Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Marka Bilinirliği ve Saat Tercihleri

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Marka Bilinirliği ve Saat Tercihleri

Mesaj 2fast4u » 22 May 2010, 11:20

bu arada en bilinen marka ne idi biri bana anlatsin unuttum. 8-) ...............hatirladim rolexxxxxxxxxxxxxxxxx :geek:
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 22 May 2010, 12:06

Oris degilmiydi? :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 22 May 2010, 12:26

oris i bosver yukaridaki saatler hakkinda yorum bekliyorum ve diger fricker dizaynlar
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Cant » 23 May 2010, 00:55

clk yazdı:Simdi benim anladigim su Zemberek. Sen diyorsun ki 2000 Euroluk Omega ile 2000 Euroluk marka X (güzel marka ismi aslinda malcom X gibi :)) arasinda secim yapacak olsam Marka X'i secerim dogru mu anladim?

Eger dogru anladiysam... SEN DELIMISIN? :D

tüm özellikleri benzeyen 2000 euroluk omega ile 2000 euroluk marka x saat arasında marka x seçiliyorsa, o markanın sadece tercih eden kişi tarafından bilinmediğini gösterir ki bu şekilde farkına varmadan iyi bir yatırım yapılmış olma ihtimali büyüktür. genelde böyle durumlarda marka x'in özelliklerinin daha çok olması gerekir ki tercih edilsin.
Kullanıcı avatarı
Cant

Mesaj Clk » 23 May 2010, 07:56

2fast4u yazdı:oris i bosver yukaridaki saatler hakkinda yorum bekliyorum ve diger fricker dizaynlar

Hic bu tip saatler ile ilgilenmedigim icin bir fikrimin de olmadigini söylemem lazim. Kimi zaman fotograflar da begendigimiz ürünler elde kaliteden cok uzak saatler olarak karsimiza cikiyor. Örnek vermek gerekir ise ZENO. Bazi modelleri inanilmaz kaliteli iken bazilarinin yüzüne bakmazsin. Finishing cok kötü, kadran kötü calisilmis v.s.

Dolayisi ile bu saatlerden bulup incelemek lazim. Ondan sonra gercek bir yorum yapilabilir. UTS 2000 diver özgün tasarimi (her ne kadar kadran sinn saatlerini andirsa da) gercekten heybetli ve kaliteli duruyor. Özellikle milanese bilezik kalinligi ile kolda cok güzel duracaktir.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 53 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners