Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Bundan Sonra Gelecek 3 Saati Beraber Seçelim

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Bundan sonra gelecek 3 saati beraber secelim.

Mesaj Clk » 27 May 2010, 11:37

Gelecek sene dahada beter terleyecekler yeni explorer2'ye biraz portakal rengi ekleyip GMT göstergesini biraz genisletip piyasaya sunacaklar.... Ilk siparis vereceklerden birisiyim :) Böyle köklü degisikliklere alisik degiliz :)

Öz elestiri: Fabrikasyon seklinde ki üretim yorumuna 100% katiliyorum. Ama zaten Rolex'in buradan öteye gecme gibi bir niyeti yok ki. Adamlar olaya sadece ticari olarak bakiyor. Eger biraz farkli acidan bakmak isteseler dünyanin en iyi sistemini üretecek argeleri ve maddi gücleri var. Bu maddi güc ile hedef degistirseler bütün diger üreticileri ezerler ama dedim ya ticaretin mantiginda "extreme" olmak yok.

Aynen Mercedes gibi. Mercedes'te cok elestirildi. Yok onu yapmiyor, bunu yapmiyor seklinde. Ilk önce AMG serisini cikarttilar ortaya akabinde SLR piyasaya sürüldü daha donra SL AMG 65 Black Edition, simdi de SLS. E serisi gibi orta sinif bir aracin teknik donanimi bir cok arac icin hayal bile edilemiyecek noktalarda. Peki Mercedes bu olaydan imaj disinda ne kazandi? Cevap: Sifir :) Eger A sinifi, B sinifi ve C sinifi olmasa idi Mercedes batik bir firma olarak ticari hayatina devam edemiyordu....

Sunu unutmamak lazim ki, IWC son 10 yilda 10'a katladigi popularitesini Big Pilot, Top Gun, Spitfire ve Aquatimer gibi yine seri üretim kabul edilebilecek modellerine borclu. Ben burada yanlis olan birsey görmüyorum. Daha önce de yazdigim gibi bunlar birer sirket ve bizler icin hobi olan seyler bu adamlar icin para demek.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 27 May 2010, 14:45

Iwc ile rolex i hedef kitleleri goz onune alinarak kiyaslandiginda ayni sonuc ortaya cikmiyor.Mercedes ile audi kadar farklilar bence.Bide mercedes in agir vasita kolunu yabana atmamak lazim.En az binek kadar ses getiren bir yan kolu.Ayrica chrysler ile ortaklik bir baska destek unsuru.Yani e serisi c serisi b serisi ve hatta geyik testli A serisine cok fazla guvenme derim :)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 27 May 2010, 14:56

Chrysler ile ortaklik biteli cok oldu 2fast. Simdi Fiat, Chrysler'a yamaniyor. Bakalim bu isin sonucunda orataya ne cikacak.

P.S. Geyik testi süper bir olay yalniz. Adamlar yakinda ESP'li araclarida devirmenin yolunu bulacaklar benden söylemesi :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 27 May 2010, 15:37

koluman catisi altinda hala beraberler diye yazdim....esp li devrilen arac fikri kulaga hos geliyor:)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj 2fast4u » 27 May 2010, 15:49

The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 27 May 2010, 16:02

Bunlarin arka lastiklerde belli bir aci yapiyor degil mi? Aslinda bayagi bir güvenli duruyor. Saatleri birakip otobüs mü alsam acaba? :)
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Cant » 27 May 2010, 16:11

mercedes bambaskadir.
2002 model g kasam var, olene dek kullanmayi dusunuyorum :)
Kullanıcı avatarı
Cant

Mesaj Clk » 27 May 2010, 16:17

Potuguese 7 days haric saatlerin benim icin "no go" ama en azindan sectigin arac tapilasi bir saheser :)
Kullanıcı avatarı
Clk

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Merdo, tmac61 ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners