DeWitt Academia Mustafa Kemal ATATÜRK Özel Üretim

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: DeWitt Academia Mustafa Kemal ATATÜRK Özel Üretim

Mesaj asymptote » 29 Kas 2011, 01:01

Özel bir parça ama güzel bir parça değil bence. Ben beğenmedim saati, bu mudur yani?.. Önemli kişiler anısına yapılan saatlerin o kişilerin zevkini, beğenisini ve tercihini yansıtması gerektiğini düşünüyorum, bu saat kesinlikle yansıtmıyor!

Edit: Doruk paylaşım için çok teşekkürler :thumbup:
En son asymptote tarafından 29 Kas 2011, 01:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj cenk » 29 Kas 2011, 01:02

drk fotoğraflar için teşekkürler :champ: bende herojda katılıyorum ama bu konuda
Kullanıcı avatarı
cenk

Mesaj sadice83 » 29 Kas 2011, 01:06

Asymptote katılıyor ve ekliyorum saat berbat kadrandaki rölyefin Mustafa Kemale mi ait olduğu yoksa bi kıta sahanlığımı olduğu belli diil daha güzel çalışalabilirdi
Kullanıcı avatarı
sadice83

Mesaj Clk » 29 Kas 2011, 08:14

Özellikle Anitkabir mimarisini yansitan kasasi muhtesem :champ: Kalite sonuna kadar ben buradayim diyor. Mother of Pearl kadran yine güzel ama kadran saate oran ile zayif kaliyor.

Kutu ise :super:
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj bozok » 29 Kas 2011, 08:36

inceleme için teşekkürler drk :champ:
Kullanıcı avatarı
bozok

Mesaj bozok » 29 Kas 2011, 08:38

herojd11 yazdı:Açıkcası bende karışık duygular içindeyim bir seviyorum bir sevmiyorum yani LeBron , Sinatra falan OK ama bu tarz degerlere de dokunulmasa mı acaba :roll: :?:

lebron konusunda malesef sana katılmıyorum o adam 16 yaşından beri sadece ticari amaçlar uğruna pompalanmış bi basketbolcu bundan kendide gayet memnun gibi duruyo ;)
Kullanıcı avatarı
bozok

Mesaj herofb » 29 Kas 2011, 09:38

bozok yazdı:
herojd11 yazdı:Açıkcası bende karışık duygular içindeyim bir seviyorum bir sevmiyorum yani LeBron , Sinatra falan OK ama bu tarz degerlere de dokunulmasa mı acaba :roll: :?:

lebron konusunda malesef sana katılmıyorum o adam 16 yaşından beri sadece ticari amaçlar uğruna pompalanmış bi basketbolcu bundan kendide gayet memnun gibi duruyo ;)

bende zaten LeBron'a saat yapılması durumuna OK demişim yani adam zaten dediğin gibi tamamen ticari yani ister saatini yap ister yatak örtüsünü :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj bozok » 29 Kas 2011, 09:49

herojd11 yazdı:
bozok yazdı:

bende zaten LeBron'a saat yapılması durumuna OK demişim yani adam zaten dediğin gibi tamamen ticari yani ister saatini yap ister yatak örtüsünü :)

pardon herojd11 sabah dalgınlığı yanlış anlamışım :)
Kullanıcı avatarı
bozok

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 152 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners