat覺rd覺m bilgiye ulaamad覺m.Yen覺 konu acmamak i癟in buradan devam edeyim dedim :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj asymptote » 11 Ara 2012, 00:17

K覺saca Steinhart Rolex'in k羹lt olmu bir iki modelinin tasar覺m覺ndan ekmek yiyor da diyebiliriz. Bunu da kaliteli 羹r羹n hizmeti salayarak yap覺yor.. fiyat/fayda oran覺ndan Drk zaten bahsetmi..
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Re: Steinhart ile Rolex'in Fiyat/Performans K覺yaslamas覺

Mesaj Kerem77 » 11 Ara 2012, 00:17

Bariz k覺yaslar gordum akl覺ma tak覺ld覺 rolex ad ye gidip steinhart覺 ile k覺yaslayanlar falan ve ard覺nca rolex e o rakam verilmez diyenler. A癟覺kcas覺 burda 羹statlar覺nda fikrini alal覺m istedim . Sonucta bir steinhart 覺m yok rolex gormuslugum var kullan覺c覺lar ne dusunur acaba . Drk dediiniz makul geldi. Peki bu steinhart boyle bir firma ise neden sizce t羹m d羹nyaya distributor baz覺nda yay覺lmaz ?
Kullan覺c覺 avatar覺
Kerem77

Mesaj Kerem77 » 11 Ara 2012, 00:21

Baran bey inan覺n bir arat覺rma yap覺n dediim k覺yaslamalar覺 goreceksiniz . Cok dusundum boyle bir konu a癟samm覺 diye ve nihayetinde sordum . ahs覺mca rolex vs steinhart yanyana yaz覺lacak markalar tabiki deildi inan覺n bende ok oldum . Rolex yerden yere vurulmu. Bakal覺m neler gelicek rolex in fiyata g繹re performans vermemesi ile ilgili
Kullan覺c覺 avatar覺
Kerem77

Mesaj cavro » 11 Ara 2012, 00:31

Rolex prestij sembol羹d羹r Steinhart ise ayn覺 tasar覺m覺 kullanan f/p oran覺 y羹ksek bir markad覺r
Zirkon da Elmas ta ayn覺 g繹r羹n羹te iken ikisi aras覺nda 癟ok fark var sonu癟ta :)
Kullan覺c覺 avatar覺
cavro

Ya: 31
Kay覺t: 19 Tem 2012, 23:30

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: cet1905S ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners