Eric Edelhausen, Nautica ve İnvicta Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Eric Edelhausen, Nautica ve İnvicta Tavsiye

Mesaj demirelli » 22 Ara 2009, 01:26

Sevgili arkadaşlar,
Bir saat almak istiyorum ve şu an araştırma içerisindeyim.Beğendim saatlerin linkini aşağıya koyacağım.Ama esas öğrenmek istediğim bu saat markaları iyi midir?Sizlerin mesajlarını takip ediyorum Quartz saatlere pek rağbet etmiyorsunuz ama otomatik ve mekanik saatlerde biraz pahalı. Uzun lafın kısası kararsız kaldım.Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.amazon.com/Invicta-Corduba-C ... 24&sr=1-16

http://www.amazon.com/Eric-Edelhausen-C ... 546&sr=1-5

http://www.amazon.com/Nautica-Spettacol ... 474&sr=1-3
Kullanıcı avatarı
demirelli

Re: Eric Edelhausen,Nautica ve İnvicta

Mesaj nickynick » 22 Ara 2009, 01:53

Forumumuza hoşgeldiniz, ben ikinci linkteki saati gerçekten beğendim. Ama o paralara çok güzel otomatik saatlerde alabilirsiniz,ama yine de tercih sizin. Bu arada, kendinizi üyelerimiz-tanışma bölümünde tanıtırsanız çok seviniriz. /00S-043
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj demirelli » 22 Ara 2009, 21:29

İlginiz için teşekkür ederim. Tanışma bölümünü ziyaret edeceğim.
Forumdaki yazılarınızdan okuduğum kadarıyla Quartz saatleri pek önermediğinizi gözlemledim. Bunun nedeninin sanırım Quartz'ın Çin yapımı olmasından kaynaklanıyor.
Peki bana önerebileceğiniz yukarıda fiyatlarda otomatik saat var mı acaba?
Kullanıcı avatarı
demirelli

Mesaj Bond » 22 Ara 2009, 21:38

Aslında japon yapımı quartz daha yaygın kullanılıyor diye biliyorum. Miyota mekanizmalı, sağlam deniliyordu. Invicta için indirimsiz fiyat direk şişirilme diyebilirim, aslında Invictada da güzel modeller var fiyatlarına oranlarsak. Şu an benim aklıma gelmedi ama Seiko 5 öneriyor arkadaşlar mekanik başlamak için ama ben pek beğenmiyorum o modeli. Nicky Nick daha iyi önerilerde buluncaktır sanırım forumda uygun fiyatlı birçok mekanik belirtilmişti. Orientde olabilir sanırım. Belki biraz daha çıkarsanız junkers, steinhart vb bazı markalar ama dediğim gibi diğer arkadaşlar daha net bilgi verecektir. Bende bakar yazarım sonra o fiyatlarda güzel bir model görürsem.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj demirelli » 24 Ara 2009, 21:38

arkadaşlar bu markalar hakkında yorum yapabileceğiniz başka bir şey yok mu?
Kullanıcı avatarı
demirelli

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Orhanate ve 81 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners