TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Ekim 2020'de ─░svi├žre men┼čeili saatlere zam m─▒ geliyor ?

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ekim 2020'de ─░svi├žre men┼čeili saatlere zam m─▒ geliyor ?

Mesaj Eterna » 25 Kas 2021, 15:02

Beyler k├Ât├╝ haberim var. Kimse ┼ča┼č─▒rmayacak ona eminim. Edip saat Hamilton sayfas─▒na a┼ča─č─▒daki uyar─▒y─▒ koymu┼č.

Ama ilgin├ž olan Tissot sayfas─▒nda g├Âremedim. Grup baz─▒nda de─čilse sadece Hamiltona m─▒ geliyor bilemedim

Sonu├ž olarak ├žok k├Ât├╝ bir haber. Daha yeni %10 zam gelmi┼čti. ┼×imdi ├╝zerine bir ay ge├žmeden % 20 tekrar zam.

Benzin gibi oldu saatler de.

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 46
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Skywalker34tr » 25 Kas 2021, 22:25

Bu kur yap─▒s─▒yla art─▒k ┼ča┼č─▒rm─▒yorum, Apple bile durdurdu ─░phone sat─▒┼člar─▒n─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker34tr

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 11 Mar 2021, 08:08

Mesaj runo34 » 26 Kas 2021, 00:16

Edip saatten 1 ay ├Ânce swiss made bir saat sipari┼č ettim. ├ťr├╝n├╝n ellerinde olmad─▒─č─▒n─▒,sipari┼čimin 1 ay s├╝re zarf─▒nda gelece─či konusunda teyitle┼čtik. Saatin bedelinin tamam─▒n─▒ ├Âdedim bu arada. D├╝n ne olsa be─čenirsiniz. Edip saat taraf─▒ndan arand─▒m,sipari┼čimin iptal edilece─či ve saatin bedelinin geri ├Âdenece─či s├Âylendi. Sebebi de bi ├žok marka yurtd─▒┼č─▒ sipari┼člerini durdurmu┼č. ├ťr├╝n ellerinde olmad─▒─č─▒ i├žin sipari┼č iptaline gidilecekmi┼č. Ne kadar basit de─čil mi ? Aradaki ma─čduriyet hi├ž ├Ânemli de─čil. Asl─▒nda ├žok talihsiz bir durum. Sonu├ž olarak ayn─▒ marka ve modelin farkl─▒ rengini ald─▒m. Asl─▒nda ilk istedi─čim renkte oydu :) Ama olay─▒ siz de─čerli forumda┼člarla payla┼čmak istedim. Bu arada bence durum belirtilen bahane gibi basit bi olay de─čil. Y├╝kselen kurlar firmalara olan g├╝veni de ortadan kald─▒r─▒yor maalesef...

Redmi Note 8 Pro cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
E─čer ger├žek bir Patek Philippe sahibiyseniz,art─▒k ├Âlebilirsiniz demektir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
runo34

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 12 Oca 2016, 23:12

Mesaj cengonur » 26 Kas 2021, 01:03

runo34 yazd─▒:Edip saatten 1 ay ├Ânce swiss made bir saat sipari┼č ettim. ├ťr├╝n├╝n ellerinde olmad─▒─č─▒n─▒,sipari┼čimin 1 ay s├╝re zarf─▒nda gelece─či konusunda teyitle┼čtik. Saatin bedelinin tamam─▒n─▒ ├Âdedim bu arada. D├╝n ne olsa be─čenirsiniz. Edip saat taraf─▒ndan arand─▒m,sipari┼čimin iptal edilece─či ve saatin bedelinin geri ├Âdenece─či s├Âylendi. Sebebi de bi ├žok marka yurtd─▒┼č─▒ sipari┼člerini durdurmu┼č. ├ťr├╝n ellerinde olmad─▒─č─▒ i├žin sipari┼č iptaline gidilecekmi┼č. Ne kadar basit de─čil mi ? Aradaki ma─čduriyet hi├ž ├Ânemli de─čil. Asl─▒nda ├žok talihsiz bir durum. Sonu├ž olarak ayn─▒ marka ve modelin farkl─▒ rengini ald─▒m. Asl─▒nda ilk istedi─čim renkte oydu :) Ama olay─▒ siz de─čerli forumda┼člarla payla┼čmak istedim. Bu arada bence durum belirtilen bahane gibi basit bi olay de─čil. Y├╝kselen kurlar firmalara olan g├╝veni de ortadan kald─▒r─▒yor maalesef...

Hocam ge├žen sene bilgisayar ald─▒─č─▒m zaman ayn─▒ ┼čey ya┼čanm─▒┼čt─▒ [emoji2] Sipari┼či verdim, 10 g├╝n kadar sonra ciddi bir zam gelmi┼čti. ├çok uzun s├╝re beklettiler ama pes etmedim 47.g├╝n sonunda ald─▒m cihaz─▒ [emoji23] Paray─▒ pe┼čin ├Âdediyseniz yasal olarak size sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ┼čeyi teslim etmek zorundalar fakat taksitle ├Âdeme yapt─▒ysan─▒z o zaman zam miktar─▒ size yans─▒t─▒labiliyor. Avukat ├╝yelerimizden biri bilgi verebilirse ├žok g├╝zel olur ama benim tecr├╝bem b├Âyle olmu┼čtuÔÇŽ

Mant─▒k sizi AÔÇÖdan BÔÇÖye g├Ât├╝r├╝r Hayal g├╝c├╝ ise heryere [emoji1909]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cengonur

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 22 Nis 2019, 02:21

Mesaj Skywalker34tr » 26 Kas 2021, 01:13

cengonur yazd─▒:
runo34 yazd─▒:Edip saatten 1 ay ├Ânce swiss made bir saat sipari┼č ettim. ├ťr├╝n├╝n ellerinde olmad─▒─č─▒n─▒,sipari┼čimin 1 ay s├╝re zarf─▒nda gelece─či konusunda teyitle┼čtik. Saatin bedelinin tamam─▒n─▒ ├Âdedim bu arada. D├╝n ne olsa be─čenirsiniz. Edip saat taraf─▒ndan arand─▒m,sipari┼čimin iptal edilece─či ve saatin bedelinin geri ├Âdenece─či s├Âylendi. Sebebi de bi ├žok marka yurtd─▒┼č─▒ sipari┼člerini durdurmu┼č. ├ťr├╝n ellerinde olmad─▒─č─▒ i├žin sipari┼č iptaline gidilecekmi┼č. Ne kadar basit de─čil mi ? Aradaki ma─čduriyet hi├ž ├Ânemli de─čil. Asl─▒nda ├žok talihsiz bir durum. Sonu├ž olarak ayn─▒ marka ve modelin farkl─▒ rengini ald─▒m. Asl─▒nda ilk istedi─čim renkte oydu :) Ama olay─▒ siz de─čerli forumda┼člarla payla┼čmak istedim. Bu arada bence durum belirtilen bahane gibi basit bi olay de─čil. Y├╝kselen kurlar firmalara olan g├╝veni de ortadan kald─▒r─▒yor maalesef...

Hocam ge├žen sene bilgisayar ald─▒─č─▒m zaman ayn─▒ ┼čey ya┼čanm─▒┼čt─▒ [emoji2] Sipari┼či verdim, 10 g├╝n kadar sonra ciddi bir zam gelmi┼čti. ├çok uzun s├╝re beklettiler ama pes etmedim 47.g├╝n sonunda ald─▒m cihaz─▒ [emoji23] Paray─▒ pe┼čin ├Âdediyseniz yasal olarak size sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ┼čeyi teslim etmek zorundalar fakat taksitle ├Âdeme yapt─▒ysan─▒z o zaman zam miktar─▒ size yans─▒t─▒labiliyor. Avukat ├╝yelerimizden biri bilgi verebilirse ├žok g├╝zel olur ama benim tecr├╝bem b├Âyle olmu┼čtuÔÇŽ

Mant─▒k sizi AÔÇÖdan BÔÇÖye g├Ât├╝r├╝r Hayal g├╝c├╝ ise heryere [emoji1909]

Avukat de─čilim fakat faturaland─▒rma yap─▒lmad─▒─č─▒ takdirde her t├╝rl├╝ iptal edilebilir. Yani asl─▒nda sipari┼či iptal ediyoruz deyip arkas─▒na s─▒─č─▒n─▒yorlar. Ve eminim bu durum bir yerlerde muhakkak yaz─▒yordur ÔÇťde─či┼čtirme hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutarÔÇŁ gibi mesela.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker34tr

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 11 Mar 2021, 08:08

Mesaj Mandos » 26 Kas 2021, 09:59

Sizden ald─▒klar─▒ ├╝cretin, saatin yeni maliyetini kar┼č─▒lamad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Yapt─▒klar─▒ ho┼č de─čil. Ayr─▒ca siteye her ay kocaman zam yaz─▒s─▒ yaz─▒yorlar. Kimin fikri bilmiyorum ama bize f─▒rsat yaratt─▒klar─▒n─▒ falan d├╝┼č├╝n├╝yorlar san─▒r─▒m ama tam tersi rahats─▒z ediyor ve sinir bozuyor.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj raven » 26 Kas 2021, 10:17

Mandos yazd─▒:

Sizden ald─▒klar─▒ ├╝cretin, saatin yeni maliyetini kar┼č─▒lamad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Yapt─▒klar─▒ ho┼č de─čil. Ayr─▒ca siteye her ay kocaman zam yaz─▒s─▒ yaz─▒yorlar. Kimin fikri bilmiyorum ama bize f─▒rsat yaratt─▒klar─▒n─▒ falan d├╝┼č├╝n├╝yorlar san─▒r─▒m ama tam tersi rahats─▒z ediyor ve sinir bozuyor.

Amat├Âr pazarlama tekniklerinden biri."bu fiyat bug├╝n ge├žerli" "haftaya zam gelecek" vs. s├Âylemler m├╝┼čteriyi uzakla┼čt─▒r─▒yor. Zaten bir ├žok ki┼či neyi nereden ve ne zaman alaca─č─▒n─▒ ├Â─črenmeye ba┼člad─▒.
D├╝┼č├╝n├╝yorum ├Âyleyse var─▒m, d├╝┼č├╝nemiyorum ├Âyleyse mal─▒m!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
raven

Ya┼č: 50
Kay─▒t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj gozdentunay » 28 Kas 2021, 14:53

Arkada┼člar iyi pazarlar Sal─▒ g├╝n├╝ swatch grubuna yine %20 zam geliyor almak isteyen elini ├žabuk tutsun..

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Kay─▒t: 24 Kas 2017, 10:58

├ľnceki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners