TSF d羹ll羹 Fotoraf Yar覺mas覺 II Kat覺l覺m Konusu

TSF Club ve Saat Markalar覺 zel Etkinlikleri 襤le 襤lgili B繹l羹m

Re: TSF d羹ll羹 Fotoraf Yar覺mas覺 II Kat覺l覺m Konusu

Mesaj Bond » 03 Eki 2011, 00:58

Evet kat覺l覺m sonra erdi sonunda :super: Yaln覺z ilgin癟 ve beklenmedik olarak yar覺ma kat覺l覺m gerekliliklerine uyan fotoraf kat覺l覺mc覺s覺 sadece 3 adet. Bunlardan da 2 tanesi fotoraf olarak oylamaya 癟覺kacak deerde pek deil. :? Bu sebeple zaten sadece bir adet fotoraf oylanabilir duruyor. Ne yapal覺m? ;) Hepsini y羹kleyip oylamaya m覺 a癟al覺m? Tam bir fiyasko :shock: :lol:

Yar覺ma hediyelerini daha albenili ve maddi deeri 繹n plana 癟覺kan 羹r羹nlerden se癟mem gerekmekte san覺r覺m. Yava yava kademeli ekilde artt覺r覺z madem 繹yle :D

Yar覺ma kat覺l覺m gerekliliklerine uyanlara 癟ok teekk羹rler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj herofb » 03 Eki 2011, 01:20

Bond yazd覺: Bunlardan da 2 tanesi fotoraf olarak oylamaya 癟覺kacak deerde pek deil. :?

Yar覺ma hediyelerini daha albenili ve maddi deeri 繹n plana 癟覺kan 羹r羹nlerden se癟mem gerekmekte san覺r覺m. Yava yava kademeli ekilde artt覺r覺z madem 繹yle :D

foto'mu deersiz buldun demek Bond akolsun o kadar telefonu az kals覺n suya d羹羹r羹yordum :)

bir de bence hediyeleri artt覺raca覺na yetenekli forumdalar覺 artt覺rmaya gayret et 癟羹nk羹 AP,PP bile versen benden (ve benim gibi baz覺 arkadalardan) g羹zel bir foto 癟覺kmaz :)
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj Bond » 03 Eki 2011, 01:30

Pek deil yazd覺m dostum tam olarak deersiz demek istemedim :( Yani t羹m resimler aras覺ndan 3 adet se癟ilseydi final i癟in san覺r覺m senin foto ilk 3'e giremez manas覺nda dedim. Yoksa mini aktivitelerimize kat覺l覺m oran覺n ve ilk fotoyu y羹klemen takdire ayan. :) :thumbup:

ekim an覺nda telefonu suyla temas ettirme riskin g繹z ard覺 edilmeyecektir. :D Sana zaten mansiyon 繹d羹l羹 vereceiz her ekilde :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj asymptote » 03 Eki 2011, 01:56

Bir sonraki yar覺maya imdiden bileniyorum, 羹rks羹n rakiplerim :D
Resim
Ac覺 yok!.. :)
Toolbox konusuna gelince ben taray覺c覺 olarak Chrome kullan覺yorum, nedeni ise pencerenin geni olmas覺, sade ve g繹sterisiz bir taray覺c覺 olmas覺. Toolbox elzem ise kurar覺z elbette, olmad覺 TSF ye firefox' dan gireriz ;)
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj Bond » 03 Eki 2011, 02:20

Asymptote :D Tak覺l覺yorum t羹m konsepte uyan resimleri al覺r覺z oylamaya :D Chrome'da Alexa toolbar 1cm kare bile yer igal etmez ama toolbar olay覺 elzem deil sadece mini 繹d羹ll羹 yar覺ma i癟in kat覺l覺m s羹resi boyunca bir gereklilik olarak belirlenmiti. Bu nedenle y羹kleyen kiilere haks覺zl覺k olmamas覺 ad覺na ne yap覺laca覺na karar veremedim. Sana sonra pm yollar覺m konu ile ilgili ;)

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj Emre » 04 Eki 2011, 12:13

Guya ben de katilacaktim ama istedigim fotografi cok ugrasmama ragmen bi turlu cekemeyince katilamadim :) Mecburiyetten son gunlere biraktik iste.

Yarismaci arkadaslara simdiden basarilar dilerim :champ:
T S F = P A Y L A I M
Kullan覺c覺 avatar覺
Emre
Editor

Kay覺t: 28 Kas 2010, 10:20

Mesaj magari » 04 Eki 2011, 12:53

Bende, kafamda sahilde bir fotoraf 癟ekmek olmas覺ndan dolay覺 kat覺lamad覺m :oops: 羹zg羹n羹m
Sahilede gidemeyince olmad覺 ama ben yinede 癟ekip g繹ndermeye 癟al覺覺cam . hala yeterince g羹ne var ...
www.serkanozaydin.com
Kullan覺c覺 avatar覺
magari

Ya: 50
Kay覺t: 24 Nis 2011, 09:25

Mesaj asymptote » 04 Eki 2011, 13:47

Bir sonraki yar覺ma konusu i癟in ku temal覺 saat fotoraf覺 繹neriyorum. :D Magari bizi g羹zel fotoraflar覺ndan mahrum b覺rakma. :) Bu arada 繹zel mesaj覺n var.. ;)
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

ncekiSonraki

D繹n TSF Club zel Etkinlikler - Special Events

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners